За лютеницата

  • 9 882
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 526
Едро смляна, с повече чушки.

# 76
  • Мнения: 649
Обичам и двата вида, но последната година взимаме само едросмляна в големите буркани на Мetro quality

# 77
  • Варна
  • Мнения: 107
Vela, мерси че си публикувала рецептата.Само искам да попитам колко големи са тези буркани от доматено пюре ? Това с пасатора не е ли много трудоемко за такова количество или бързо става?

# 78
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Всякаква я ям Laughing Макар че има такива, които са ми по-вкусни и такива, които не харесвам особено - но пак ги ям.
Правя си сама домашна, сглобила съм си собствена рецепта от няколко, които ми харесаха (основата е тук от форума, но не помня на кого беше Embarassed) и съм доволна - децата също много я хапват Grinning Не е пасирана, но няма и парчета вътре - среден вариант.
Иначе от всички модели на пазара най-много си обичам лютеницата Първомай (не Първомайска! - различни са, макар че и двете имат хорце на картинката). На Дерони не ми харесват - всичките им лютеници имат еднакъв или поне силно подобен вкус Rolling Eyes
Тази на Марко много я похвалихте... ще взема да пробвам Laughing

# 79
  • Мнения: 1 883
Vela, мерси че си публикувала рецептата.Само искам да попитам колко големи са тези буркани от доматено пюре ? Това с пасатора не е ли много трудоемко за такова количество или бързо става?

Ох, чак сега видях че има и други въпроси. Бурканите с дом пюре са от тези от едно време в които се слагаше лютеницата ,тази с хорцето, с обикновенните капачки.Ами с пасатора е малко трудоемко.Но можеш и всеки път като отваряш буркана  преди ядене  да пасираш.Но и без да е пасирано пак е много вкусно.

# 80
  • Мнения: 5 140
Ако е домашна - едросмляна, ако е купешка - ситно Thinking

И аз така.
По принцип харесвам и двата вида.

# 81
  • Мнения: 811
И двата вида.

# 82
Домашната лютеница е най-хубава,иначе харесвам тази на Олинеза.

Общи условия

Активация на акаунт