Към омъжените- носите ли брачната халка постоянно?

  • 12 789
  • 256
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 191
Обичам да я нося, но не винаги съм с нея. Внимавам да са ми нечетен брой накитите като броя и обиците и ако реша да нося друг пръстен, нея я махам. Като съм със сребро-също не я нося.
Моят съпруг също я сваля понякога, когато му се надуят пръстите.

# 16
  • Мнения: 563
Мъжът ми не я сваля, а аз я махам всяка вечер. Не търпя никакви пръстени и досега само за халката правя изключение. Щом се прибера и си измия ръцете обаче я свалям и слагам пак на сутринта ( ако не забравя де ). И през деня не бих я носила, но и моят мъж се сърди, по някаква причина държи на тия неща и му е неприятно когато ме вижда без халка. Въпрос на навик е, но пусто пръстени не понасям Confused

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 241
През бременноста ми надебеляха пръстите и нямаше как да нося пръстени. Добре, обаче и след раждането някак много не се сещах за бижута, то и маникюра ми отиде на кино. И досега си ходя без халка..... Embarassed
Очаквам някои ден мъжът ми сериозно да постави въпроса.
  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 959
Аз нося моята през деня и я свалям когато си лягам.Мъжът ми не я носи въобще свали я на 3-тия ден след като се оженихме щото му пречи в работата,а и го дразнела.Не се цупя ама въобще нито той на мен

# 19
  • Мнения: 2 663
Свикнала съм да си играя с нея постоянно

# 20
  • Мнения: 2 019
Нося я, но се случва да я сваля за нещо. После пак я слагам.
Такива скандали ми се струват странни.
Peace

# 21
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Бих я носила, ако ми ставаше. След първата бременност все още я носих, но след втората- горката няма шанс. Лежи си на тъмничко в една кутийка за бижута.
 hahahaНо тъй като и на мъжът ми не му става неговата си лежат двечките да си правят компания, завързани прилежно с панделчица.

# 22
  • Мнения: 1 409
Носим я и двамата. Мисля, че всичко е въпрос на навик. Аз толкова съм свикнала с нея , че когато я сваля ми е някак странно. 
Peace

# 23
  • Мнения: 3 271
Да. Мъжът ми я сваля като се занимава с разни дейности, които биха я издрали, примерно като монтираше нов душ и подобни. После я слага обратно, освен, ако не забрави и после се бъзикаме по случая  Crazy

# 24
Винаги не я свалям за миг.

# 25
  • Мнения: 313
Ежедневно я свалям като се занимавам с разни домакински задължения. Още в началото ми беше леко голяма и ми се случва да се изхлузва,за това я нося с друго бижу, но пък то ми пречи, когато оправям из къщи.

# 26
  • Мнения: 153
Мъжът ми я носи постоянно и никога не я сваля. Аз не мога да се похваля с такова постоянство - свалих я по време на бременността и оттогава не съм я слагала, но преди да забременея я носих в продължение на четири години!!!  Hug

# 27
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Носихме ги един два месеца след ритуала и толкова. Когато забременях и си натрупах килца дето не мога да махна ми стана тясна, а мъжа ми от самото начало мърмореше, че ще му пречи само и така си и останаха прибрани и неползвани.

# 28
  • Мнения: 168
И ние си ги носим постоянно. Аз даже и бременна като бях не я махнах, но не съм имала проблеми с подуване. Иначе и в родилното отидох със се пръстени и гривни  #Crazy Все едно не в родилен дом, ами в дискотека ще ходя, ама на... суетност  Embarassed

# 29
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Нося си халката и не я махам!Също и мъжът ми не си сваля халката

Общи условия

Активация на акаунт