Към омъжените- носите ли брачната халка постоянно?

  • 12 862
  • 256
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 294
Не  Naughty
Сменям си бижутата според дрехите - понякога съм със сребро, понякога със злато. Не мога да съм с бели бижута и само една халка да блестне в жълто все пак  Peace
А мъжа ми въобще не си носи халката. Въобще не съм си и помислила да му вдигам скандал за това, че не носи пръстена си. Нито пък той на мен ми е казвал някога  Peace

# 61
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
И аз и мъжът ми,непрекъснато си носим халките.

# 62
  • Мнения: 750
Разбирасе,4е да Flutter!

# 63
  • София
  • Мнения: 6 810
Носим ги постоянно, свалям я рядко, когато меся някакво тесто само.

# 64
  • Мнения: 696
да, заедно с годежния пръстен, не я махам изобщо.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 735
Свалих я по време на бременността.После като родихс и я сложих отново,но я свалям вечер,защото много размахвам ръце и удрям с нея по таблата на леглото и будя детето Crazy
Мъжа ми също я сваля вечер- по принцип не обича да носи пръстени но халката я носи ,иначе #2gunfire Grinning

# 66
  • Мнения: 503
и двамата си носим халките Simple Smile

# 67
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Носех я постоянно, докато не родих първата ни дъщеря. Свалих я тогава, защото по нея все оставаше от бебешкия крем за дупе, от сапуна за пране и пудри, лосиони и др. такива и ме дразнеха неимоверно. И така, докато не попорастна и втората ни дъщеря  Mr. Green Преди месец-два я сложих отново и сега я нося постоянно. Той я носеше, докато и аз носех, щом я свалих след първото раждане и той я свали, но ме попита преди това дали може  newsm78 Ми, може, що  да не може? И така и досега - не я носи.

# 68
  • Мнения: 159
И двамата си носим халките постоянно.

# 69
  • Мнения: 261
И двамата я носим винаги !Това е символ на брака ни и мястото и е там,  където е сложена в деня на сватбата! Peace

# 70
  • Мнения: 596
Съпругът ми не я сваля, аз я нося от време на време.

# 71
  • Мнения: 3 500
Не я нося изобщо. Докато бях бременна пръстите ми се надуха, а сега отслабнах прекалено много и тя ми пада от пъста.Мъжа ми не я е свалял откакто съм му я сложила в Ритуалната зала. А като знам, че преди да се оженим той каза, че няма да я носи, а аз му се скарах. Embarassed

# 72
  • Мнения: 959
И двамата не ги носим-неговата я откраднаха и аз съм солидарна с него Simple Smile

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Носих я, докато забременях със сина ми. От тогава не ми става. Mr. Green Надявам се след като родя сега да успея отново да я сложа. Praynig

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Само първата година я носех ...

Общи условия

Активация на акаунт