Застреляха ме на майтап!

  • 4 950
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 500
Имала съм подобно преживяване.Бях на неподходящото място в неподходящия момент, но ми се размина на косъм.
Като бях някъде около 13-14 годишна майка ми работеше на митницата в един магазин.Там имаше нещо като каравана /тогава бяха модерни/. Аз отивам при нея след училище да й правя компания, да взема някакви пари.От магазина ми казват, че е отишла в караваната да си вземе кафе.Тръгвам натам.На караваната входа й беше отзад, вратата отворена.Аз идвам иззад вратата /така че входа не се вижда/.В този момент точно преди да направя една крачка и да вляза един мъж решава да "изпробва" газовия си пистолет и стреля точно пред мен. Ако бях направила тази крачка по-рано щеше да стреля в лицето ми. Confused

# 16
  • Мнения: 998
Историята ми е подобна на твоята и пак от ученическите ми години. лошото е,че моя късмет не беше чак толкова голям и последствията доста неблагоприятни за мен. Изтрела беше в лицето ми и трудно спасиха живота ми, а и получих големи травми на едното око. Единственото, което мога да кажа на всички, които имат оръжия в къщите си, наистина много да внимават за достъпа на децата до тях, защото без да искаш се случва непоправимото!

# 17
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
доринда, не беще ли слу4ая с простреляното моми4е,който се раздуха после от пресата, цяло семейство са били в колата?не знам какво стана с войника, но това си е убийствена немарливост да си  държиш на  спусъка на автомати4но оръжие пръстта.още тогава мислено изразих съболезнования към хората загубили детето си!

# 18
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Така куршум ужили майка ми. Две момчета бягат и завиват на ъгъла, минават покрай нея, а куршумът я одрасква по ръката. Имаше изгорено. На улицата, откъдето дойде куршумът нямало никой. Посред бял ден в центъра.
Луда работа. Една от причините, поради които няма да нося или да имам оръжие.

# 19
  • Мнения: 750
Вторият ужас който изживях беше 3 месеца по-късно!
Работех като сервитьорка в едно заведение.Забавих се с поръ4ката на едната маса.Там седеше едним металист(тогава бяха хит).Стана,извади пистолет,но не газов...отвори барабана(или там каквото се казава) видях 4е има само един патрон вътре,завъртя ролетката и стреля в лицето ми от 2 метра!Руска рулетка...нали така му викат Rolling Eyes!Е...не гръмна,пак имах късмет!Но от тогава...все си мисля,4е третият път може би късмета ми няма да проработи!
Е,надругият ден  металиста идва да ме пита верно ли бил направил така,ама бил пиян,да съм го извинила...нищо не помнел Close!
Незнам...нямам думи!
Света е пълен с безотговорни хора! Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 3 091
ЧАкам следващата история с нетърпение! включи пушка-помпа, за по-голям драматизъм!

# 21
  • Мнения: 750
ЧАкам следващата история с нетърпение! включи пушка-помпа, за по-голям драматизъм!
Смешно ти е,а?!Дано никога не ти се слу4и това което аз преживях!Искрено ти го желая!
А друга история няма....ако има,то може би няма да съм тук за да я разкажа!
     
     На който му е смешно -нека се посмее!
     (Типи4но по български-да се посмее на болката на другия)

# 22
  • Мнения: 3 091
ЧАкам следващата история с нетърпение! включи пушка-помпа, за по-голям драматизъм!
Смешно ти е,а?!Дано никога не ти се слу4и това което аз преживях!Искрено ти го желая!
А друга история няма....ако има,то може би няма да съм тук за да я разкажа!
     
     На който му е смешно -нека се посмее!
     (Типи4но по български-да се посмее на болката на другия)
Внимавай с пожеланията и се замисли, защо има реакции като моята! Историята ти звучи кухо и неистински, за което не съм виновна аз. Не аз я разказвам, нали?
какво всъщност целиш с темата?

Как точно си застреляна с газов пистолет? изтрелва се патрон, а не газ, така ли? Не  се ли задушиха хората в автобуса?  newsm78

# 23
  • Мнения: 3 091
Вярвате ли в максимата-На грешното място,в неподходящ момент!

4увам изтрел... ShockedА после вси4ко така ми се размазва,4е немога да фокусирам мом4ето което ме пита,,Ей...добре ли си?''
Да съм добре ли!? Close
Застреляха ме от упор с газов пистолет...и ме питам дали съм добре?
Ми не...не съм Twisted Evil!
Кървях...дойде бърза помощ!В болницата ми казаха 4е съм късметлийка Mr. Green!
Да си е... късмета аз!
Късмета ми е бил,4е ме улу4ва то4но в последното ляво ребро,на 2 мм. от меката тъкан!Казаха,4е ако е било 1 см по надолу..щяло да имам вътрешни разкъсвания,и не било сигурно как ще ме зашият...и щяло да се слу4и най-лошото!Та така,още си нося белега Confused!
А мо4ето...незнаело 4е бил зареден,уплашено до смърт  Shocked!А аз бях близо до смъртта!
       
     А на вас,слу4вало ли ви се е някога да сте на грешното място в неподходящ момент?

Е това ми обясни! как с газов пистолет започваш да кървиш, няма издушени хора в автобуса, какви меки тъкани, какви сантиметри и т.н.
получава се газова гангрена, ама не описваш нищо подобно!

# 24
ЧАкам следващата история с нетърпение! включи пушка-помпа, за по-голям драматизъм!
Смешно ти е,а?!Дано никога не ти се слу4и това което аз преживях!Искрено ти го желая!
А друга история няма....ако има,то може би няма да съм тук за да я разкажа!
     
     На който му е смешно -нека се посмее!
     (Типи4но по български-да се посмее на болката на другия)

Ти пък какво се връзваш ? Ами историята така или иначе е от измислена по-измислена. Или ако искаше да изглежда като истинска трябваше поне да я редактираш.
Не се впрягай, те хората те застреляли на майтап  Wink, късметлиика си била, не си умряла, а теб те впечатляват подобни изказвания  Wink

# 25
  • Мнения: 750
ЧАкам следващата история с нетърпение! включи пушка-помпа, за по-голям драматизъм!
Смешно ти е,а?!Дано никога не ти се слу4и това което аз преживях!Искрено ти го желая!
А друга история няма....ако има,то може би няма да съм тук за да я разкажа!
     
     На който му е смешно -нека се посмее!
     (Типи4но по български-да се посмее на болката на другия)
Внимавай с пожеланията и се замисли, защо има реакции като моята! Историята ти звучи кухо и неистински, за което не съм виновна аз. Не аз я разказвам, нали?
какво всъщност целиш с темата?

Как точно си застреляна с газов пистолет? изтрелва се патрон, а не газ, така ли? Не  се ли задушиха хората в автобуса?  newsm78

Историята ми ако ти зву4и кухо,то това е защото не съм добър разказва4!
Какво озна4ава,,Какво целиш с темата''?
Какво да целя?
Що непопиташ вси4ки други които пишат,какво целят с темите си?А и аз съм писала какво целя(ако слу4айно не си про4ела)
        Не съм спец по газовите пистолети,но ще ти кажа какво е усещането да те застрелят с газов от упор!
Нямах време да питам или търся патрон,незнам дали има такъв!Защото на секундата газта запари по цялото ми тяло.Толкова пари,4е о4ите неможеш да си отвориш.Все едно са те натрили с люта 4ушка!Дъх неможеш да си поемеш!
И не в автобуса ме застреляха а пред бар4ето на у4илището!(и това май не си про4ела правилно...или пък аз съм лош разказва4)
   В болницата сестрите който идваха да видят какъв е слу4ая докато дойде лекар....на секундата писваха,,Ооо..какво люти така тука''!
Ами аз им лютях,газта беше по цялото ми тяло!
           Други подробности интересуват ли те за достоверноста на разказа ми!

      Да ти кажя в кое у4илище беше,да ти дам тел.,да зъннеш да питаш дали лъжа?
Оффф... ooooh!,бе  който иска да вярва!

# 26
  • Мнения: 750
Вярвате ли в максимата-На грешното място,в неподходящ момент!

4увам изтрел... ShockedА после вси4ко така ми се размазва,4е немога да фокусирам мом4ето което ме пита,,Ей...добре ли си?''
Да съм добре ли!? Close
Застреляха ме от упор с газов пистолет...и ме питам дали съм добре?
Ми не...не съм Twisted Evil!
Кървях...дойде бърза помощ!В болницата ми казаха 4е съм късметлийка Mr. Green!
Да си е... късмета аз!
Късмета ми е бил,4е ме улу4ва то4но в последното ляво ребро,на 2 мм. от меката тъкан!Казаха,4е ако е било 1 см по надолу..щяло да имам вътрешни разкъсвания,и не било сигурно как ще ме зашият...и щяло да се слу4и най-лошото!Та така,още си нося белега Confused!
А мо4ето...незнаело 4е бил зареден,уплашено до смърт  Shocked!А аз бях близо до смъртта!
       
     А на вас,слу4вало ли ви се е някога да сте на грешното място в неподходящ момент?

Е това ми обясни! как с газов пистолет започваш да кървиш, няма издушени хора в автобуса, какви меки тъкани, какви сантиметри и т.н.
получава се газова гангрена, ама не описваш нищо подобно!

Газова гангрена?Не ми дадоха такава диагноза!Но щом имах
 рана на корема,а сега и белег....се предполага 4е трябва да има кръв,нали!?
   И какъв автобус бе хора?4етете!

# 27
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
доринда, не беще ли слу4ая 
Най вероятно."Войни4ето",което всъЩност е бил полицай с няколко години стаж,след дълги съдебни процедури е осъден на 2,5г затвор,но излежава по малко от 1г.Аз съЩо бях ужасно Шокирана навремето...сега съм оЩе пове4е...виждам и живея с резултата от не4ие нехайство.СтраШно и ужасно е,4е такива неЩа се слу4ват.И оЩе по страШно и ужасно е,4е не можем да променим много от тези неЩа.От4уждаваме се с всеки изминал ден и 4уждото неЩастие ни изглежда дале4но, нереално или измислено...Жалко е,но май това е цената на прогреса/не говоря за убийства или други подобни,а за 4овеШките взаимоотноШения,заЩото от там в крайна сметка трагва вси4ко/

# 28
  • София
  • Мнения: 1 941
Май много филми гледаш.

# 29
  • Мнения: 5 877
А ти защо го разправяш точно... колко - десет, двайсет години по-късно? И чак пък толкова да си ужасена... не че не е идиотско, но го разправяш като прясна случка... хм.

Общи условия

Активация на акаунт