Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 5 759
Муна честито момченце Simple Smile Радвам се,че всичко е наред! Peace Hug Аз ще си полегна вече да видя малко татито Crazy Лека ви нощ и до утре!  Hug

# 211
  • Мнения: 116
Браво Muna33, точно така да правят тези които завиждат!
За кръвното и моето вече е ниско - 100/60 беше днес. Док каза да пия повече течности /около 2 л. на ден/
Само не ми е ясно как ще стане това? Това е нещо мн за мен ...  Sad
Някой да има други идеи?

# 212
  • Мнения: 564
Добро Утро  Hug!!!!
muna33 честито момченце   bouquet!!!! Ама тези момченца август месец..ГОЛЯМА‌ БАНДА малчовци!!! Вече ще знам, че ако някой иска момченце, най-добре да зачене ноември Wink
Да са живи и здрави малките сладурковци и сладурките разбира се  Hug!
За килограмите и аз май съм трупнала, защото вчера от ходенето много ме заболяха краката, а аз съм с плоскостъпие и като понатежа започват доста да ме болят..Но отпределено единственото спасение е повече движение и здравослово меню.
Що се отнася до отказване на сладкото, моят съвет е да преминете от шоколад и сладолед, на плодови кисели млекца..Много са сладки и те, но не са тооолкова калорични. Поне при мен действа.
А моето бебе в 19 седмица ми казаха, че е 260 грама и вървяло дребно  newsm78...Ама според мен не може да се каже с точност в тази малка възраст..
Хайде на кафенцето сегаа  Party

# 213
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро и от мен  Hug
Ей, само Беличка и моя милост ли сме станали  newsm78
Муна33, честито  stork-boy  Hug
С превързан крак е в болничен и уж гледа Танти, ама кой кого гледа вече е друг въпрос. Той продължава да взима дейно участие-някои от поправките и добавките той ги прави, а и какви букви е сътворил на фотошопа.......[/b] Mr. Green
Гита, да му изпратиш специалните поздрави на августовските мами и че му благодарим за творенията му   bouquet Да му се изчеткаме, че да продължава да ти помага  Mr. Green
Слънчев ден   bouquet

# 214
  • Мнения: 361
Здравейте мами!!!
Много съм доволна,харесахме си количка Чико Трио Енджой или нещо такова и утре отиваме да я вземем.Много се радвам,има всичко което искам с изключение на цяла дръжка, тази е с 2 отелни,но повечето неща ги има, така 4е 6те го преживея.

Иначе утре ще пътуваме за Сандански и ще стоим цяла седмица,направо нямам търпение да тръгваме вече, че тук полудявам #Crazy

Приятен и слънчев ден ви желая.
Аз отивам малко на вън, че дават дъжд следобяд Wink

# 215
  • Мнения: 222
Добро утро, мами!

Тъкмо се върнах от нови изследвания. Този път ми правиха за спин и васерман, било задължително!

Днес съм много щастлива. На ФМ съм при Томова в МЦ София. Това нали е до ГУСВ????
До колкото си спомням и Сладкишче също е на ФМ, но в друга болница Laughing

Muna-честито момченце!

Хубав и усмихнат ден!   bouquet

# 216
  • Мнения: 1 380
Днес съм много щастлива. На ФМ съм при Томова в МЦ София. Това нали е до ГУСВ????
До колкото си спомням и Сладкишче също е на ФМ, но в друга болница Laughing
Muna-честито момченце!
Хубав и усмихнат ден!   bouquet
Да на ФМ съм от 16 часа при Димитрова и съм много превъзбудена. Само чакам да стане време и да тръгвам, че направо ще полудея.
Стискайте палци да е момче, ама и на краката и всичко да е наред, че мъжа ми е имал СПИНА БИФИДА като дете и сега най-вече за това отиваме, да видим, дали гръбначният стълб на бебо е в ред. На обиконовен апарат като ме гледаха 2 а.г казаха, че всичко  наред, но за всеки случай ме пратиха на 3Д, за да са 100% сигурни.
Аз утре ще ви кажа, как е минал прегледа, защото в къщи нямам интернет.

# 217
  • Мнения: 1 216
Добро утро от мен, мамчета!   bouquet
Мен пък ме е обзело творческото настроение и чакам с нетърпение да стане утре да видим какви яйца ще ги натворим с малкия. Неговият ентусиазъм ми се предава по-всички празници, много е вълшебно!!! Joy
Muna 33 добре дошла в тбора на бъдещите свекита!!! Peace
По празниците и аз ще отплувам нанякъде, хич не се задържа в тази София. Имахме планове да палим към моренцето, но....май ще стигнем до Пловдив и Стара Загора.

# 218
Добро утро Simple Smile  Grinning
muna33 честито момченце stork-boy !
Ето ме и мен с отчета от ФМ. Томова ми направи много добро впечатление, общо взето всичко е както го описва muna33, все едно аз съм писала постинга Grinning. С нашия бебо всичко е наред и си оставам със stork-boynewsm44 Имам си и дискче със 17 снимки.
Апарата в св. Лазар явно наистина е доста добър и се вижда прекрасно, а и Томова постоянно пита дали сме разбрали какво виждаме и обяснява отново, ако се налага. Прекрасно отношение...нямам думи.   bouquet
Стискам палци  на всички, които днес са на ФМ. Сигурна съм че всичко ще е ок, но напрежението преди това е адско. Да докладвате ...   newsm10

# 219
  • София
  • Мнения: 1 396
Здравейте момичета,
И аз бързам да дам отчет. Вчера бях при Томова и съм възхитена от прегледа при нея. Много точно го е описала Muna33 и на моето бебче всичко си му е наред. Толкова съм щастлива и доволна и най-вече да се похваля, че ще връзваме панделки - така, че Гита моля на мен да ми сложиш розово зайче.  Simple Smile
Усмихнат ден от мен!   bouquet

# 220
  • Мнения: 564
loni_0902 честито сладко розово зайче  Hug!!!!

# 221
  • Мнения: 1 216
На loni_0902 честита малка мацка!
На inaaaaaa  честито за рзбойника!
Май излиза, че целия августовски отбор е ходил при Томова, Марков, Димитрова или Мазнейкова!  Hug

# 222
  • Мнения: 127
Здравейте сладур-ки,
И аз да се разпиша в новата темичка:) СТРАХОТНА Е!
Честити  stork-boy stork-girl бебоци!
Мами да ви питам, сърби ли ви кожата от крема на Мустела 2 в 1. Вчера си купих и нещо ме сърби след като се намажа! След 15 мин ми минава де.
Охх и аз нямам търпение за боядисване на яйца, за 1-ва година ще си ги правя самичка. И мисля довечера след 12 ч. да ги почна, защото съм чувала че се правят Четвъртък преди изгрев слънце, а вярвайте няма да стана в 4 да боядисвам Laughing
За килограми ме е срам да кажа, около 11,12..И едвам си обувам обувките!Абе яко съм си бременна! Вчера на един колега му изпаднаха очите по напращялата ми гръд!  hahaha
Другата седмица мисля да изляза отпуск, ако някой знае къде какви лекций има моля да сподели, че да се въпозвам!

# 223
  • Мнения: 4 546
Честито на мамите, разбрали пола   bouquet
аз съм на ФМ утре и се надявам и аз да се покаже бебо най-накрая. е, и всичко да й/му е наред  Grinning
искам да питам мамите, които са купували вече кошарка - една кошарка с размери 70/140 събира ли се разглобена в кола? аз си харесах една, но ще трябва да я вземем от друг град и трябва на връщане да сме в колата, аз, мъжо и кошарата  Simple Smile

# 224
  • София
  • Мнения: 5 759
Честито на мамите разбрали пола Simple Smile аз ще си остана последна това си е  Grinning моя бебок е мнооого срамежлив но ще видим на Фм как ще се представи! Simple Smile Манчева и мен ме сърби кожляка като се намажа но ми минава бързо Simple Smile но пък забелязах,че на бюста се обривам не знам дали е от него или от хормоните.

Общи условия

Активация на акаунт