Какво пее детето ми?

  • 2 992
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 416
За сега пее само Зайченцето бяло,Зеленчуците и Две калинки.Други песни отказва да научи и да пее.По чалга не се  е заслушвал още.

# 16
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Детски песнички пее рядко, но когато се случи, обикновенно са "Зайченцето бяло" или "Мила моя мамо". Иначе си пее с кеф две - три песни на Каризма и на Графа  Laughing
Няколко пъти ми е запявала и разни чалги /не знам от къде ги е чула Confused/, но аз не реагирах по никакъв начин и меракът й за тях мина.

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Репертоарът на Ники включва "Мила моя мамо", "Сиво зайче", "От днес имам вече нови панталонки" и т.н. ясленски постижения Wink
Това, което просто ме разбива, е огромния му интерес към Роби Уилямс и Куин. Гледа е концертите в Небуърт и Уембли милион пъти. Постоянно си припява "Уиии уиии уок ю" hahaha, придружено с пляскане на ръчичките в ритъм. Фен Sunglasses
А, и имитира особената походка на Фреди, толкова е смешен, че направо без дъх оставам, като почне да го имитира Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 2 840
Синът ми пък ме кара аз да пея, а после вика да спра #Crazy

Детски са му песничките, плюс Мадона, на която и танцува.Голям смях.

# 19
  • Мнения: 3 537
Само детски песнички пее Wink

# 20
  • Мнения: 5 877
Пее избрани моменти от "Лешникотрошачката", "Лебедово езеро" и "Ромео и Жулиета" с "та-татам-татам", пък на.  Mr. Green И ме поправя, като не ги разпозная.
Иначе от хора я учат на бисери като "Малката скумрийка Сийка".

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еее, Анде, пък моите изпълняват хоровите партии от "Набуко" Mr. Green

Излишно е да напомням, че децата не живеят в стерилна среда. По улиците ехти какво ли не. Поп фолкът е ритмичен и с повтарящи се фрази - т.е -лесен за запомняне. Като се има предвид, че децата са като попивателни, аз не се и чудя толкова от къде знаят хитовете. Моята задача се състои в това, да възпитам любов към музиката и изкуството по принцип. Но към стойностните такива.

# 22
  • Мнения: 5 877
Еее, Анде, пък моите изпълняват хоровите партии от "Набуко" Mr. Green

Излишно е да напомням, че децата не живеят в стерилна среда. По улиците ехти какво ли не. Поп фолкът е ритмичен и с повтарящи се фрази - т.е -лесен за запомняне. Като се има предвид, че децата са като попивателни, аз не се и чудя толкова от къде знаят хитовете. Моята задача се състои в това, да възпитам любов към музиката и изкуството по принцип. Но към стойностните такива.
Опитай да наложиш по музиката следния текст:
"С прашни дреееехи седяяяяяя край огнището аааааааз
пепел сива лицето ми скрииииииваааааа
Нооооо предиииии да удааааари дванайстия чааааааас
аз на бала ще съм най-красииииииииииииииива."  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 425
Сега е на вълната за жабчето: "Аз съм малко жабче, ква, ква,ква, кой не ме познава?"
И задължително качена нависоко.

# 24
  • Мнения: 5 183
Живеем в 4ужбина. пее детски песни4ки на български и английски, а има и една любима руска детска песни4ка.
МАЛКИТЕ СА КАТО ПОПИВАТЕЛНИ. Нашият днес го 4ух да пее:"Оби4ам те, оби4ам те, оби-и-и-и-4ам те! Не ми го казвай, не, не ми го казвай!"  Mr. Green 4увал ни е да си го припяваме с баща му  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 640
Няма кабелна/съответно Планета/,няма дискове и касети с поп-фолк,няма гостувания у хора,слушащи тази музика-няма представа за тази музика засега!На 2 и 1/2 г. е .Ако,обаче,я оставя у зълва ми и свекърва ми/Не съм го правила досега!/-бързо ще разбере що е туй чалга.Филтриране на звуковата среда е нужно.

# 26
  • Мнения: 819
И моята продължава да пее Таралеж на кънОК...Пее и Лека нощ,лек сън и Часовник

# 27
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
На 3г сме и в последно време е много въодушевена от песните в Снежанка,Пепеляшка,Аладин и Красавицата и звяра.Кара ме постоянно да и връщам моментите с песните за да може да ги запомни!

# 28
  • Мнения: 6 461
Тошко за сега пее само детски песнички.
Войници
Часовник
Хей, ръчички
Мила моя мамо
Зайченцето бяло
чело коте
зеленчуци

# 29
  • Мнения: 6 039
Мила моя мамо
Зайченцето бяло
и Скумрийката сийка - аз я научих на този шедьовър Mr. Green

като цяло, според мен не е много музикална - то няма и на кого да е

Общи условия

Активация на акаунт