Мъчно ли ви е за остриганата коса

  • 9 292
  • 163
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 167
Не, никога не ми е било мъчно, сигурно защото расте доста бързо.
В момента я чувствам дълга и изтощена и скоро отивам да я скъся. Обичам да ходя на фризьор аз. Много.

# 121
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Крайно време е да приема факта, че тъничката ми косица няма да се превърне в огромно косище до кръста.  Laughing
И аз се подстригах. Добре ми е така и се харесвам.  bowuu Не съжалявам и не ми е мъчно, пък и ми е доста по-удобно сега.  Party

# 122
  • Мнения: 10 758
Крайно време е да приема факта, че тъничката ми косица няма да се превърне в огромно косище до кръста.  Laughing
И аз се подстригах. Добре ми е така и се харесвам.  bowuu Не съжалявам и не ми е мъчно, пък и ми е доста по-удобно сега.  Party
ShockedДай снимка Whistling

# 123
  • Мнения: 578
И аз да се изкажа с "прясна" информация по случая Cry Онзи ден отидох уж да ми пооформят прическата, а фризьорката така ме офъка, че още ми потичат сълзи като се погледна Cry Ту ме хваща ужасен яд, ту ми се реве...Не че изглеждам много зле, но едва успях да постигна някаква дължина и те така ме окастрят newsm45

# 124
  • Мнения: 532
Изобщо не ми е мъчно.Решавам, че искам нова глава.Отивам, офъквам се и толкова.За какво да ми е мъчно, нали пак ще порастне Wink


Ей така съм и аз! Вчера си смених главата:)) От доста дълга на много къса! Доволна съм:)
А относно дължината на косата и годините мисля че колкото повече са годините ,толкова е по рисковано да се стрижеш късо..

# 125
  • Мнения: 10 758
А относно дължината на косата и годините мисля че колкото повече са годините ,толкова е по рисковано да се стрижеш късо..
Ха, това не го знаех Thinking
И що така newsm78

# 126
  • Мнения: 532
Ами не знам..аз така мисля ,а и съм на такива години че мога да съдя по себе си...Дългата коса някак може да прикрие несъвършенства а с късата си облещващ лицето ! Flutter

# 127
Ами не знам..аз така мисля ,а и съм на такива години че мога да съдя по себе си...Дългата коса някак може да прикрие несъвършенства а с късата си облещващ лицето ! Flutter
Майка ми изглежда доста добре с къса коса,на 44 години е.Иначе на мен ми е мъчно като се подстригвам,от 2 месеца отлагам,но скоро трябва да ходя

# 128
Много ми е мъчно,защото се разделих с мойте дълги къдрици преди 3 дена,не по мое желание и не мога да си прежаля косата,само си гледам снимките.Гола глава съм в момента заради една коварна болест от която се разболях преди 2 месеца. Cry Cry Cry

# 129
  • Мнения: 10 758
Много ми е мъчно,защото се разделих с мойте дълги къдрици преди 3 дена,не по мое желание и не мога да си прежаля косата,само си гледам снимките.Гола глава съм в момента заради една коварна болест от която се разболях преди 2 месеца. Cry Cry Cry
О, миличката Cry
Важното е да си здрава, всичко друго ще си дойде на мястото Hug  bouquet

# 130
  • Мнения: X
Никога не съм съжелявала или ядосвала/дори и при не толкова сполучливите подстрижки и смяна на фасона/...все пак е поправимо-косата расте...а и така поне съм видяла какво ми стои и какво -не/и смятам да продължа да пробвам/.
За твърдението,че късите подстрижки не са подходящи за по-възрастни жени...не съм съгласна..аз например не възприемам обратния вариант-дълги веещи се коси на по-късна възраст.А и си мисля,че е по-важно прическата да е съобразена с формата на лицето и с типа на жената,не с модата....

# 131
  • Мнения: 7 128
cry, дано да надвиеш гадната болест и да оздравееш. Коса ще си имаш. Сега дано спечелиш борбата с болестта.   bouquet

# 132
  • Мнения: 2 663
Скоро се подстригах драстично и никак не съжалявам!Отрязах косата си до раменете и направо ми олекна на главата.Напоследък косъмът се беше изтощил,заплиташе се ужасно,пък и през повечето време бях вързана,така че сега ми е по-добре PeaceДоволна съм от промяната Peace
cry,съжалявам много Cry

# 133
  • Мнения: 36 101
не, и без това е умряла Simple Smile

# 134
  • Мнения: 812
не не ми е мъчно Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт