Мъчно ли ви е за остриганата коса

  • 9 267
  • 163
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 802
 Никога не съм си подстригвала косата повече от 2-3 пръста така че...мъчно ми е 4-5 дена и после не намирам разлика  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 236
Ох,аз съм в същото положение.Доста време ходех с къса коса и страшно ми отиваше,оба4е все нещо ме глождеше отвътре 4е си искам пак дългата коса.Миналата година запо4нах да я пускам и сега то4но прили4ам на олигофрен в главата,вси4ки ми казват подстрижи се пак,ама аз не!Въпреки 4е отняколко дни си мисля дали не е по-добре 4овек да е с при4еска която му отива, било то и къса,отколкото да прили4а на изрод(обрано казано),ама само и само да е дълга коса newsm78

# 17
  • Мнения: 1 282
След няколко дни съм на фризьор и като знам колко ще ми подстриже от косата направо не ми се ходи..Sad аз съм на степени, обаче не ме кефи и сега съм в процес на подравняване...май ще плача Sad

# 18
  • Мнения: 466
Ако ме направят добре НЕ, но по коледа се постригах достатъчно късо и сега в момента съжалявам и се чудя да пускам ли по-дълга коса или да я оформя отново, че в момента е никаква. В миналото си съм имала и случаи да плача, но не заради косата, че ми я няма, а затова, че не са ме направили  както съм искала. Иначе нокти и коса растат, така че не е нещо фатално.

# 19
  • Мнения: 963
И аз съм в групата на драстично сменялите дължини.  Mr. Green
През няколко години решавам, че трябва да си пусна дълга коса... нали съм момиченце, все пак. Стигне ли някъде на два-три пръста под рамената не издържам повече... и сменям на втори-трети номер.  Crazy  Никога не съжалявам, но пък винаги ми се налага да убеждавам фризьорите поне по два часа, че не съм в депресия, не съм се побъркала, няма да се върна след два дена да им рева в салона и т.н. Даже са се опитвали да ме гонят от салона...  ooooh!
Но вече от две години и нещо ходя със съвсем къса коса (от втори номер до три пръста максимум)... Е, казват ми понякога "момченце"  Laughing , но ми отива пък!

# 20
  • Мнения: 2 159
не бях се постригвала до раменете от повече от 15 години, не ми беше мъчно, че ме офъкаха обаче сега ми е много криво да я поддържам, повече време изисква и това ме дразни Mr. Green

# 21
  • Мнения: 185
Винаги ми е мъчно,без значение дали режа два пръста или две педи,но редовно се кълцам,което е най-странното #Crazy

# 22
  • Мнения: 2 386
Обезателно. Голяма съм лигла  Joy

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Мъчно ми е, но когато реша да се подстрижа трябва да отида бързо, защото започвам да се двуомя и се отказвам лесно Laughing .

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Не обичам да ходя на фризьор и винаги много се каня преди да отида . Поради този факт като се подстрижа ми е кофти(дали заради косата или поради факта ,че не обичам да ходя на фризьор  не знам).

# 25
  • Мнения: 664
Не, напротив, чувствам голямо облекчение, когато съм с по-къса коса. Единственият ми проблем е, че косата ми расте прекалено бързо за цените на тези услуги тук Wink

# 26
  • Мнения: 2 407
Плакала съм, затова въобще не давам да ме подстригват повече от 2 см.

# 27
  • Мнения: 2 673
Плакала съм, затова въобще не давам да ме подстригват повече от 2 см.
...И аз съм така, ама сега се уплаших с този косопад и викам на фризьора - режи, режи....и както снощи писах...сега РЕВ, РЕВ РЕВ...още ми е тъжнооооооооооооооооооооооооооооо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
нищо не ме успокоява..не ми е къса но като е филирана, обема и се губи, в ръцете си имам едно нищо...направо ми иде да ... #Cussing out

# 28
  • Мнения: 1 564
Никога не ми е било мъчно.Правила съм и драстични промени,но досега не ми се е случвало да съжалявам. Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 5 605
Тоооолкова ми е мъчно като се подстригвам - без значение малко или много... Sad

Общи условия

Активация на акаунт