Мъчно ли ви е за остриганата коса

  • 9 315
  • 163
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 673
момичета, аз всъщност не съм я подстригвала драстично, проблема е че ми е филирана. Има обем в горната част на главата, до нивото на брадичката, надолу е на триъгълник \доста филиран\стига 5 пръста над кръста. Ох, поне ме успокойте, че е фешън - актуална. Бретона преди ми беше дъъъъъъъъълаг, а сега е до средата на бузите и ...доста ми пада.. Tired
за сведение обаче, фризьора ми е Дъ Бест в София, просто аз така исках, пък сега - рев, рев....

Пусни една снимка да те видим с новата прическа  Praynig
Стана ми интересно  Flutter
  bouquet
......ПуСНала съм.. Joy

# 76
  • София
  • Мнения: 1 750
Когато е по мое желание и дълго съм обмисляла промяна и нова прическа, тогава хич не ми е жал. Чувствам се освежена и ми е едно хубаво и леко... Simple Smile
Спомням си обаче в първи клас как ми отрязаха косата, която беше до кръста. За да ми станело по-леко и да не ме боляла главата - това бяха обясненията на майка ми. Е тогава ми беше много мъчно, плаках много...

# 77
  • Мнения: 2 414
Da. Embarassed
Vapreki che az si podstrigvam samo kraishata na kosata i to vednag mesecho stradam...,no kakvo da se pravi neizbejno e. Wink

# 78
  • Мнения: 3 647
Никога човек не трябва да съжалява за временната " загуба " на нещо, което расте.И на мен ми е било мъчно ,когато са ме остригвали некадърни фризьорки, но това изречение ме е крепяло:" Не съжалявай, тя расте". Разбира се , че съм изпадала в леки депресии, но истината е, че е поправимо, а и ми е като обица на ухото -да ходя само при опитни и доказали се фризьори.
Peace

# 79
  • Мнения: 7 914
за всеки милиметър ме е яд и ми се свидиииии Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 2 085
Винаги ми е мъчно Confused

# 81
  • Мнения: 3 932
Не, обожавам да се подстригвам...точно обратното, подстриганата коса ми действа стимулиращо.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 1 167
Никога! Отива ми късо и не се притеснявам дали ще ми стои добре новата прическа ,която ми прави фризьорката.досега не   ме е разочаровала. Като бях в 5-и клас ,сестра ми прояви желание да ме подстриже.Имах коса до кръста .Започна от едната страна  и изведнъж реши ,че няма да се справи и ме заряза.Спах така и сутринта отидох на фризьр който оправи поразиите. Wink Късо  около 10см.Когато ме дразни това което е израстнало  и е почивен ден,започвам смело да кълцам. Косата ми е до раменете ,а не дълга може изатуй да съм смела.   

# 83
  • Мнения: 689
Не ми е мъчно, защото расте изключително бързо. Пък и няма нищо по-хубаво от  това непрекъснато да сменяш прическата си и да си различна. Даже май с къса коса се чувствам по-добре.

# 84
  • Мнения: 2 673
...колкото различни хора- толкова различни мнения...Правя си два извода..
1. При деца, които в детството са СТРИГАНИ късо, въпреки желанието си, се е загнездил страх от тази манипулация..
2. Има два типа жени. При първия "сила" им дава "почистването", отнемането на косите, а при втория - точно обратното. Сякаш им се отнема свободата. Аз съм от втория тип. Без коса немога, колкото и да ми отива новия имидж... newsm11 newsm12

# 85
  • Мнения: 2 811
nikoga ne sym имала дълга коса, сега си я пускам и за всеки сантиметър ме е яд когаот ме подстригват. за жалост съм прекалено дисциплинирана и не пропускам месец без подстрижка на краищата ама тия фризиорки не знаят кво значи краища . та досега никога не ме е било яд, защото много съм си харесвала френското каре с бретон, но вече ми е мнго мъчно и см сигурна, че ако успея да я пусна до средата на гърба никога няма да я подстрижа:))) ще съм 80 годишна мацка с коса до средата на гърба:))) /пупупу живот и здраве:)/ расте расте, ама много бавно особено ако се подстригваш по правилата! #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 86
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не, не ми е мъчно.
Даже вчера точно се подстригах драстично. Crazy От дълга коса в момента съм с дължина малко под ушите  Flutter Не ми е мъчно, ама грам. Само ми е малко странно усещането, че няма какво да отмятам назад, но вече и то отминава  Blush

# 87
  • Мнения: 1 021
Зависи от крайния резултат!  Peace

# 88
  • Варна
  • Мнения: 793
Не ми е мъчно. Напротив, много обичам да ходя на фризьор. Релаксирам, докато ме постригват и определено се чувствам по-леко след това и по-хубава  Heart Eyes

П.С. Само веднъж съм ревала, когато бях малка и майка ми заръча на фризьорката да отреже дългата ми коса до почти мъжка прическа...

# 89
  • Мнения: 7 132
Ако съм го решила, никак няма да жаля за някакви дълги кОнци, които се стелят навсякъде.

Когато си подложих кичето на стрижачката под ножа, тази жена се скъса да ме разубеждава. Мъжът ми, и той буча.
Навремето си спомням, че и баща ми не се кефеше на постигания ми вид.   
Сега я пускам, защото дългите влакна се поддържат по-лесно.

Общи условия

Активация на акаунт