Мъчно ли ви е за остриганата коса

  • 9 329
  • 163
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 424
Плакала съм, затова въобще не давам да ме подстригват повече от 2 см.
И аз съм така  Peace
Като малка,майка ми винаги казваше да ме подстригват късо и беше голям реееееев  Cry

# 31
  • Мнения: 374
бе и аз съм от страдащите и все не сбирам смелост за нещо драсти4но....Круз даи снимка с новата при4еска да я оценим  Hug

# 32
  • Мнения: 4 195
Никога не съм си скъсявала драстично косата.Няма и да го направя,защото знам , че ще се скъсам от рев. Naughty Naughty Naughty

# 33
  • Мнения: 1 120
нищо не ме успокоява..не ми е къса но като е филирана, обема и се губи, в ръцете си имам едно нищо...направо ми иде да ... #Cussing out

пусни снимка да те видим   Wink
няколко пъти съм рязала дълга коса до мъжки шасон.след това ме е било много яд.
много лесно се паля от някакви снимки и хоп.
сега се заричам да не я стрижа,но като погледна Бубето с прическата на Бекъмката... иска ми се и на мен.кога ли ще ме хванат лудите и ще се направя като нея

# 34
  • Мнения: 2 936
Обезателно. Голяма съм лигла  Joy

 Peace на всяко подстригване ....много ме е яд когато ми я режат-дори и 1 см. да е !  Mr. Green

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
нищо не ме успокоява..не ми е къса но като е филирана, обема и се губи, в ръцете си имам едно нищо...направо ми иде да ... #Cussing out
Нали знаеш, кой каквото си няма...
Аз лятото нарочно искам да ми я филират максимално, че да я суша по-лесно... миналото лято един фризьор хептен се престара - като хипи ме направи, най0горния пласт 5-6 см, а най-долния - бая под раменете... чак колежките му се разпискаха 'Стига толкова!'
И все пак прическата имаше чар, макар че крайният резултат определено ме изненада.

# 36
  • София
  • Мнения: 36 188
Не, никога не съм съжалявала.
Радвам се на новата визия - все пак това е само коса- пак ще порасне Grinning

# 37
  • Мнения: 5 790
Ужасно мъчно ми е да си режа косата. Затова не я режа въобще. Най-много един път в годината подстригвам връхчетата и толкоз.

# 38
# 39
  • Мнения: 4 916
По принцип не ми е жал, редовно я скъсявам с 3-4 пръста дължина. Веднъж обаче, преди 10 години, я отрязах радикално - до ушите. И като се погледнах... като му дръпнах един рев  Joy

# 40
  • Мнения: 1 043
при мен е точнообратното - все се изкушавам и се подстригвам че чак по няколко пъти докато стигна чак до един см коса  Mr. Green, но незнам защо не се възприемам в огледалото с дълга коса а много ми се иска и все си я оставям и като ми стигне до подраменете започва едно оформяне заначало като я правя на пластове - после всеки път като отида да ми хващат уж връхчета и все си отивам по без три до пет см, и накрая ме хваща някой път лудите и се подстригам пак късо - дори бях решила да си сложа коса само и само да премина периода на растежа за да не ме дразни но като видях една приятелак какво пране пада във ваната се отказах - аз с две деца едвам се справям сега с тази си прическа а ако трябва и да отделям много време и за сресване и за миене трябва да отделя от яденето и ходенето дотоалетна - че сега съм съкратила спането за сметка на домакинстване и то неостана какво да жертвам за да имам коса  Crazy

# 41
  • Мнения: 1 120
Пенелопе,мила,прическата ти е страхотна.освен,че е модерна,ти отива.
и аз съм със същата,само където е по-дълга.
ще свикнеш и после само така ще се правиш Wink

# 42
  • Мнения: 480
Не, не съжалявам. Щом си се харесвам с новата фризура  Flutter

# 43
  • Мнения: 1 384
Не, все пак е коса и ще порасне  Peace Даже са ме питали дали си искам опашката и аз казах не, за какво ми е  Laughing
Яд ме е само, ако са ме офъкали грозно  #Cussing out Затова вече се стижа сама, поне аз да съм си виновна  hahaha

# 44
  • Мнения: 574
Винаги,независимо колко сполучлива прическа се е получила!

Общи условия

Активация на акаунт