Помага ли половинката в домакинската работа?

  • 5 891
  • 163
  •   1
Отговори
# 75
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
NELY80- за съжаление в тези неща не помага  ooooh!

# 76
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Това бе в кръга на шегата, но пък нали най добрите готвачи били уж мъжете,защода не замесят по един козунак. Joy

# 77
  • Мнения: 315
помага когато иска той а това е рядкост при него ,но скоро ще го  #2gunfire

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
Не помага! Досега точно веднъж го накарах с триста зора и уговорки да измие 2 чинии! Накрая се оказа, че изобщо не се е справил, та се наложи да повторя упражнението... За това не разчитам за тези неща на него!  Peace

# 79
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Само ако специално го помоля, тогава не отказва. Самоинициативи няма, ама хич.

# 80
Рядко, но се случва.

# 81
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Това за готвачите и мъжете май , май е вярно колкото и да не ни се иска  newsm78

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Помага ми, но само ако го накарам. Това нещо като самоинициатива го няма при нас. Иначе като го накарам да свърши нещо не мърмори а го прави. Да не съм длъжна само аз да поддържам къщата? Щом живеем двамата, ще участваме и двамата в работата.

# 83
  • Мнения: 402
Помага ми, по точно всичко вършим заедно.
Няма моя и твоя, всичката е обща.
Единствено не глади. НЕ 1ironing
Аз пък чинии не мия.НЕ 1dishes
Така че има баланс.

Снощи той направи всичките курабии, а аз боядисах яйцата, като междувременно си пийвахме биричка с мезе.
 cheers
Семейна идилия. kiss

# 84
  • Countryside
  • Мнения: 11 655
Помага да - винаги мие чиниите, той чисти банята, мие терасата и чисти пода Mr. Green
Аз пускам пералня, простирам, бърша прах и готвя Mr. Green ааа понякога и той готви, пък и винаги ми помага при готвенето - реже, кълца, бърка яденето  Mr. Green
Понякога гладя, само за това не ме отменя ooooh!

# 85
  • Мнения: 1 409
Помага ми, но само ако го накарам. Това нещо като самоинициатива го няма при нас. Иначе като го накарам да свърши нещо не мърмори а го прави. Да не съм длъжна само аз да поддържам къщата? Щом живеем двамата, ще участваме и двамата в работата.
Peace

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Помага ми винаги,а откакто съм бременна иска той да чисти банята,за да не дишам препаратите.Но все пак съм жена и гледам аз да си върша задълженията по къщата.

# 87
  • Мнения: 1 058
Не помага.

# 88
  • Мнения: 798
Да, помага ми. Понякога трябва да уточня какво точно искам да ми помогне. Той готви често, което за мен е много голяма помощ. АКо той се занимава с детето, на мен чистененто не ми тежи. И като бях бременна и след като родих много ми помагаше, переше гладеше...каквото се наложи.

# 89
  • Мнения: 730
Помага,много Whistling-хвърля боклука,да не е малко Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт