~ Лунна диета 02.04.2007 г. <понеделник> старт 20:15 ч. ~

  • 11 115
  • 359
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 647
Мирандичка@ слънчице не си най-зле!  Heart Eyes
Ти си нашата гордост    bouquet Hug


Много зле съм аз, движа се по кантара като охлюФ  Mr. Green
  май всички си ги връщаме
 а ти Мирандичке как да свалиш като само  15

Еми така си е не я свалям таз дЖигару от устата  15
аз ти казах че с фасове няма да свалиш - ти ми нямаш вера
  bouquet

# 316
  • Мнения: 6 958
Мирандичка@ слънчице не си най-зле!  Heart Eyes
Ти си нашата гордост    bouquet Hug


Много зле съм аз, движа се по кантара като охлюФ  Mr. Green
  май всички си ги връщаме
 а ти Мирандичке как да свалиш като само  15

Еми така си е не я свалям таз дЖигару от устата  15
аз ти казах че с фасове няма да свалиш - ти ми нямаш вера
  bouquet


Всеки път като запуша като коминче 15 все твоите думи са ми в главата...  Rolling Eyes

# 317
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
Хей свалила съм цели 800гр., а не нищо както бях писала. Значи със сигурност кантара в къщи не е верен Whistling Точно преди малко се връщам от салона за красота, където се претеглих. Между другото след процедурите там бях минус още 800гр, които обаче сигурно ще си възстановя Confused

# 318
  • Мнения: 916
Браво! Hug
Какви процедури си правиш?

# 319
  • Мнения: 6 958
Какви процедури са това, че си - 800 гр.  Shocked звучи адски заинтригуващо, ще споделиш ли  Praynig Praynig Praynig

# 320
  • Мнения: 3 861
мацки, 1 килце съм затрила някъде, обикалям да си го намеря, нооооо го няма

Добрата новина след лунуването е не затритото килце, а това, че не ми се яде. оттогава почти нищо не ям или по скоро ям, но нямам апетит нещо, а и бързо се засищам, което е СТРАННО. Може би и хапчетата имат нещо общо с това, незнам, но ги пия тъпо и упорито напук на всички твърдения, че с хапчета нищо не става Twisted Evil

# 321
  • Мнения: 554
мацки, 1 килце съм затрила някъде, обикалям да си го намеря, нооооо го няма

Добрата новина след лунуването е не затритото килце, а това, че не ми се яде. оттогава почти нищо не ям или по скоро ям, но нямам апетит нещо, а и бързо се засищам, което е СТРАННО. Може би и хапчетата имат нещо общо с това, незнам, но ги пия тъпо и упорито напук на всички твърдения, че с хапчета нищо не става Twisted Evil
Браво!  Peace А какви хапчета пиеш?

# 322
  • Мнения: 814
 smile3511 smile3514, доня Коприва, при мен е ! При мен е! Ама ми е вповече и ви моля, ако още някоя от съфорумките констатира, че й няма някой килограм, да се обади : връщам с рестото!  Защото се оказва днес, че даже съм с 1 .5 кг. повече, отколкото в началото на лунуването. Ама аз не съм прекалявала с хапването, пак ям само привечер, веднъж в денонощието  newsm78...

# 323
  • Мнения: 6 958
мацки, 1 килце съм затрила някъде, обикалям да си го намеря, нооооо го няма

Добрата новина след лунуването е не затритото килце, а това, че не ми се яде. оттогава почти нищо не ям или по скоро ям, но нямам апетит нещо, а и бързо се засищам, което е СТРАННО. Може би и хапчетата имат нещо общо с това, незнам, но ги пия тъпо и упорито напук на всички твърдения, че с хапчета нищо не става Twisted Evil

 Hug Hug Hug

smile3511 smile3514, доня Коприва, при мен е ! При мен е! Ама ми е вповече и ви моля, ако още някоя от съфорумките констатира, че й няма някой килограм, да се обади : връщам с рестото!  Защото се оказва днес, че даже съм с 1 .5 кг. повече, отколкото в началото на лунуването. Ама аз не съм прекалявала с хапването, пак ям само привечер, веднъж в денонощието  newsm78...

Много съжалявам че така е станало и то толкова скоро след лунната  Cry Cry Cry Hug

Аз си върнах 100 гр. от свалени 200 гр.  Crossing Arms

Май следващата седмица няма да лунувам...  newsm78 Големи разочарования напоследък след лунната  Mr. Green

# 324
  • Мнения: 814
miranda_ rs, благодаря за съчувствието ти! И аз не разбрах откъде се рояви тази разлика! Може би, защото съм зодия РАК и трябва да върша всичко на обратно...Не е и от това. Ама много ме е яд и съжалявам за крайния резултат! Освен да се премеря на друг кантар!?! Защото не усещам съществена разлика за себе си.

# 325
  • Мнения: 6 958
miranda_ rs, благодаря за съчувствието ти! И аз не разбрах откъде се рояви тази разлика! Може би, защото съм зодия РАК и трябва да върша всичко на обратно...Не е и от това. Ама много ме е яд и съжалявам за крайния резултат! Освен да се премеря на друг кантар!?! Защото не усещам съществена разлика за себе си.

А нормално ли се храни или диетично след лунната?  newsm78 Ако си се поотпуснала си дигнала килата ''изкуствено'' при повечко вода и по лека храна пак ще изчезне това каченото... То и кантара не го гледай много много, има си навика да си варира +/- 1 или 2 кг. лошо е ако са повече от 2  ooooh! иначе ако са в минус с 2, то тогаз няма да се оплакваме никак  Crossing Arms

# 326
  • Мнения: 814
Внимателно започнах да се храня след лунуването, не го правя за първи път, не усещам самата аз някаква разлика по отношение на килограмите, ама кантарът показва повече, отколкото очаквам. Вярно е, че теглото варира, дано това е причината.
Няма да се откажа, пак ще лунувам, може пък другия път да има по - траен резултат!

# 327
  • Мнения: 6 958
Внимателно започнах да се храня след лунуването, не го правя за първи път, не усещам самата аз някаква разлика по отношение на килограмите, ама кантарът показва повече, отколкото очаквам. Вярно е, че теглото варира, дано това е причината.
Няма да се откажа, пак ще лунувам, може пък другия път да има по - траен резултат!

Аз ще си помисля за следващия път  Crossing Arms зависи до тогава как ще я докарам с моето диетуване и кантаря  Rolling Eyes Успех на теб  Peace и не се тревожи аз всеки ден съм или в минус или надоле с по 1 кило... това е нормално... виж друго си е в повече да знаеш все пак за какво става дума   bouquet

# 328
  • Мнения: 814
Ами аз пак ще се пробвам следващия път, поне заради разтоварването  след Великденските празници, ама друго си е да се констатира един стабилен минус.
От друга страна, ако при всяко лунна диета 4 пъти в месеца се смъкват трайно дори по половин килограм, какво ли би останало от нас след няколко месеца newsm78 !
Весели празници и успех на всички, ако можем, поне да задържим постигнатото - до следващото лунуване  :peace  Peace
Miranda_rs, специално  ти благодаря ти за разбирането и подкрепата!   bouquet

# 329
  • Мнения: 6 958
Моля, пак ще се засичаме по време на лунуването  Hug

Весели празници на всички и от мен   bouquet  bouquet  bouquet И леко с похапването... Аз този път се надявам да пропусна  Rolling Eyes Байсс  Stop

Общи условия

Активация на акаунт