~ Лунна диета 02.04.2007 г. <понеделник> старт 20:15 ч. ~

  • 11 118
  • 359
  •   1
Отговори
# 330
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
Съжалявам за закъсненият отговор   bouquet Посетих инфрачервената кабина и си направих масаж. Като си тръгвах се претеглих и о , чудо -800 гр. , които както вече предположих сигурно ще си възстановя  Confused

# 331
  • Мнения: 6 958
Съжалявам за закъсненият отговор   bouquet Посетих инфрачервената кабина и си направих масаж. Като си тръгвах се претеглих и о , чудо -800 гр. , които както вече предположих сигурно ще си възстановя  Confused

Аз не съм запозната какво се прави на тези места... Това са антицелулитни процедури в комбинация с разни кремчета ли?  newsm78

# 332
  • София
  • Мнения: 512
Не се записах, но да се отчета. От лунуването свалих 2,5 кг , от които качих 0.500 кг. Много се радвам от успеха Simple Smile И понеже се амбицирах да продължа с отслабването сега си хапвам предимно ябълки , краставици , киви и пия едно чайче - регулавит 2 (помага ми за запека).
Пожелавам ви успех и не се отчайвайте Simple Smile

# 333
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
Масажа беше класически + антицелулитен. И двата бяха само с май само с масажно масло newsm78 Масажистката каза, че по принцип нямало голям ефек от антицелулитните кремове без диета и спорт. А за кабината доколкото прочетох - помага при различни заболявания /бяха изброени, ама кой да ги запомни/ и най-важното стимулира обмяната на веществата  Peace

# 334
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
каква е тая кабина ? Къде сте писали за нея, че за пръв път виждам и чувам подобно нещо  newsm78

# 335
  • Мнения: 3 861
мацки, 1 килце съм затрила някъде, обикалям да си го намеря, нооооо го няма

Добрата новина след лунуването е не затритото килце, а това, че не ми се яде. оттогава почти нищо не ям или по скоро ям, но нямам апетит нещо, а и бързо се засищам, което е СТРАННО. Може би и хапчетата имат нещо общо с това, незнам, но ги пия тъпо и упорито напук на всички твърдения, че с хапчета нищо не става Twisted Evil
Браво!  Peace А какви хапчета пиеш?

Кларинол кла 1000, от 1 седмица.



arita , ресто не приемам Stop. Подарена къща назад не се връща, нали знаеш Hug. Освен да го пробуташ на някой и ти това килце...
ПОжелавам ти успех  Peace

# 336
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil 
така добре ми подейства че следващата дата е на 10
че покрай Великден  едно усвинване настъпи
сега се подготвям психически за 10ти

# 337
  • Мнения: 916
O, да ...и аз на нея разчитам...определено ще съм на линия! smile3521

# 338
  • Мнения: 2 829
момичета ,а кога е следващата лунна????

# 339
  • Мнения: 3 647
момичета ,а кога е следващата лунна????
на 10ти
на 1ва страница са и часовете
  bouquet

# 340
  • Мнения: 6 958
-

Последна редакция: пн, 09 апр 2007, 00:53 от miranda_rs

# 341
  • Мнения: 3 647
Twisted Evil 
така добре ми подейства че следващата дата е на 10
че покрай Великден  едно усвинване настъпи
сега се подготвям психически за 10ти

Значи мила ти ще си пак в отбора на лунатичките и на 10'ти  Peace Аз все още имам известни колебания  newsm78 Но както винаги сигурно в крайна сметка пак ще лунувам...  Rolling Eyes

Белинея пак ти ще пуснеш новото теми, нали?  newsm78
ох да
след 3 дена  наяждане
има нужда от разтоварване
  bouquet

# 342
  • Мнения: 6 958
И аз имам нужда, но след лунна или по време на лунна ме избива на глад, пада мим кръвното или на финала не съм свалила почти нищо  Shocked Но то при всеки различно... Може пак да се засечеме там...  Peace

# 343
  • Мнения: 3 647
И аз имам нужда, но след лунна или по време на лунна ме избива на глад, пада мим кръвното или на финала не съм свалила почти нищо  Shocked Но то при всеки различно... Може пак да се засечеме там...  Peace
аз съм тъпа и упорита и ще се пробвам
и пак и пак и пак
  bouquet

# 344
  • Мнения: 6 958
Белинея прецака ми се горния постинг... ти ще пускаш пак новата лунна, нали така?   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт