Великден наближава, а ЮЛЧЕто все по-палаво става!

  • 8 148
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 341
Арлина,като си нямате във Варна,аз другата седмица като ви дойда...ще я видиш моята  Mr. Green ако имаш желание да изпием по биричка  Wink
Сухар аще не съм давала,и не знам какъв да взема.
Нани,хубава грешка,не я бях забелязала.Развесели ме  Hug Джорджи  Hug  Heart Eyes
Айде махам се,че досадих днес  Blush

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Айде, пак аз Mr. Green
Арлина,целите бисквитки Плазмон са с Глутен.А тези сухари в червените опаковки са на Пападопулу,и се водят много хубави за бебоци Peace
Аз и бисквитка и сухар смятам да дам тези дни Wink
Иси,Диди,Нани,Пиги и аз съм за там #Silly
Нани,радвам се че си се посмяла Heart Eyes,много бъркам р-то и п-то newsm78,що тъй.Попова Hug Heart Eyes
Нани,приятно изкарване  love001
ДидиФ,много се радвам че съм помогнала hug

И не на последно място,Пепи111 Мнооооооооооооого свежа темичка и много различна newsm51 newsm51 newsm51

# 17
  • София
  • Мнения: 688
pepi,  love001

Съботно се е заформил купон тука гледам  hahaha
След неспането нощес и аз май бавно полудявам. Казала съм му на мъжа ми да не гушка детето, като се разреве, защото тя се разбужда, когато не съм аз. Ама не, скача той като една майка-закрилница и Яна, като се разсъни в 12 и нещо, та чак в 3 заспа. Междувременно докато се мъчех да я приспя, се ядосах, казах му да я приспи и нахрани той, след което след един час борби ми я върна и помоли аз да я нахраня  smile3515.

Сутринта пък не иска да яде диването, после не иска да спи. Обаче пък докато бях в банята, се изправила за пръв път в кошарата, направо не можах да повярвам  Shocked. Тя е от тия с мрежите и няма да какво да се хване, за да се изправи.

Попова, проходилката е от Малечко, 128лв, на Бебе Конфор е.

# 18
  • Мнения: 1 866
Запис. Пепи, много хубава темичка! Браво  bouquet

И Пипи пие единствено мляко и ако му дам вода, ме гледа обидено Grinning И на мен ми омръзна да се оправдавам и затова като ме питат : пие ли вода и сокчета? аз казвам : Дааа! Дъщеря ми до годинката също не пиеше нищо друго освен мляко и никога не е имало проблем. Млякото не е ли течност или аз бъркам? Като се правят 100 гр АМ се слагат 90 гр вода, значи около 90 процента от млякото е вода. Тогава какъв е проблемът не мога да разбера. 

# 19
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Скок Hug

# 20
  • Мнения: 2 481
Hug Здравейте в новата великденска тема!

Сега незахранилите със жълтък ще се престрашат ли да дадат на великден или няма да давате?Аз даже си мисля че и от агнешкото ще опитаме малко от вътре не горното дето е соленко, така де и то да разбере детето от великден!

При нас нищо ново!

Давам идея за следващата картичка да е с великденски мотиви и с дечица със яйчица!Ще е интересно!

Хайде бай за сега!

# 21
  • Мнения: 407
Момичета/и момчета  Wink/,вижте какъв сайт намерих.Много хубави неща има в него. PeaceВие може да го знаете,ама нещо не става да пусна линк,така че само ви казвам дайте на google левбг  /пиша го на бг,защото на английски не ми дава да го напиша.Явно модераторите са направили така,че да не можем да даваме линкове/ и би трябвало да излезе. Peace

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 17:23 от didi_fiesta

# 22
  • Мнения: 1 294
Ух, два дена от бач не мога да се вредя за карастата наречена "тема на юлките" Mr. Green

Пепиииии, разбииииии  Joy Crazy
По-настандартна и новаторска тема не бях виждала тук!Кефи!Това кокалчета ли са, дето изписва цифричките?JoyЕ ми да........децата ни вече са на пържоли Wink и само кокалчетата оставят от разните му там пиленца и зайченца  Mr. Green
Хайде, до после.Ако  ме огрее ще ви изчета скоро и се включвам по темите Peace

# 23
  • Мнения: 354
Привет и от нас в новата темичка Hug Hug Hug

Eli83 ами аз захраних с жълтък вече ама за агнешко мисля пак да пробвам по Великден, че преди време ми отказа Peace

Дани не пие нито вода нито сок не че аз не давам просто човека не иска Crossing ArmsА за киселото мляко ми мислех мислех и вече дадох.Бях писала и преди че тук в Испания има едно специално на Данон за бебоци от 6месец да се дава то е в едни кофички по100гр.Давам му го 2пъти в седмицата за следобедна закуска и го дадох като направи 8м а на Дани много му харесва.За проходилката и аз съм чувала различни мнения даже тук ги отричат но ние си купихме и мисля че няма да му попречи да проходи не седи все пак цял ден в нея.Баткото също имаше проходилка и проходи на 9месеца.

Благодаря на момичетата които ми отговориха за спанака дадох му вчера малко и много му хареса то ние какво ли не харесваме всичко ядем без агнешко.От скоро хапваме и зайче но го приготвям аз че не съм намирала такива пюрета.

Айде до скоро  bouquet
честито на днешната месечинка

# 24
  • Мнения: 314
Арлина,като си нямате във Варна,аз другата седмица като ви дойда...ще я видиш моята  Mr. Green ако имаш желание да изпием по биричка  Wink
Aaaa,нямам нищо против,стига да не забегнем за Добрич,за празника,че по Велик ден сме там,при свекитата. FlutterДнес видях Maclaren Quest и май тя ще е.Ама докато не я купя,не се знае де! Mr. Green

Арлина,целите бисквитки Плазмон са с Глутен.А тези сухари в червените опаковки са на Пападопулу,и се водят много хубави за бебоци Peace
Аз дадох тези дни,значи съм захранила с пустия глутен.Сега сухар смятам да и дам,а ние така или иначе ядем от тези,гръцките,значи щом са хубави ще и дам от тях. Laughing

# 25
  • Мнения: 129
Я и аз да се разпиша днес!
Честита месечинка на Йоана на мама ioiomamma! Жива и здрава!   bouquet
Ясно, че дебата за киселото мляко, провокиран от мен, стана като с всичко останало - вигантол, вода, АМ или кърма и т.н. И пак ясно, че всички ние гледаме децата си по начина, по който всяка от нас смята за правилен. Така че никой да не се сърди, айде моля ви се!  Naughty  Hug Особено по време на празници!  Wink
И аз да кажа за количките - ние си взехме скоро Quinny Freestyle и много съм доволна, лека ми се струда и красива, нещо като спортна кола.  За сега смятам да я ползвам за лятна количка, макар че е по-голяма от летните модели и е с големи гуми. На мен ми е удобна и си ми харесва, също смятам, че е удобна и на детето, така че това е важното. Всъщност това ми е подаръка за рождения ми ден.
И аз ползвам от червените сухари, хубави са.
Айде лека вечер!
И весели празници! Grinning

# 26
  • Мнения: 60
Здравейте  bouquet
Темичката е  newsm74 smile3501
Аз няколко дена нямах възможност да ви прочета и хоп нова тема, много сте бързи.
Честито на днешната месечинка Tada
По въпроса за киселото мляко, аз на мойто мишле пробвах още одавна да му дам ама на него не му хареса изобщо, предпочиташе си АМ. Но от една седмица изведнъж отказа да яде АМ, и не иска да погледне шишето с бибероната, та се принудух да го науча да яде вечер кисело мляко. Сега го яде само че с бисквитки и с лъжичка разбира се, това ни е вечерята. Много бих искала да му я разнообразя но незнам какво да му дам друго за вечеря бихте ли ми дали съвет?
Сухари също ядем от тези в червената опаковка. Веднъж бях взимала от едни в жълто-бвла опаковка, но по не ми харесаха.
Ние вода пием в огромни количества, но само вода без сок.
Зсега толкова, лека нощ luvbed

# 27
  • София
  • Мнения: 688
успях горе-долу да хвана Яна как се изправя - направих клипче. То сигурно ви омръзна от нас, ама как да не си похваля гарджето  bowuu. Краченцата ни треперят още, но драпаме  hahaha.

# 28
  • Мнения: 1 440
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖЕДЕН ДЕН НА ЖЕНИ!!! Да е жива и здрава и много послушна и да носи много радост на мама и тати!!!


Честита месечинка на Йоана!

# 29
  • ES
  • Мнения: 2 172
Да се запиша и аз в новата тема с кокълчетата!  Peace

Честита Цветница! За всички, носещи имена на цветя - Честит имен ден!


Общи условия

Активация на акаунт