Правителствена болница/Лозенец/?

  • 3 789
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 49
Упойката може да е вредна но си мисля,че трябва да имат такава в кой век живеем newsm78но щом не използват ще трябва да се примиря! Confused
На мене ми правиха последният път тест за алергия към упойки, така че хората на място ще решат дали мога да родя нормално или не, и дали да ползват упойка. Оставям се изцяло в ръцете на д-р Христова. Само исках да кажа, че това тестване ми доказа за пореден път, че никой няма да ме остави да се мъча и тези хора са професионалисти!  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 5 727
Дано са собри лекари! Аз там ходя на консултация а кой ще ме изражда нямам идея Simple Smile който е на смяна и се надявам да не съжялавам за това че съм избрала Лозенец пред МД,Шейново или Тина Киркова Confused

# 17
  • Мнения: 49

Секциото го правят с пълна упойка.




Не е вярно това. Можеш да избираш дали да си с пълна или епидурална/спинална при секцио.Аз родих там секцио и бях със спинална.

Някой дали ще може да ми обясни как е положението с упойките при секцио?Четох из форума за спиналната упойка по принцип, чела съм много и за епидуралната, но ме интересува как е положението в Правителствена болница. Аз до скоро се бях настроила за раждане без упойка и нормално, но бебка е около 3,500 вече и честно казано не знам дали накрая няма да се наложи да ме срежат...Затова питам за упойките...  Whistling

# 18
  • Мнения: 5 393

Секциото го правят с пълна упойка.




Не е вярно това. Можеш да избираш дали да си с пълна или епидурална/спинална при секцио.Аз родих там секцио и бях със спинална.

Някой дали ще може да ми обясни как е положението с упойките при секцио?Четох из форума за спиналната упойка по принцип, чела съм много и за епидуралната, но ме интересува как е положението в Правителствена болница. Аз до скоро се бях настроила за раждане без упойка и нормално, но бебка е около 3,500 вече и честно казано не знам дали накрая няма да се наложи да ме срежат...Затова питам за упойките...  Whistling

Ами ще повторя това ,което съм написала по-горе.Можеш да избереш с каква упойка да родиш.Вечерта преди операцията при мен дойде анестезиолог и проведохме една консултация, около 15 минути.Накрая реших, а и той ми препоръча да съм със спинална упойка. В деня в който ме изписваха, в стаята ми докараха жена току що родила с пълна упойка.Просто изборът е твой.Успех.

# 19
  • Мнения: 49
Благодаря ти!!!   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 5 727
Когато си здравно осигурен плаща ли се престоя в болницата и докато си бременна защо като ходиш само за един болничен трябва да си плащам като за консултация по 20 лв newsm78 много странно,,,

# 21
  • Мнения: 49
Ами аз като ходя там на прегледи ме питат на свободен прием ли съм и аз казвам "да", защото кой ще ми даде направление за Правителствена болница?!?  Mr. Green
Така че е нормално цените да са такива според мене.
А за раждането, вече след като си имам направление за хоспитализация, мисля, че няма да имам проблеми. Знам, че се плащат само консумативи.
Като родя, ще пиша пак  hahaha

# 22
  • София
  • Мнения: 5 727
ДА но е странно да си плащаш 20 лв. за болничен! Пожелавам ти успех  Peace и да пишеш после!  Hug

# 23
  • Мнения: 49
ДА но е странно да си плащаш 20 лв. за болничен! Пожелавам ти успех  Peace и да пишеш после!  Hug

Значи- как е при мене, имам си личен лекар в района, който ме прати при гинеколожката в болницата ми по район. Тя също ме преглежда, тя ми издаде болничния 45дни преди термина. Така че наистина не ми се е налагало да давам пари за нещо такова в Правителствена, плащала съм си прегледи и изследвания, затова реагирам така...

Благодаря ти!Ще разказвам после, обещавам!

# 24
  • Мнения: 5 370
ДА но е странно да си плащаш 20 лв. за болничен! Пожелавам ти успех  Peace и да пишеш после!  Hug
Не си плащаш за болничния, а за ЖК. Няма как иначе да ти се заведе това посещение.Ти болничния можеш и да си го откажеш, но пак ще платиш 20 лева за ЖК.  Ако погледнеш после внимателно , ще видиш, че това е кода, написан във фактурата за плащане.
Моят син е роден там 2005 година, аз лично нямам грам забелеежка.
П.С. Това е сигурно 20-тата тема за Болница Лозенец, на която отговарям. Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 5 727
Е значи само там като влезнеш трябва да си плащаш дори и за нишо то така излиза и ми се струва доста нагло Simple Smile е не от страна на лекаря но организацията....... тъпа работа! В която и да е болница дори и в частен кабинет със или без направление никога не ми се е налагало да си плащам само за болничния дори да се води като ЖК!

# 26
  • Мнения: 5 370
Е значи само там като влезнеш трябва да си плащаш дори и за нишо то така излиза и ми се струва доста нагло Simple Smile е не от страна на лекаря но организацията....... тъпа работа! В която и да е болница дори и в частен кабинет със или без направление никога не ми се е налагало да си плащам само за болничния дори да се води като ЖК!
Свободният прием в Болница Лозенец си е ПЛАТЕН - не виждам кое е нахалното? Някой някога да ти е казвал обратното? Ясно е с каква цел се прави, мисля, интелигентни хора сме, няма нужда да го коментираме това.
П.С. Това не мога да го разбера-не му харесват на някого условията в дадена болница, изнудват го, нямало упойки, не знам си какво-е, що продължавате да ходите там? newsm78 Ми нали има Мдом, Шейново, Света София, Втора градска, Свети Лазар.....да продължавам ли? Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 5 727
Точно поради тази причина че няма упойки и доста кожудерстват а вниманието не е кой знае какво мисля че е по добре да си отида някъде другаде,това е мое мнение  Peace Но наистина не е нормално дори да дадеш 50 лв за една консултация-видеозон ми то само там е толкова.В МЦ Фемина 50 лв е диагностика Фетална и те гледат повече от 30 мин и то специалисти!   Peace

# 28
  • Мнения: 5 370
Точно поради тази причина че няма упойки и доста кожудерстват а вниманието не е кой знае какво мисля че е по добре да си отида някъде другаде,това е мое мнение  Peace Но наистина не е нормално дори да дадеш 50 лв за една консултация-видеозон ми то само там е толкова.В МЦ Фемина 50 лв е диагностика Фетална и те гледат повече от 30 мин и то специалисти!   Peace
Ами като знаеш отговорите-тогава що продължаваш да задаваш въпроси? Ето, открила си истиснките специалисти-боншанс, както се казва. Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 5 727
Абсолютно и ми се струва заяждане от твоя страна Simple Smile  Mr. GreenМа карай де нормално е на тези времена Peace Живи и здрави!

Общи условия

Активация на акаунт