СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"ІІІ

  • 15 293
  • 280
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 748
До общината, до бар "Етно", до Историческия Музей, по-точно ул. "Цар Асен" Simple Smile

# 121
# 122
  • Мнения: 216
На улицата на бившия " Брилянтин", срещу настоящия ресторант "Сатори", ако ти говори нещо...

# 123
  • Мнения: 13 512
Записвам се за срещата.Само някой да уточни къде се намира?благодаря.
каси, на теб на срещата ще ти донеса тестерите

# 124
  • Мнения: 884
Снимки някой прави ли на последня РД?

# 125
  • Мнения: 748
Ще ти дам на лични

# 126
  • Мнения: 332
Благодаря момичета.

# 127
  • Мнения: 301
Еййййй, как искам и аз да дойда! Толкова ми е домъчняло за децата!
Тъкмо си мислех на 1-ви да отделя време и за Пипо, ама сега съм раздвоена??? Вие как ще го съчетаете? Сутринта ли ще се ходи пак?
Ще опитам да дойда и утре, но не обещавам  Embarassed
Поздрави!
Радвам се че все повече хора стават съпричастни на идеята да внесем малко повече радост и емоции в живота на децата!
Добре дошли!

# 128
  • Мнения: 13 512
Помолихме Василева д ги направим следобяд, за да имате време и за вашите джуджета. ще и звънна утре да видим какво става.
Джъстин е намерил костюм за клоун и репетира . С фокусите вече е готов, снабдил се е и с фрак и цилиндър. Голям смях ще падне, как му се радваха децата миналия път- направо се заливаха от смях.

# 129
  • Мнения: 2 839

Джъстин е намерил костюм за клоун и репетира . С фокусите вече е готов, снабдил се е и с фрак и цилиндър. Голям смях ще падне, как му се радваха децата миналия път- направо се заливаха от смях.
Че и английски понаучиха  Joy

# 130
  • Мнения: 216
Научиха..той им дава бонбони и ги кара да кажат - Thank you,  а Иван старателно повтаря -"Пен ка" Laughing

Радвам се, че Клоуна е напреднал с репертоара...трябва да вземем дребни подаръчета...ще го обсъдим на срещата...
Моето дете ще празнува 2 пъти, сутринта с мама и тати и следобяд с децата от Овчарово. Кой друг ще идва с деца?

# 131
  • Мнения: 705
аз мисля на 1-ви да дойда следобед с деца и мъж, но всичко ще се реши в последния момент.

днес за срещата за съжаление съм аут  Sad

# 132
  • Мнения: 2 839
Подаръци взехме с Монда току що.

Довечера няма да съм много продуктивна, с деца ще съм, до към 9ч. Мисля още в 7 да съм там, ако някой иска, да идва по-рано.
Иначе направихме резервация за 7,30

На 1ви и аз не знам още как. Ако мъжа успее да се върне от София /в което много се съмнявам/, ще съм с деца и мъж. Ако не успее да се върне съм с 2 деца, тогава си търся доброволка която да се навие да седне между столчетата им да ги озаптява  Mr. Green

# 133
# 134
  • Мнения: 13 512
Днес купих от Пратикер две шатри- 3х3 м. -за двете групи. Василева сподели, че лятото много им пече на двора  , така че- уредени са дечицата, ще им ги занесем на първи. Утре Катюша ще отиде да купи и 2-3 люлки/ от тези, които се вързват за дърво/ .Ще трябва да помислим и за летни пантофи на децата. Ще им занесем още и по 1 касета ябълки и банани, кроасани, закуски. в селото Василева е поръчала да донесат и по един сладолед на всяко дете-ние ,разбира се ще ги платим.
Нямам търпение до петък:-)

Общи условия

Активация на акаунт