СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"ІІІ

  • 15 282
  • 280
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 13 512
Някой, имащ възможност другия понеделник - 9-ти да отидем до Овчарово сабалям.
Тогава ще вземат Андрей и Дани, а имам подарък за Андрей нали е рожденник. Диана за съжаление е заета
Аз ще дойда

# 181
  • Мнения: 748
Благодаря Simple Smile

# 182
  • Мнения: 311
Аз също ще опитам да дойда. Преди седмица сънувах как Гюлбеаз и Андрей заминават с автобус. Стояха до автобуса и бяха едновременно и тъжни, и сериозни... Стана ми много терсене...

# 183
  • Мнения: 301
еЙ, хем много се радвам, хем ми е мъчно малко за тях, за съжаление късно разбрах за ходенето дотам.... Кога ще ходим пак?

# 184
  • Мнения: 13 512
Е, днес изпратихме Мариан, Андрей  и Дани. Запознахме се и с италианското семейство- много,много мили и готини хора. РАзменихме си e-mailите и си обещахме да държим връзка. Мариян беше в скута на "мама" през цялото време, Андрей беше превъзбуден,че ще лети със самолет, а Дани-притеснен и малко тъжен, но също така в еуфория.
Поплакахме  си и ние, дано да са щастливи миличките дичица в новия си дом в Италия!

# 185
  • Мнения: 748
Среща в сряда 11.07 в Пицарела до АГ-то? Или къде да бъде предложете. Предлагам там, ако ще има деца с нас

# 186
  • Мнения: 705
Среща в сряда 11.07 в Пицарела до АГ-то? Или къде да бъде предложете. Предлагам там, ако ще има деца с нас

аз ке дойда без деца, надявам се!   chef

# 187
  • Мнения: 748
Среща утре 11.07 в 19 часа в Пицарела до АГ-то

# 188
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Да Ви з Wink запитам  Laughing нещо за звеното -
Има ли някакви изисквания за дрешките, и евентуално някой да знае какви майчета има там, в смисъл корко са им големи дечковците.
Имам дрешки за  2-3 годишно + разни играчки и книжки.
Дали ще има подходящи деца там или? други идеи.?

# 189
  • Мнения: 13 512
Да Ви з Wink запитам  Laughing нещо за звеното -
Има ли някакви изисквания за дрешките, и евентуално някой да знае какви майчета има там, в смисъл корко са им големи дечковците.
Имам дрешки за  2-3 годишно + разни играчки и книжки.
Дали ще има подходящи деца там или? други идеи.?
3 годишни има в дома в Овчарово. Ако желаеш, можеш да ги дадеш да им  ги занесем там

# 190
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
не съм сигурна дали ще стават на дете над 3 години.
Моя фъстък е дребен и слабичък и затова..... иначе нямам нищо против разбира се.
Имам малко, летни и повечето са есен - зима и едни сандалки. Има и някои неща за по- мъничко. Другите бебешки до 1г съм ги раздала. Дрешките са носени, някои повече други по - малко. Мислех че там /в звеното/ майките ще си изберат и харесат.
Но вие знаете децата в Овчарово, ако ще им станат съм готова още утре да си уредим среща да предам пакетите

# 191
  • Мнения: 3 595
В Овчарово има доста дребни дечица, но аз скоро не съм ги виждала. По-добре в Овчарово мисля  Rolling Eyes За звеното незнам и телефоните нямам, защото мобилния ми се скапа и нямам координатите. Ако съм ги давала на някой да свирка. Ако не, мога да ви кажа къде се намира и да се занесат.

# 192
  • Мнения: 748
Август ще се отпразнуват рожденните дни за юли и август. Това са всички рожденници

Янко - 6г
Димитър - 5 г. Катя
Сабри - 6г
Айше - 4г Ани
Роза - 5г - Дафи
Гюлбеяз - 7г - Стела
Божидар - 4г
Желаещи да купят подаръци или дрешки за останалите 3-ма?
На 24.07 ще се ходи в дома, който иска да дойде  - да се обади Simple Smile

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 16:11 от scorpionche

# 193
  • Мнения: 705
аз ще взема на Гюлбеяз дрешки и подарък.  Peace

# 194
  • Мнения: 301
Аз ще купя на Роза Wink))

Общи условия

Активация на акаунт