Едната я бода, а другата ми прави свирка...

  • 13 538
  • 170
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 622

Към поредният магазин със 70% намаление.......

бе цените е хубаво да са с намаление, на друго намалено да не случваме... особено на 70 % Whistling

Нали?  Twisted Evil Че да не трябва тогава да вадиим лупите и хирургичните инструменти за хващане  Crazy

Предлагам всяка неомъжена жена(или тази, която си пада по забежки), на която може да и сервират всеки момент подобна изненада, да си носи нужният инструментариум на ключодържателя  Whistling

# 121
  • Мнения: 7 640


Предлагам всяка неомъжена жена(или тази, която си пада по забежки), на която може да и сервират всеки момент подобна изненада, да си носи нужният инструментариум на ключодържателя  Whistling

дали не се предлагат подходящи сетове Mr. Green

# 122
  • Мнения: 5 622


Предлагам всяка неомъжена жена(или тази, която си пада по забежки), на която може да и сервират всеки момент подобна изненада, да си носи нужният инструментариум на ключодържателя  Whistling

дали не се предлагат подходящи сетове Mr. Green

Не знам, но това е добра идея за бизнес....

Ниой не е застрахован Whistling

# 123
  • Мнения: 7 186
дали не се предлагат подходящи сетове Mr. Green
Не знам, но това е добра идея за бизнес....

Бе не е ли по- лесно да скочиш до тоалетната, уж да си напудриш носа и да не се върнеш повече Wink

# 124
  • Мнения: 150
Така, разбрахме, че жените не говорят за секс (без значение дали за секса с постоянен или случаен партньор), не се хвалят и не дават подробности. Тома Неверни обаче се разходи из форума... Ха, какво е това, бе?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=177277.0

# 125
  • Мнения: 7 640

Бе не е ли по- лесно да скочиш до тоалетната, уж да си напудриш носа и да не се върнеш повече Wink

зависи, така като се замисля- да!
Обаче това значи от ресторанта да се ориентирам,те казват не случайно хората, че Истината е в пакета   Mr. Green

# 126
  • Мнения: 7 723
Така, разбрахме, че жените не говорят за секс (без значение дали за секса с постоянен или случаен партньор), не се хвалят и не дават подробности. Тома Неверни обаче се разходи из форума... Ха, какво е това, бе?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=177277.0



Незнаеме     33uu

# 127
# 128
  • Мнения: 15 619
Амиии!!! Naughty
Ти не разбираш женската логика!!!

# 129
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хвалба ще е, ако темата е пусната от мъж.
А това си е чиста жалба...

# 130
  • Мнения: 150
Ти не разбираш женската логика!!!
Никой нормален мъж не разбира женската логика Simple Smile Никоя жена не разбира логиката на друга жена Simple Smile Аз да не съм Спиноза, Марк Аврелий или друг велик мислител? Simple Smile

# 131
  • Мнения: 15 619
Ти не разбираш женската логика!!!
Никой нормален мъж не разбира женската логика Simple Smile Никоя жена не разбира логиката на друга жена Simple Smile Аз да не съм Спиноза, Марк Аврелий или друг велик мислител? Simple Smile
Тука сбърка жестоко.
Всичко женско не ми е чуждо!!!
Т. е. разбирам, разбирам, и то много добре... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Жена съм, все още.... Whistling Whistling Whistling

# 132
  • Мнения: 7 186
Обаче това значи от ресторанта да се ориентирам,те казват не случайно хората, че Истината е в пакета   Mr. Green

Ами да, май най- добре още от ресторанта да се добие някаква представа Simple Smile, дето ще го вадиш после с лупата и екартьора smile3548 При разочарование, срещата завършва евентуално с- ще ти се обадя Hug

# 133
  • Мнения: 2 716
Аз да не съм Спиноза, Марк Аврелий или друг велик мислител? Simple Smile
Кой те излъга, че Аврелий разбира жените?
За лафа:
Дебит-кредит ползвах преди време. Има си съответната история. И ако бях от приказливите, щях да я разкажа. smile3533 smile3534

# 134
  • Мнения: 150
Кой те излъга, че Аврелий разбира жените?
Кой те излъга, че съм твърдял обратното? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт