Записвам се.......

  • 3 733
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 978
Боже какви неща ви драязнят ooooh!

Вие деца нямате ли си? А мъжове? Laughing Mr. Green Mr. Green

Много нерви, много нещо Crossing Arms

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Безпредметно е, защото ако една тема те интересува, то ти трябва да имаш мнение по нея. Да не си напишеш мнението, ами "Записвам се" за мен е чист мързел. Особено когато все пак го напишеш няколко часа по късно.

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз обикновено пиша две думи, за да се запиша в дадена тема, която ми се вижда интересна и  искам да следя  ..... но вече няма да пиша "записвам се" ...ще пиша "носорог"

# 18
  • Мнения: 2 957
От както открих опцията "Нови отговори на моите публикации" и аз започнах да се записвам.Така е много,много по-удобно да следя темите,които ме интересуват,вместо да ровя из форумите.
Хич не ми дреме че теб те дразни  Crossing Arms

# 19
  • София
  • Мнения: 15 466
Направило ми е впечатление в няколко теми,които надхвърлят 15стр. за седмица,поне 2-3 от тях са със съдържание "запис" или"Записвам се"
Това начин за трупане на мнения ли е или за да бъдат запомнени и забелязани дадени потребители?
Ако може нека някой да ме светне Peace
ужасно досадно е,да искаш да прочетеш нещо,което те интересува и прехвърляш 2-3стр. със това съдържание Close
Хе, точно сутринта умувах за същото, аз чета темата за Випа и през мнение виждам "запис", та се чудех от какъв зор натоварват и без това претоварена тема. newsm78

# 20
  • Мнения: 7 837
Хич не ми дреме че теб те дразни  Crossing Arms

Нас не ни дразни  Hug
Но, защо не се изразявате по-красиво. Напр. "Честита нова темичка!"  Hug
И без това, като се чудиш, какво да напишеш, поне го напиши красиво.

# 21
  • Мнения: 2 957
Хич не ми дреме че теб те дразни  Crossing Arms

Нас не ни дразни  Hug
Но, защо не се изразявате по-красиво. Напр. "Честита нова темичка!"  Hug
И без това, като се чудиш, какво да напишеш, поне го напиши красиво.

Нас?! Shocked Ама тя темата била някак обща болка ?! Упс...извинете  Blush
Ха честита ви нова темичка  Hug

# 22
  • Мнения: 639
Боже какви неща ви драязнят ooooh!

Вие деца нямате ли си? А мъжове? Laughing Mr. Green Mr. Green

Много нерви, много нещо Crossing Arms
Имаме си и за това се дразня.
Губя си времето със" записи".

# 23
  • Мнения: 25 610
Дали си спомням добре, когато Мамма изрично подчерта, че точно това абониране за дадени теми товари най-много сървъра, а не клюките тук?  newsm78 И ако това е наистина така, защо изобщо се поддържа тази функция? От тази гледна точка, въпросното записване много ме дразни. Също и това, че когато дадена тема живо ме интересува и видя, че има ново мнение по въпроса, влизам, за да прочета нещо ново, а не за да видя поредното "запис" или "абонирам се за тази тема". Ама мене ме интересува кой какво мисли по въпроса, а не дали го следи отстрани и гледа сеир!  Crossing Arms
И друго се чудя, щом една тема ви интересува, толкова ли не можете да я запомните, ами се абонирате за нея?  newsm78 Значи, толкова ви е бил интересът май...  Whistling

# 24
  • Мнения: 1 100
Еййй, тази тема искам да я пусна още от ВИП БРАДЪР 1, премълчах си и при БИГ БРАДЪР 3, мълчах и досега. Добре, че си ти! Grinning   
И много ме дразни "запис", "абонирах се", ще кажеш, че темата ще избяга.  Sick

# 25
  • Мнения: 684
И аз да се запиша...
към групата на дразнещите се от записи  Laughing
.  

# 26
  • Мнения: 2 229
Много ме дразни и мен - поне измисляйте някаква глупост да кажете, отколкото това "запис", толкова ли ви мързи...много е досадно! #Cussing out

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Просто е, кака...записват се хората и после като натистна "нови отговори на моите публикации" им излиза темата, която им трябва.


Ей тази опция на мене ми изчезна.
Имах я преди, а сега - нъцки.
Рових си из настройките, ама нищо не постигнах.
Яд ме е, защото така ми е доста по-трудно.

предполагам, че си цъкнала стрелкичката до логото на Нивеа горе. Така се е скрило полето.

# 28
  • Мнения: 6 958
Аз си мисля, че го правят за мнения и така и така са тук в темите и си нямат собствено мнение явно  Rolling Eyes поне да отчетат дейността си във форума по някакъв начин... Пък може и да трупат звездички може да искат да си ги окачат някъде... па знам ли  Peace

# 29
  • Мнения: 2 957
Аз си мисля, че го правят за мнения и така и така са тук в темите и си нямат собствено мнение явно  Rolling Eyes поне да отчетат дейността си във форума по някакъв начин... Пък може и да трупат звездички може да искат да си ги окачат някъде... па знам ли  Peace

Само да ти кажа,че в Клюкарника мненията не се отчитат,така,че това ти предположение отпада.Пробвай с нещо друго,като например най-елементарното обяснение,а то е опцията "Последни мнения на моите публикации"  Hug

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 21:50 от amber

Общи условия

Активация на акаунт