Име на куче

  • 166 611
  • 337
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 17
Сигурно има нещо вярно в това за буквата "Р'' в името, струва ми се обяснението беше, че по-лесно запомняли как се казват. Аз съм гледала много кучета, името на любимата ми болонка в интерес на истината се промени поне 10 пъти  в 16-годишния и живот. Официално в паспорта си беше Яна-Александра, но познайте дали така и викаше някой - накрая и викахме просто Панда Grinning. Иначе другите имена на моите кучета са - Амбар/защото е с кехлибарен оттенък на козината/, пак болонка. В момента съм с  два броя Амбар, като са Амбар - голямата и Амбар-малката, като втората все пак за разлика е Амбар-Абигейл. Имам Лаура и имах Тара/немска овчарка/ и Ралф/болонка/ и чихуахуа Анабел.
Ако трябва да бъда честна обаче - опитвала съм да ги викам с разни имена- например куче, зайче, гадинке такава, и за моя изненада - отговарят на всички имена.  Laughing

# 76
  • Мнения: 4 195
сега ми дойде на ум за  Laughing адам и ева!!!   Laughing
Joy Joy Joy А защо не Ромео и Жулиета.

# 77
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
 Sunglasses

# 78
  • Мнения: 1 354
habibty ти много кучета бре.Как се гледат тези чудесии.
Майко мила думи нямам.
Аз за тези двете се чудя,а ти....браво,браво. Whistling

# 79
  • Мнения: 4 916
сега ми дойде на ум за  Laughing адам и ева!!!   Laughing
Joy Joy Joy А защо не Ромео и Жулиета.


 Joy
Сетих се за старата ми работа, където пред входа имаше две кучета - Отело и Дездемона.

# 80
  • Мнения: 6 958
А b1 и b2 като банани с пижами  newsm78 само че това ще са кучета с походка примерно  Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 17
habibty ти много кучета бре.Как се гледат тези чудесии.
Майко мила думи нямам.
Аз за тези двете се чудя,а ти....браво,браво. Whistling
а, няма проблем с гледането. Grinning
всъщност в момента вкъщи съм само с 2 болонки - Лаура/майка/ и Амбар-малката/дъщеря/. Голямата Амбар е при майка ми/в конфликт са с малката Laughing/, а майка ми отделно си има бретон шпаньол/17-годишна, женска/.
Тара, Ралф, Анабел и Панда са починали. Аз гледам кучета вече повече от 25 години все пак Grinning.

# 82
  • Мнения: 2 381
Рекс, а за женско нямам идея.

# 83
  • Мнения: 4 916
А b1 и b2 като банани с пижами  newsm78 само че това ще са кучета с походка примерно  Rolling Eyes

 Joy

# 84
  • Мнения: 647
Aстерикс и Обелиск  Peace

# 85
  • Мнения: 4 195
А b1 и b2 като банани с пижами  newsm78 само че това ще са кучета с походка примерно  Rolling Eyes
Може Пижо и Пенда,Дон Кихот и Дулсинея,Аладин и Жасмин,Квазимодо и Есмералда,Хензел и Гретел,Зевс и Хера..... Joy Joy Joy

# 86
  • Мнения: 6 958
А b1 и b2 като банани с пижами  newsm78 само че това ще са кучета с походка примерно  Rolling Eyes
Може Пижо и Пенда,Дон Кихот и Дулсинея,Аладин и Жасмин,Квазимодо и Есмералда,Хензел и Гретел,Зевс и Хера..... Joy Joy Joy

Пикси и Дикси също може  bowuu

# 87
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
Незнам дали вече имаш кученцата или не. Моята ротвайлерка се казва Барсита /наричаме я Барса/ всички си мислят, че името и идва от отбора или града Барселона, но НЕ. И аз няколко дни мислех как да я кръстя, но не успях да измисля име. Реших, че ще я кръстя на родителите й. Майка и се казва Берта, а баща и Алекс. Моето мнение е да измислиш някакви ''различни имена''. Аз лично се кефя на странни имена. Имена от рода на Джина, Лора, Сара, Рич и т.н. не харесвам. Не че са лоши, но са често срещани.
ПП: ако вече си имаш кученца и си им измислила имена, пиши как си ги кръстила и пусни снимки, моля Simple Smile Praynig Peace . Да ти растат здрави и хубави  Hug

# 88
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 876
Стас и Нели Stuck Out Tongue

# 89
  • Мнения: 1 679
Граф, Хари - така ги бяха кръстили две мои познати любимците си

Общи условия

Активация на акаунт