Яйца на хартишка! 8-)

  • 1 823
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 391
Чудя ви се на акъла! За какво ви е хартиена тавичка, когато има тигани?

# 16
  • Мнения: 38
 LaughingСамо които не е опитвал, той не може да си предстваи каква е вкусотия. А колкото до тигана няма нищо общо Twisted Evilнаправни по този начин.

# 17
  • Мнения: 534
Оооооооо много са вкусни така яйцата,едно време дядо ми ми правеше такива
и скоро се сетих и разказах на мъжо ми ,а той  newsm09 как така?
Ами така,ама вкъщи сме на газ и няма как да му направя да ги пробва  Crossing Arms

# 18
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Чудя ви се на акъла! За какво ви е хартиена тавичка, когато има тигани?

губи се вкуса в тиган Wink просто ЧИСТИЯ вкус на яйце примесен с аромат на печена хартия е невероятен  Peace Mr. Green  опитай и ще разбереш за какво говоря  Mr. Green

точно този вариант с хартия (аз използвам обикновен лист А4 за принтер, или от фактура на Мтел, като текста е от вътрешната страна) е невероятен! благодаря и за другите идеи и се радвам, че съм ви припомнила тази рецепта  Hug   bouquet

# 19
  • Мнения: 814
Ех, blueeye, благодаря ти, че ми напомни за страхотните яйца, изпечени върху хартия! Това беше една от любимите закуски не само на мен и сестра ми, но и на дъщеря ми! Просто я бях забравила, бях забравила прекрасните  вкус и аромат на приготвените по този начин яйца!
Преди години използвахме дори обикновен лист от тетрадките за училище! Но вкусът им е още в устата ми!

# 20
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Като малки си правехме често с една приятелка, но на вестник и не ги разбърквахме. ухаеше страхотно, бяха вкусни, а пък ние горди, че правим нещо самички.

# 21
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Останал е страхотния им вкус от детството ми.Обожавах ги

# 22
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Яйца на книжка, така ги наричаше баба, лека й пръст - голям деликатес за прехапване върху печката на дърва и ние четиримата внуци наредени до нея.. много спомени хубави, мерси, че ги върна Simple Smile.-

# 23
  • Мнения: 1 951
Като малки си правехме често с една приятелка, но на вестник и не ги разбърквахме
И аз така. Но сега определено не бих си ги направила на вестник.

# 24
  • Мнения: X
Хартия, добре - но, моля, не го правете на вестник!!! Naughty

Оловото от мастилото се натрупва в костите Ви и си го носите цял живот!!!
Да не се тровим заради едните яйца, кекс или каквото и да било!

Общи условия

Активация на акаунт