Имате ли сключен църковен брак?

  • 6 539
  • 177
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 277
Да, имаме църковен брак- 10 дена след гражданския.
Тарталета, пожелавам ти това с многото седмИци да се окаже вярно  bouquet.

# 16
  • Мнения: 1 771
Когато подписахме, тогава се и венчахме.
За мен църковния брак означава благоволението на Бог в съюза ни.
Църковния брак не го приемам като суеверие, ако нямам няма да съм щастлива или ако го имам ще съм.
Църковния брак за мен е нещо различно от това да го направя за да съм сигурна, че между нас нещата ще са ОК.
За мен е като покорство пред Бога в Който вярвам.

Но независимо дали имате или нямате царковен брак ви желая да сте много щастливи и винаги да се обичате.

# 17
  • Мнения: 54
Нямаме църковен брак, тъй като се оженихме през първата седмица на коледните пости, а в църквата казаха,че не се венчава тогава.  newsm78   Трябваше да отложим сватбата. Така че минахме без църковен брак. Не че това е проблем за нас. След време , ако решим може да сключим и църковен   newsm10

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Имаме църковен брак. Беше на същата дата с гражданския.

# 19
  • Мнения: 289
И нашият беше на същата дата като гражданския. Аз съм вярваща, и държах повече на църковния, отколкото на гражданския честно казано.. ако можеше, бих сключила само църковен, другия не означава нищо особено за мен. Дори и церемонията при него е десетина минути, докато църковната беше доста по-дълга и празнична.

# 20
  • Мнения: 6 390
Не, нямаме, и за сега нямаме намерения да сключваме, съпругът ми не е кръщаван в църква, и не желае да се покръсти, та ... какъв ти църковен брак  Grinning

# 21
  • Мнения: 6 619
Нямаме ,но по -нататък ще го направим.Струва ми се досадно и изморително всичко да е на един ден.

# 22
  • Мнения: 2 722
Да, имаме църковен брак 10 години след гражданиския, на същата дата, аз със същата рокля. Така празнувахме десетата си годишнина, след 2 години е 20-тата и нямам идея какво още да измисля Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 019
нямаме

# 24
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Имаме!Една година след гражданският,но не на същата дата!Това беше осъзнато желание,не каприз или мода  Hug просто искахме и църковен брак

# 25
Да имаме в един ден с гражданския.

# 26
  • Мнения: 364
За нас църковният брак е един от най-важните моменти в живота ни! Беше истински празник, венчаха ни двама близки свещеници - единият е кръстил съпруга ми на 40-тия ден от раждането му, бил е негов духовен съветник, другия, много обичан от нас свещеник, е мой духовен наставник. Венчавката беше в деня на сватбата.
Дни преди венчавката отидохме с кръстниците в общината и сключихме граждански брак  Grinning В една тясна канцеларийка, но това нямаше значение. Важното беше да си вземем свидетелството за граждански брак, за да можем да сключим църковен брак.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 356
Имаме, беше хубаво, макар, че бях толкова шашната, че почти нищо не си спомням от церемонията.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 567
Да, имаме църковен брак на датата на гражданския.

# 29
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073

Но мислим да сключим когато имаме възможност и пари  bouquet,за сега все отлагаме!

Общи условия

Активация на акаунт