За детските клубчета

  • 1 587
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 771
Аз до сега моето дете само не съм оставяла. Първо, защото той самият не ме пуска да тръгна и второ, защото винаги, когато сме били в клуб съм наблюдавала какво правят или по-точно НЕ правят т. нар. какички. В повечето случаи клубовете са натоварени, има много деца, при това на много различни възрасти. Какичките предпочитат да блеят, гледат отегчено в тавана или си намират любимо занимание, като например да си рисуват с някое детенце на масичка или да записват идващите деца, а другите деца в същото време тичат безконтролно като избити електрони. В такава обстановка вероятността да стане инцидент е много голяма, особено, когато на едно място играят деца от различни възрасти. Държа да кажа, че говоря за места, където сме били и е имало много деца в един момент. Ако децата са по-малко или са редовни посетители на клуба, може би нещата стоят по-различно, но аз нямам такъв опит.  

# 16
  • Мнения: 6 164
Ясно, благодаря ви. Проблемът е, че се налага, а няма на кой друг да го оставя. Приятели не мога да ангажирам, за клуб е малък... Не знам вече. Още веднъж благодаря за мненията.

# 17
  • Мнения: 1 771
Ясно, благодаря ви. Проблемът е, че се налага, а няма на кой друг да го оставя. Приятели не мога да ангажирам, за клуб е малък... Не знам вече. Още веднъж благодаря за мненията.

Виж в някоя частна детска градина да ли биха искали да го гледат.
В детската градина където водя детето мисля, че бях чула, че има такъв случай.
Една мама си беше оставила бебето за няколко часа.

# 18
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Офф дайте имане и адреси и цени ако може. ............Дайте окуражаващи факти. .........

За съжаление не мога да ти помогна с инфо за София. Там съм я водила на малко места и то предимно на рожденни дни.
Ако беше за Пловдив - щях горещо да ти препоръчам.
Но за София...  newsm78 Дано се включи някой с нещо по - конкретно.

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
За съжаление, и аз не мога да ти дам повече информация. Много често използваме детските кътове на "Арена", защото с мъжа ми сме киноманиаци.  Laughing Там приемат деца над двегодишна възраст и записват всички данни, както и билетите ни - в коя зала ще гледаме филм и на кои места сме. Оставяли сме го и в някои големи магазини, в които има детски кът.
При нас има само един детски клуб. Мисля, че се казваше "Пипи" (на ул."Кракра"). Не ни хареса - нито на мен, а Самуил направо се стресна. Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 6 206
На едно единствено място в Пловдив /за детски клуб говоря/, проявяват нужното внимание и искат информация за детето, която е задължително да знаят, ако пази Боже стане нещо. И така трябва да бъде, защото никой не е застрахован от инциденти...

И до този момент не се бях замисляла за отговорността, която т.нар. каки носят за децата ни, а тя е огромна. Едва ли всъщност едно 18-20 годишно момиче си дава реална сметка за това.

Надявам се да говориш за моето място.  Simple Smile
Не е работа на 18-20 годишно момиче да осъзнава, а въпрос на организация, отговорност и мениджмънт.
Лично аз подхождам спрямо всяко дете все едно ако беше моето собствено, затова е всичката бумащина, въпроси, декларации и отговори.

# 21
  • Мнения: 5 468
Аз бих оставила детето си в детски клуб за 1-2 часа да си играе. Но не ми се е налагало просто.
Само че твоето е много малко... за 11 месечно дете - не знам... май няма да им имам доверие... Но моето бие към 3 годишните вече, така че притесненията ми ще бъдат много слаби.

# 22
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.........
Надявам се да говориш за моето място.  Simple Smile
.........

  bouquet

Да, за същото място говоря  Laughing Поздравления за свършената работа! И за всичко, което правите за децата ни! 

# 23
  • Мнения: 562
Аз водя Яна в "Моето гардже" в Лозенец и съм виждала малки деца там, на около година. Носят ги на ръце и ги занимават. Клубът е много добър и съм очарована от работещите там. Вчера имаше пролетен празник с подаръци за децата. Препоръчвам ви го! Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 640
И проходила,и непроходила-не я оставям никъде.Винаги съм наблизо и наблюдавам.Първия път,когато отидохме в дет.кът към заведение,имаше 1 момиченце,корето лепна по 1 шамар на всяко дете,без никаква причина,след което хукна при майка си и се скри.Нито аз , нито друг някой успя навреме да реагира!После това дете отново дойде и започна да бие др.деца,а майката не реагира,не се извини,не го спря.Принудих се да си прибера детето.Оттогава винаги съм там,където детето ми играе или стоя наблизо.
  Има клубове ,в които аниматорите са внимателни,но има и други,в к.не е така.Има места,които пък са видимо мръсни,играчките прашни и т.н.Проучи първо мястото,събери отзиви,наблюдавай отношението на персонала...

# 25
  • Мнения: 5 228
На едно единствено място в Пловдив /за детски клуб говоря/, проявяват нужното внимание и искат информация за детето, която е задължително да знаят, ако пази Боже стане нещо. И така трябва да бъде, защото никой не е застрахован от инциденти...

И до този момент не се бях замисляла за отговорността, която т.нар. каки носят за децата ни, а тя е огромна. Едва ли всъщност едно 18-20 годишно момиче си дава реална сметка за това.

Надявам се да говориш за моето място.  Simple Smile
Не е работа на 18-20 годишно момиче да осъзнава, а въпрос на организация, отговорност и мениджмънт.
Лично аз подхождам спрямо всяко дете все едно ако беше моето собствено, затова е всичката бумащина, въпроси, декларации и отговори.

Защо повече собственици на детски клубове не мислят като теб? На толкова много места са пръснати луди пари за обзавеждане, играчки и т.н., а липсва най-важното нео - отношението. Каспър, чакаме да направиш клуб и в София.

# 26
  • Мнения: 6 164
Аз водя Яна в "Моето гардже" в Лозенец и съм виждала малки деца там, на около година. Носят ги на ръце и ги занимават. Клубът е много добър и съм очарована от работещите там. Вчера имаше пролетен празник с подаръци за децата. Препоръчвам ви го! Heart Eyes

  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 2 896
На едно единствено място в Пловдив /за детски клуб говоря/, проявяват нужното внимание и искат информация за детето, която е задължително да знаят, ако пази Боже стане нещо. И така трябва да бъде, защото никой не е застрахован от инциденти...

И до този момент не се бях замисляла за отговорността, която т.нар. каки носят за децата ни, а тя е огромна. Едва ли всъщност едно 18-20 годишно момиче си дава реална сметка за това.

Надявам се да говориш за моето място.  Simple Smile
Не е работа на 18-20 годишно момиче да осъзнава, а въпрос на организация, отговорност и мениджмънт.
Лично аз подхождам спрямо всяко дете все едно ако беше моето собствено, затова е всичката бумащина, въпроси, декларации и отговори.

Защо повече собственици на детски клубове не мислят като теб? На толкова много места са пръснати луди пари за обзавеждане, играчки и т.н., а липсва най-важното нео - отношението. Каспър, чакаме да направиш клуб и в София.

Ми да, айде, и аз искам...и Ема също!
Каспър, майка ми не пропуска възможност да похвали Тон Бонбон.

Общи условия

Активация на акаунт