Обичат ли децата да спят в леглото с мама и тате

  • 1 857
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 209
към 3-4 часа задължително се примества при нас, иначе смята, че е сутрин и става!!като се гушне пак заспива диагонално - на мама главичка, на тате във врата крачета!!! Hug

# 46
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Обича и още как...пък и ма мен много ми харесва да си го гушкам.

# 47
  • Мнения: 3 478
Ами не сме я свикнали да спи при нас, но съм я взимала броени пъти, поради разни причини. Направи ми впечатление, че спеше много неспокойно като е с нас и по принцип не я взимаме. Иначе и на мен би ми харесало да си я гушам поне сутрин, но за съжаления няма кога с тази ранна работа.

# 48
  • Мнения: 2 159
ние пък явно сме някакво изключение, също сме само на кърма и сме на 5,5 месеца, но пък малката не иска да стои при нас поне за сега, после като започне да разбира не знам как ще бъде

# 49
  • Мнения: 999
Мими доста дълго време спеше м/у нас, но тук в този форум прочетох че една мама прилепя креватчето на детето да спалнята и така то си спи в креватчето.Пробвахме и то взе че и при нас се получи.Сега всеки си спи в неговия си креват.

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Много обича да се гушка при нас,почти веднага заспива.

# 51
  • Мнения: 27 524
Зависи. Повечето да. Моето категорично отказва  Stop

# 52
  • Мнения: 429
Моето си иска в своето легло и в своята си стая.  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 4 629
Синът ми не само,че не обича, но и не може да заспи при нас. ВЪрти се, върти - докато ня го сложим в неговото си легло няма заспиване

# 54
  • Мнения: 393
 Голямата ми дъщеря обича,но синът ми предпочита неговото креватче.

# 55
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Моето не е свикнало да спи с нас и не иска,спи си в неговото легло!

# 56
  • Мнения: 1 999
Да, много обича да се гушка при нас, но си спи в нейното легло.

# 57
  • Мнения: 1 440
Виждам, че много обича да се гуши в нас (в мен предимно), но я вземам за малко обикновено сутрин...на мен също ми е изключително приятно Hug

# 58
  • Мнения: 1 044
Нашето момченце първо заспива в неговото си креватче, но после през нощта се премества сам при нас. И с такава блаженна усмивка заспива, че просто немога да го преместя! Това преместване започна, когато му израстваха кучешките зъби и единствения начин да го успокоя и да заспи отново бе като го гушна при мен на спалнята. И така до днес.

# 59
  • Мнения: 29
Ние бяхме така до 1и9месеца.

Общи условия

Активация на акаунт