www.Promod.com-он лайн поръчка

  • 12 034
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 422
Светле, и аз съма за Варна.Имам палто тяхно страхотно е.Харесах си и доста неща сегаVтака,че бройте ме..Пък и да не е поръчка от Варна ,като е от София после с куриер ще ни ги пратят нещата,ако са повече си струва.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз си набелязах няколко неща, така че и само двете да сме, ще си делнем по 11 евро за доставката, което не е много. Hug

# 17
  • Мнения: 323
dilandii, искаш ли да се комбинираме. И аз съм от София.  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 2 161
Момичета искам и аз да се включа. Кой ще поръчва от София? Дайте да организираме нещо. Peace
Много се запалих по някои неща  Party

# 19
  • Мнения: 323
Момичета искам и аз да се включа. Кой ще поръчва от София? Дайте да организираме нещо. Peace
Много се запалих по някои неща  Party

От София съм. Как да се уговорим? Мога да се включа, но не съм поръчвала по интернет и не знам как става.... тъй, че тук трябва да помага друг  Hug

# 20
  • Мнения: 323
Предлагам ако някой се навие да плати се уговаряме до Великден и събираме паричките /преди поръчката разбира се/. Ще трябва да се съберем по домашно му май newsm78

# 21
  • Мнения: 1 236
И аз се вклю4вам с мацките от София,оба4е изобщо незнам как става поръ4ването.Ако се намери някой по-отворен да ни светне Grinning ще е добре.А ина4е си харесах неща за около 150 евро,направо се 4удя дали да не понамаля поръ4ката,4е ако нещо не стане.....лоша работа.Ама то такива красоти,незнам от кое да се откажа

# 22
  • Мнения: 1 236
Сладурки,какво става? newsm78май се отказваме да поръ4ваме,така като гледам!Много желаещи,ама нито един сериозен инициатор....ама и ние сме едни.... noнесериозници Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 2 161
Ами аз предлагам  за мацките от София да се съберем един ден на кафе и да се разберем  Party Вече кажете вие кой ден  Peace

# 24
  • Мнения: 323
Ами аз предлагам  за мацките от София да се съберем един ден на кафе и да се разберем  Party Вече кажете вие кой ден  Peace

без утре съм навите за всеки друг ден. Казвайте кога и къде? Hug

# 25
  • Мнения: 1 236
ние 4е ще се съберем на кафенце да се разберем,ще се съберем:),ама някой дали изобщо знае как то4но става поръ4ването,4е май с кредитна карта разбрах .а аз такива екстри не ги разбитам хи4 newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 2 161
Ами понеже и аз не съм вчас на поръчките, нека някой ,който си е поръчвал да ни обясни. Моля  Hug
Тук видях , че има запознати с on-line поръчките  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 1 354
http://www.promod.com/odyssee/src/fp-ficheproduit.asp?lg=EUR& … PgRs=1&PrMo=8

Момичета цените в евро ли са,че нещо не ми стана ясно. Embarassed

# 28
  • Мнения: 5 790
Така като гледам, ми се струва, че цените са в британски лири. Или поне знакът ми напомня на това. А пък и Великобритания не е в Европейския валутен съюз и не е приела еврото, като основна парична единица, така че ми се струва малко вероятно, цените да са в евро. Дано се включи все пак някоя мама, която е поръчвала, че да ни осведоми.
А аз се влюбих в ето това гащиризонче за 40 евро/лири.... Ама ако е лири, май ще се откажа.

# 29
  • Мнения: 1 354
А една лира в български пари е....?!

Ух...че съм закъсала с познанията....

Общи условия

Активация на акаунт