Купували ли сте нещо преди да се роди?

  • 6 622
  • 215
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Само ще ти кажа,че количката купих в 6 месец,такова удоволствие ми доставяше да пазарувам,че просто се оливах!

# 16
  • Мнения: 1 896
Купувах, но почти само легло и количка успях. Не съм суеверна, но ходех на работа и нямаше време за пазар. Ако човек има възможност е добре да си купи повече неща предварително. Ама някои работи ги разбираш дали ти трябват или не едва след това.
Както и да е, втория път няма да купувам почти нищо - имаме си всичко вече, а и се оказа че без доста от покупките е можело да се мине.

# 17
  • Мнения: 2 657
Извинете ако се повтарям или ако не е тук мястото ,но искам да разбера купували ли сте дрешки,играчки обзавеждане за стая преди бебето да се роди?

да,вси4ко си бях купила преди да родя Peace

# 18
  • Мнения: 184
да арзбира се и продължавам да купувам

# 19
  • Мнения: 1 986
 В 9-ия месец си купих всичко необходимо за бебока Peace-легло,количката я взех месец-два по-рано,дрешки,ваничка,козметика и т.н.

# 20
  • Мнения: 574
Започнах да купувам от 4 м. и до 9 бях купила вече всичко Peace

# 21
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
ВСИЧКО!

# 22
  • София
  • Мнения: 12 554
Още в 7-ия месец! Не обичам друг да ми избира нещата за собственото ми първородно дете. А и не съм суеверна, за мен това са бабини деветини.

# 23
  • Мнения: 2 677
Абсолютно всичко купих преди да се роди.  Peace

# 24
  • Мнения: 2 757
Само 2 гащиризончета и ръкавици уж да не се драска, от които никаква полза нямаше. Нищо повече. Но и те бяха излишни, защото още в болницата преди да го изпишат получи камара подаръци. А от болницата съответно даваха по един кош дрехи за новородените да си ги ползват докато са там. А сега няма да купувам НИЩО

# 25
  • Мнения: 22 963
Когато разбрах,че ще имам момченце,началото на 4-ти месец,започнах с покупите.До края на бременността бях купила абсолютно всичко.

# 26
  • Мнения: 1 202
Всичко си бях купила преди да родя .  Peace

# 27
  • Мнения: 11 007
Да, започнах да пазарувам още от 4 месец и си купих всичко преди раждането Peace

# 28
  • Мнения: 131
И аз си купих всичко,но само дрешките бях изпрала,изгладила и подредила.Ааа,и леглото.Другите неща си стояха с наелончетата,но си бяха  у нас.Като се прибрахме ми беше трудничко да ги разположа и съжалявам,че и това не свърщих преди да родя.  Hug

# 29
  • Мнения: 133
da, всичко купихме преди раждането, така беше и с двете ми деца....  след това просто нямам време и предпочитам да си стоя в къщи с бебето вместо да обикалям магазините и да пазарувам.

Общи условия

Активация на акаунт