Махнаха бана на Жоро 01!!!

  • 2 776
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 533
Ей сега в живия канал дето дават Биг Брадър - отдолу, където изписват смс-ите - имаше смс от рода "махнете бана на Жоро01" .  Навсякъде  е братче, дори да си изключа компа - пак от някъде ще връхлети Жоро и неговия бан. Аман!

 Wink

Жоро01 всъщност е Азис. Не е баМнат, просто е у випа, но не на Син сити, а на ББ.

# 31
  • Мнения: 9 905
жоро01 е Азис, не загряхте ли? Не е баннат, а е в къщата, затова не пише.

упс...Калина....сори Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 533
жоро01 е Азис, не загряхте ли? Не е баннат, а е в къщата, затова не пише.

упс...Калина....сори Simple Smile

 hahaha Да не си помисли някой, че лъжа. Мерси тити.

# 33
  • Мнения: 1 629
а, стига бе! Нали Азис бях аз ooooh!

# 34
  • Мнения: 15 619
Много станахте Азисовците ,бе!!!! #Crazy #Crazy #Crazy
Покажете по нещо!!!
Око да види, ръка да пипне!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 35
  • Мнения: 5 622

Ами да. То с това трябваше да се почне.
Мюриел направи мен и Дона манастирски чеда набързо  Crazy Дали има и други в отбора? Или ние с ДонЯ да си говорим за кокичета и прочие материални неща изпод монахинските одежди?  Twisted Evil  Mr. Green

# 36
  • Sf
  • Мнения: 808
Или ние с ДонЯ да си говорим за кокичета и прочие материални неща изпод монахинските одежди?  Twisted Evil  Mr. Green

Те тогава свещи от чист восък са имали под ръка... Това вибратори от съседната тема, дето и митничалите във Франкфурт на Майна не са виждали  Mr. Green А и восъкът няма нужда от батерии, мек материал е и лесно придобива желани форми, дължини, големини...

# 37
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Mr. Green

# 38
  • Мнения: 5 622
Или ние с ДонЯ да си говорим за кокичета и прочие материални неща изпод монахинските одежди?  Twisted Evil  Mr. Green

Те тогава свещи от чист восък са имали под ръка... Това вибратори от съседната тема, дето и митничалите във Франкфурт на Майна не са виждали  Mr. Green А и восъкът няма нужда от батерии, мек материал е и лесно придобива желани форми, дължини, големини...

Пък и добре смазва  Mr. Green Joy

Забравих, че с Дона обсъдихме вече къде има тотална разпродажба- 70% на монахинските одежди...Тичай народееее  Mr. Green

# 39
  • Sf
  • Мнения: 808

Ей го де разковничето за аналния секс  Naughty

# 40
  • Мнения: 5 622

Ей го де разковничето за аналния секс  Naughty


Анджък  Mr. Green

ЗАбравих да добавя също, че съм с нова прическа..все пак съм Будистка вече. Тук нула номер е задължителната дължина. А отзад си отглеждам опашка  bowuu

# 41
  • Мнения: 5 877
Мюр, ша става кютек.
Нещо ни намекваш на нас с Василиса и Деметра, а, а?

# 42
  • Мнения: 1 002
аз се вързах , даже , докато отварях страницата се чудех кой мод му е махнал бан-а

# 43
  • Мнения: 920

Забравих, че с Дона обсъдихме вече къде има тотална разпродажба- 70% на монахинските одежди...Тичай народееее  Mr. Green

Ама маркови ли са? Да не е някое менте - Донче у капана.

# 44
  • Мнения: 150
Искам само да ви кажа:
1. Махнете бана на Жорката
2. Долу сут... опа, аре, че жената идва...

Общи условия

Активация на акаунт