някой ползвал ли е clean & clear за черни точки или препоръчайте

  • 32 793
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 423
Говоря за лосиончето,което е специално за почистване на комедони - blackhead clearing .На него пише резултат за 1 ден и е така.200мл. е с тъмно синя капачка.

# 16
Има невероятен ефект, така че въобще не се замисляй. Отиди и си го вземи. бтв преди 2 седмици някъде бях в кауфланд и го бяха пуснали на цена от 5.20 или 5.40.

# 17
  • Мнения: 348
Ползвам и съм много доволна, но не го слагам всеки ден, а веднъж седмично по скоро, като пилинг маска. Цялата серия ми харесва   bouquet

# 18
  • Мнения: 113
 Аз мога да ви препоръчм един друг продукт - на Нутроджена 2в1.Купих си го преди няколко месеца,а сега му тече рекламата по ТW, та благодарение на него разредих часовете за почистване при козметичката/ ooooh! много го мразя това стискотене по лицето  #2gunfire/ и се отдадох само на разкрасявяшти процедури  bowuu

# 19
# 20
# 21
  • Мнения: 1 243
Някой може ли плс да пусне снимка на този така препоръчван продукт, че са толкова много гелчета, почистващи кремчета и т.н. за премахване на комедони - да не се объркам нещо! Hug

# 22
# 23
# 24
  • Мнения: 857
i az bqh dovolna

# 25
Аз не съм много доволна от продуктите имам и гела за почистване с частичките и лосиона ама нещо няма много голям ефект, на Авон, продуктите пък са пълна глупост...и аз вече се чудя кво да ползвам, а нямам много...даже нямам пъпки само черни точки по носа и брадичката...ама няма отърване и това е Sad

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Кое е по-добро... гела (в тубичката) или лосиона....защото си мисля че ги има и двете.. специално за черни точки?А пък в момента изплозвам на Гарние лосион за да не ти лъщи лицето.. ама кво да ви кажа.. то стана още по мазно и от преди... незнам  newsm78 и аз искам да го пробвам тоя  clean & clear  ама ще чакам да видя какви са вашите мнения  Crazy  Laughing

# 27
  • Мнения: 757
една моя позната е много доволна от този продукт.

# 28
  • Мнения: 2 199
Какво препоръчвате  Flutter
Лосиона или крема или ексфолианта, че всеки е доволен от различни неща   bouquet

# 29
АЗ ГО БЯХ ПОЛЗВАЛА (изхабих цяла опаковка) И НЕ СЪМ ДОВОЛНА ИЗМИВА ЛИЦЕТО ЗА ТОВА СТАВА НО НЕ ПРЕМАХВА ЧЕРНИТЕ ТОЧКИ.ЦЕНАТА МУ БЕШЕ ОКОЛО 6-7 ЛЕВА

Общи условия

Активация на акаунт