Няма ли стилно облекло?!

  • 2 179
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
От Хали "Шипка" направо, но като пешеходка, пак ще стигнеш до нея.  Simple Smile
Сетих се, не знех, че й викат "дупка" ooooh!

# 16
  • Мнения: 9 095
ходихме до Еста, ама намерихме бележка търся да наема магазин Joy голям куцуз с тия магазини да ви кажа ли, трябва явно да отделя една събота и неделя, ама не обичам и да ходя много по магазините, най- ми е хубаво да вляза да кажа какво искам и да ми дадат каквото имат, не да ме гледат нацупено магазинерките... Peace

# 17
  • Мнения: 9 095
Въпросната ДУПКА ще се превръща в ЦУМ... Peace
до ВИНС също има едно магазинче...даже са 2 с по-прилични дрехи, подходящи за работещите в офис...(и аз работя в офис, но си ходя с дънки и ризка...добре, че нямат претенции към облеклото ми Crazy)
 Laughing

къде те това? Thinking

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 415
tedy_e, влез си в ICQ-то, ако можеш...ще ти обясня...пък и искам да питам нещо   bouquet  Peace

# 19
  • Мнения: X
Доколкото аз разбрах е съвсем близо до подлеза на хали Шипка - зад магазина на Вранглер (не онзи с говедото, по-малкия)и едно магазинче за сребро, е входа - по едни стълби надолу. Имаше изложение миналата година "Изберете българското" май. Отстрани има магазинчета. Наблизо е един магазин на ТСМ...

# 20
  • Мнения: 9 095
айде утре че сега ще почиваме вече, в някоя от почивките ще пиша късно ли ще е? Blush

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 415
не бе...нема проблем Party
от ВИНС като слизаш към центъра...точно до спирката на 14 номер вдясно има 2 магазинчета май бяха едно до друго...за такива дрешки...едното е дървено май и се качваш по едни стълбички...а другото е до него...точно срещу тях също има едно магазинче такова...голямо обяснение  Blush Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 2 161
............Въпросната ДУПКА ще се превръща в ЦУМ... Peace...............

Въпросната Дупка няма да стане скоро ЦУМ, защото на г-н Гергов са му отказали заради някакви документи. А той е човека , който щеше да прави Цум там. Peace
Извинявам се за спам-а  Embarassed

# 23
  • Мнения: 9 095
мали колко сте в час Joy, аз немога един панталон да си намеря вие тука всичко разкатахте ooooh!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 415
MadGirl, еййй аз мислих, че за господин Гергов НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА Laughing Laughing ...знаех, че той щеше да го строи  Wink
 извинявам се за отклонението Blush Peace

# 25
  • Варна
  • Мнения: 440
Супер съм довола от едно малко магазинче на адвокатската градинка.Казва се "Кристи".Намира се между Мтел и "Крис"/мода за мъже. Имат голямо разнообразие и не на последно място много добри цени. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 9 095
намерих сайт на ЕТЕРЕ ще ходя и там да видя Party

# 27
  • Мнения: 9 095
Супер съм довола от едно малко магазинче на адвокатската градинка.Казва се "Кристи".Намира се между Мтел и "Крис"/мода за мъже. Имат голямо разнообразие и не на последно място много добри цени. Mr. Green
затрупахте ме с информация, ама като не съм обикаляла много и не ги знам, а и са все таквиа скрити така като чета, много благодаяр, при свободно време отивам да проверя къде какво има Peace

# 28
  • Мнения: 4 916
tedy_e, като пообиколиш по магазините, напиши къде си ходила и какво си харесала  Peace

# 29
  • Мнения: 9 095
купих си страхотно сако от Жизел, на Владислав, продавачката е страхотна и въпреки че й свършваше работното време ми позволи да обърна магазина и да си избера Party, взех си наистина много сполучливо сако, иначе ходих наред по Владислав, влязох там на втория етаж и продавачката ми даваше едни такива до кръстта и викам не искам, а тя вика на мъжа ми " Как такова елегантно момиче да носи дълги сака" Joy, така де излязохме си, тя ще ми каже на мен и общо взето и в Дафне ходих и там е същата работа, тъй де от това което видях на Владислав тази вечер само в Жизел ми хареса и в един за преоценени стоки си взех много приятно суитчерче и блузка за милото Flutter

Общи условия

Активация на акаунт