"Дневникът 8" - да отслабнем всички заедно

  • 27 507
  • 893
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 433
пожелавам си в тази тема да съм по-редовно  Blush а в номер 10 да влизам само за компания и да съм извън таблицата вече  Whistling

# 16
  • Мнения: 237
Bravo Miranda ima mnogo polezno info  Hug
Az sum pak s vas tazi sedmica....Dano postigna iskanite ot men kg.  Praynig
Mnogo uspehi na vsi4ki   bouquet

# 17
  • Atlanta
  • Мнения: 206
И аз се записвам, то се е видяло че само с четене на тези теми и активно практикуване на рецептите от Готварския съм до никъде /момичета от Готварския - страхотни сте   bouquet , но съм +20 кг  Embarassed/

# 18
  • Мнения: 319
ЧЕСТИТА НОВА ТЕМА  newsm51 newsm51 newsm51АПЛОДИСМЕНТИ НА АВТОРКАТА smile3501 newsm51  love001А на всички нас на най яката и задружна групичка успехи милички пожелавам ви най успешната седмичка с най най много минуси  newsm10 newsm17 newsm17

# 19
  • Мнения: 3 647
 newsm81 newsm20
 нямам думи просто

# 20
  • Мнения: 237
Momi4eta dnes po slu4ai Cvetnica edna priqtelka ni vodi c sladkarnica Nedelq i hapnah edna plodova pita  Embarassed
No si bqh reshila taka ili ina4e shte go napravq vypreki dietata,vse pak e 4oveshko da ti se doqde i sladi4ko qqq  Mr. Green
Ta iskam da vi pitam nqkoi znae li tova na kolko kalorii se ravnqva  newsm78
Za da znam i az vse pak kolko sum previshila limita i da go kompensiram nqkoi dryg den....Mislq da se prisuedinq kum lunati4kite za "kompensaciq"  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 3 453
Миранда,както винаги темата е страхотно направена.Поздравления. smile3525 newsm44

Желая на всички Ви многоооо минуси на кантара и на сантиметъра до неделя!!!

Кателина,И аз така направих.И ще лунувам.Не питай колко са,че са многоооооооооо,аз предпочитам и да незнам.

# 22
  • Мнения: 1 339
Малко офф но нали се подкрепяме за всичко.
Дайте едно рамо.  Praynig  Без значение от кой град сте. Ако имате възможност - дарете кръв  Praynig  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=163480.new#new

# 23
  • Мнения: 393
 С какъв кеф погледнах табличката ... най - накрая и при мен да има минус !
И в предната тема писах , но и тук да кажа продължавам с отключващата диета на Байкова .
После , като свалям да няма пак въпроси на какво съм !  Wink

# 24
  • Мнения: 1 339
С какъв кеф погледнах табличката ... най - накрая и при мен да има минус !
И в предната тема писах , но и тук да кажа продължавам с отключващата диета на Байкова .
После , като свалям да няма пак въпроси на какво съм !  Wink

Силно се надявам да се присъединя към тази диета  Heart Eyes  Много обичам тараторче или пък плодове с кисело млекце.
Дано успея, а не да се излагам пак...  Tired
Задължително ли е да се спазват часовете на хранене ?

# 25
  • Мнения: 554
И аз да се разпиша! Mr. Green
Миранда   bouquet !
Много пишете бе хора, четенето няма край!  Laughing

# 26
  • Мнения: 393
 
С какъв кеф погледнах табличката ... най - накрая и при мен да има минус !
И в предната тема писах , но и тук да кажа продължавам с отключващата диета на Байкова .
После , като свалям да няма пак въпроси на какво съм !  Wink

Силно се надявам да се присъединя към тази диета  Heart Eyes  Много обичам тараторче или пък плодове с кисело млекце.
Дано успея, а не да се излагам пак...  Tired
Задължително ли е да се спазват часовете на хранене ?

Аз не ги спазвам и пак съм сигурна , че ще има резултат !
Според мен сериозно трябва да помислиш не за диета , а за нещо като постоянен режим , за да си запазиш сваленото .
И аз бях отслабнала много за бала и после ... като мина лятото всичко отиде на кино .
Ако все пак решиш да я спазваш , не се ограничавай откъм количество на мляко и плодове ... но като за деня си започнала например с портокали , целия ден може да се ядат само портокали и млякото .
Същото е и с дните в които се хапва протеини или въглехидрати - за деня от един вид .
Еднообразие за деня , многообразие за седмицата - така казваше Байкова в своите интервюта .

# 27
  • Мнения: 4 176
Вчера се напих и измислих този чуден стих: hahaha hahaha hahaha
Пролетта е толкова красива,
но защо съм тъй мързелива? ooooh!
Прахосмукачката си стои на земята,
а аз си клатя краката,
трябва да готвя манджи гъсти,
а аз лакирам свойте пръсти,
котката от глад мяука,
ала на никой не му пука,
чакат ме чинии мръсни,
а аз стоя пред телевизора до вечери късни,
в къщата цари мрасотия,
а аз си мажа пастет на филия.
Дори не мога да пия кафе,
горчи ми, Sick
искам го с шоколадово парфе. Hug
Признавам си,
не мога да готвя,да чистя,да шия,
но в стиховете съм фурия! Grinning

# 28
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Честита нова тема.Аз съм си със всичките килограми.Нямам промяна но и за момента не спазвам диета.От утре съм на работа и мисля сериозно да се заема по въпроса с килцата,а на първа заплата да си взема дигитален кантар.И и спрете да пишете толкова много като седна ми трябват по 2 часа на ден само за прочета какво сте написали,аз си имам и семейство нямам толкова свободно време.Моля ви съобразявайте се.

# 29
  • Мнения: 6 958
kiticat тебе съм те признала за таланта който имаш  Hug Като си пийнеш теб те избива на стихове, а мене ме избива на пеене и то много яко... нали ще ходиме с Мина и Пидокия в Пайнера...  Peace Все пак нема други като нас  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт