"Дневникът 8" - да отслабнем всички заедно

  • 27 575
  • 893
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 685
Добро утро красавици   bouquet

# 76
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 379
Здравейте всички!
Надявам се и мен да приемете в групата.Имам да свалям 20 кг., че и повече. Висока съм 1.55м, а тежа 75 кг.!!! На- 20 кг. ще съм супер доволна.Линийка и аз ще си направя утре, че нещо взе да ми се приспива. Wink
Успех на всички !
Здравей миличка голямо съвпадение между нас двете Laughingи 2 сме от един град и 2 сме на едни години 2 сме на абсолютно еднакви височина и кг Laughingдавай от днес едно състезание му 2 коя за колко време колко кг е свалила Peaceуспех ти пожелавам Praynig

Аз съм от София, малко по-напред съм с резултата, но почнах от 77.5. Също 155 см, сега - 71.5 - от тази сутрин резултат. Ще се радвам да ме задминете, че още по-голям стимул да имам за деиствие.

Днес ми е воден ден, май беше време за лунуване? Ама и да не е - пиша го тренировка  Mr. Green Само без кафе не мога, може ли някой да ми каже ограниченията по отношение на кафетата?  newsm78
До тук съм с едно

# 77
  • Мнения: 248
Добро утро на всички и честита нова тема newsm51
Аз малко се поолях тия дни - ядах само от позволените за мен нещо - месо и зеленчуци, но в доста по-големи количества. Надявам се,че съм запазила свалените 3 кила.
Днес - на водичка и плодове, лошото е, че малката кашля и е с мен на работа atwork
На всички пожелавам минус кг тази седмица, че лятото идва....  grinning039

# 78
  • Мнения: 6 932
SISIN4E,

и обезателно там където се събирате (в Русе моето училище се събираше пред съда за малко викане и снимки и после отивахме в ресторанта) да има роднини с чадъри!! И кола!! На моя бал както грееше най-прекрасното слънце изведнъж се изсипа най-прекрасният дъжд. Добре че имахме и чадъри и коли и стигнахме с моята приятелка невредими в ресторанта. Имаше доста мацки, които бяха вир вода от горе до долу и не им пукаше, но аз си знам, че съм много крехка емоционално и в определени аспекти и ако аз бях така подредена щях да си съсипя вечерта окончателно и необратимо. Не знам ти от кои си, но винаги е добре да си застрахована.

 Heart Eyes
Мда, и на моя бал валя дъжд Laughing Не помня какво точно беше времето, само, че си беше топло, но точно като бяхме навън реши да завали. За щастие нямах поражения по себе си освен края на роклята ми, защото беше дълга и стигаше до земята, но това успях да си го изчистя после Wink

# 79
  • София
  • Мнения: 701
jd, относно кафетата незнам какво е ограничението, но мисля, че ако не прекаляваш със захарта и млякото, няма да има проблем! Аз лично не мога без кафе и задължително го пия с мляко и захар  Blush, но гледам да не прекалявам! А и мисля, че ако ще спираме сладкото, то поне с кафето мъничко да се поглезим!!!  Naughty


И аз мислех днес да лунувам, но не издържах! Съгреших още преди да е започнал деня! НО ще го карам по- леко!!!  Hug

# 80
  • Мнения: 685
Лунната диета започва в 20:15 ч. тази вечер и свършва утре вечер в 20:15 ч. Никой не е прегрешил може да се хапва, но до 20:15  Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 701
Лунната диета започва в 20:15 ч. тази вечер и свършва утре вечер в 20:15 ч. Никой не е прегрешил може да се хапва, но до 20:15  Hug

Оооооо, супер! Значи и аз ще се включа! След 20 часа не ми е толкова трудно да не ям!  Heart Eyes

# 82
  • София
  • Мнения: 1 941
Добро утро, момичета!

След две седмици почивка се връщам обратно в темата. Качила съм малко (не смея да се кача на кантара и не знам колко) предимно на корем. По-лошото е, че установих, че съм мързелива когато съм нахранена. Тежко ми е и нямам желание за нищо. По-тази причина се стягам и узаптявам апетита си от тази седмица!

Хубава и успешна седмица на всички! Желя ви много свалени килограми!

# 83
  • София
  • Мнения: 3 735
Привет от мен,диетуващи момичета!
Отново съм на линия и пак отначало Cry
miranda_rs - желаните кг са им 52,а успях да сваля до 52,5- днес кантара посочи 53,5 #2gunfire.Но най-лошото е че и см. съм мръднала нагоре Cry Cry Cry
Така става след като вчера добре си похапнах Embarassed
Днес отново започвам- от 53,5кг,ханш- 97,5 талия- 73,5 бедро-57,5

Приготвила съм си чайчето и шоколадчето-имам ръжен хляб ако ми се дояде нещо соленко ...дори салатата мисля да е скромна довечера....
До неделя трябва да съм си върнала поне предишните постижения...
Усмихнат ден Grinning

п.с- аз за лОнуване не ставам- пробвах веднъж и така им прилоша че повече не Naughty
поне ще намаля папкането утре през деня Grinning

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 13:10 от vnd

# 84
  • Мнения: 6 932
Престраших се и се качих все пак тази сутрин на кантара, показа ми 54 кг с дрехите. Може да се каже, че съм доволна, защото когато се теглих последно бях смъкнала до 53,5 и всъщност не съм качила много. Ще трябва да се стягам обаче, защото много искам да стигна онези 51 от обикновения кантар.

# 85
  • София
  • Мнения: 550
Здравейте, момичета!

Миранда, страхотно оформление на темата! Поздравления  Hug
Това с даването на мерки в неделя ми е малко проблематично, защото рядко съм си вкъщи и нямам достъп до кантарчо и метърчо. Затова се меря основно понеделник сутрин. Съжалявам, Мирандичка, че ще ти създам допълнително работа. Само ако имаш време ми поправи мерките.

Тегло - 77 (не съм мръднала, въпреки плюскането), Цел - 65 (не 66 Wink)
Мерките (тук съм много доволна  Laughing )
Ханш - 108 (-2см)
Талия - 81 (-5см)
Гр. об. - 107 (няма промяна Simple Smile)
Бедро - 62 (-2см)
Прасец - 37 (-2см)


Аз през уикенда похапнах, демек провалих японската, но и без това бях спряла да свалям, надявам се да ми се раздвижи метаболизмът. Интересното е, че на мерки съм свалила.

Поздрави на всички, ще се опитам да прочета и края на предишното дневниче   bouquet

# 86
  • Мнения: 1 339
Добро утро и от мен  smile3507
Нова седмица Нов късмет  Peace  Поне по 2-3 килца пожелавам на всички нас  Flutter

# 87
  • Мнения: 1 384
Добро утро!!!!!
Къде е кафенцето  newsm78
Айде по едно за тези, които още не са пили, като мен  Mr. Green


Как сте в началото на новата седмица  Heart Eyes 



Нова седмица Нов късмет  Peace  Поне по 2-3 килца пожелавам на всички нас  Flutter

От твоите уста в НАШИТЕ уши  Wink

  bouquet Heart Eyes  bouquet

# 88
  • Мнения: 4 195
Joy Joy Joy Пише се лунуваме, защото казваме луна,а не лона.

# 89
  • Мнения: 4 195
crazy_tikva, аз вече пийнах кафенце. morning И изядох едно пакетче желирани бонбони.Бяха във формата на плодчета. Blush

Общи условия

Активация на акаунт