Цветарки, продължаваме да обменяме опит - 5

  • 27 191
  • 388
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 9 095
довечера ще снимам, така е от втория ден Sad

# 316
  • Мнения: 315
Здравейте ,имам бенджамин на който му жълтеят листата .Ако знаете какво му е пишете моля.

# 317
  • Мнения: 1 120
Здравейте ,имам бенджамин на който му жълтеят листата .Ако знаете какво му е пишете моля.

бенджито обича водата.може да не му даваш достатъчно  Thinking от парно,радиатори и т.н. се изсушава въздуха,ако имаш време го пръскай.моя го пръскам лятото всеки ден.зимата различно,но не пропускам поне 2 пъти в седмицата.ще пусна едни снимки,да видиш как от пръскането изкарва нови клонки(само трябва да го снимам)
мисля,че в албума на форума се виждат.едни дълги и все още без листа

# 318
  • Мнения: 11 607
Купих ги най-накрая калдъръмчетата... Утре ще правя политика на татито да ме заведе до един магазин дето продават уж по евтини съндъчета и да си купя малко туй онуй... И да ви питам аз едно питане.... Че един ден ще си купя шефлера(много ми харесват листата), юка и още една като юката беше - ще си купя... Ама днес като видях цените на дифенбахията в Бриголажа и се отчаях(абсурд за трева мъж да даде пари), ама там имаше едно малко, мъничко бебе дифенбахия само с 2 листа за 3лв., малко анемични ми се сториха чак, та... дали ако все пак го купя това бебе ще мога да си го подкарам в домашни условия? Какво ще кажете, цветарки? И още нещо - алоказията от декември месец не е мръднала никак - все същата си стои - ни лист, ни нищо(само дето уж цъфна, ама какво ме грее това мен)... Та какво ще ме посъветвате?

# 319
  • Мнения: 4 176
Я кажете каква е тази палма в студиото в шоуто на Слави?

# 320
  • Мнения: 9 095
тая дето е зад него като седне на стола ли? много искам и аз таква Praynig Praynig

# 321
  • Мнения: 4 176
Баш тая.

# 322
  • Мнения: 1 120
Я кажете каква е тази палма в студиото в шоуто на Слави?

според мен е цикас,но от многолистния и е на на много години  Thinking
довечера ще се вгледам по-задълбочено

# 323
  • Мнения: 4 176
Нещо подобо на "Dracena ponytail" ми прилича, но с по-тънки листа. Знам ли?
Ето я тази дето напомня. http://www.artificialplantsandtrees.com/Silk_Trees/Small_SilkTre … rees/4955X_1_.jpg

# 324
  • Мнения: 3 810
Че един ден ще си купя шефлера(много ми харесват листата

 smile3533майка ми има и аз си изпросих една клонка. Бучнах я, сега чакам да покара.

Вече си имам на терасата броколи. Съвсем мънички са, но...
Ша ги ядем! newsm47

# 325
  • Мнения: 1 120
или аз не съм гледа скоро Слави,или говориме за различни растения  Thinking ама може и да недовиждам
на мен ми се вижда такова

# 326
  • Мнения: 11 607
мимиту, ама мимиту от едно време съм ти хвърлила мерника на теб..... Не стига,че като си дойда ми играеш по тъч линията и все не се запознаваме на живо(щото не я помня,нищо че сме били един випуск), ами и тук се намерихме да ми лазиш по нервите.....Аз само да си дойда на Добрич... Почивка на морето осигуряваш, соленки без маргарин, шефлера - ТВОЯТА! и още куп други армагани,с които се Фалиш из форума......

Довечера ще се гледа не Слави, а палмата, а Joy Joy Joy(може и аз да се класирам заради вас да гледам,че да знам за какво иде реч тук после....)

Мами, ай да стегнем редиците и някой да пусне нова тема тези дни - напр. неделя - понеделник(нова седмица - нова тема),че тази стана малко голяма....Като молбата ми е да се запази формата на първия пост и да се допълва с всяка нова остаряла тема(да си кажа без бой... за това как се прави това познайте коя кирилизация ме научи, а едни снимки на класа как ги качвахме в работно време...направо не е истина...)

# 327
  • Мнения: 1 737
Знаете ли къде има агро аптека в района на Борово, Красно село, или в центъра?

# 328
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
Аз имам вече от около 3 години грейфрут. Много си го обичам, но нещо листата му започнаха да лепнат. Все едно са пръскани с лепило. Какво да правя?

# 329
  • Мнения: 11 607
според мен е цикас,но от многолистния и е на на много години  Thinking

Ламита - цикас е!   bouquet  bouquet 

Има и достатъчно за крадене....

Общи условия

Активация на акаунт