АПРИЛ и МАЙ-Купон без край!!!

  • 13 477
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Crazy Ох, Божкей, развълнувам съм! Сладкохапков, тъй ме изнедадофте в чарвен надпис тъдява! Благодаря! Hug
Почерпвам всички ни с виртуалностен къшей от горепосочената торта и ва прегръщам!  ura

# 31
  • Мнения: 1 341
Честито на Майчето и на мамето  на Майчето  Mr. Green
Весели игри сладурке
 baloni balonibaloni

# 32
  • Мнения: 1 793
Честит рожден ден на Мая! Здрава, красива, умна и щастлива!
Честит празник на цялото семейство!

# 33
  • Мнения: 7 106
Честит рожден ден на сладката Май!!!

Пожелавам и много радост и късмет в живота и да бъде здрава, щастлива и обичана !
Весел ден рожден и много поздрави и на мамата и татата Ананасови  Heart Eyes!


# 34
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Честит рожден ден на Мая, да е здрава и щастлива, с много късмет и успехи    bouquet

# 35
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Честит рожден ден на Мая!!! на патерици
  bouquet   bouquet

Жива, здрава, весела, щастлива и добра!


Честито  Възкресение Христово !
Здраве и благоденствие на всички ви!!!

# 36
  • Мнения: 1 341
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО
Да се очистим с кръвта Христова и нека всички да станем по-добри
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ

# 37
  • София
  • Мнения: 2 210
4естит РД на МАя на патерица!!!!
Желая и мноооого весело детство, здраве и късмет!!!
На мама-  bouquet  bouquet  bouquet


Пиша на патерица, защото сватя Зори ни разби от страхотна програма Simple Smile Heart Eyes Heart Eyes, а сега вече сме се кротнали у тях и чакаме едно агънце-багънце да се опече, питки, козунаци, тирамисута, салати, ордьовриииии.....такива кулинарни вакханалии ми се случват с нея, че язък за загубата на тегло!! Ще ви разказвам със снимков материал като се върнем в София, че оттук ще ме бие, ако ви кажа как ни посрещнаха!! Зориииииииии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!!!! (абе , ако бях мъъъъж..., мдааам...)

Видин много ни харесва, дажв Ивчо каза, че иска да живее тук Simple Smile, ама заврян зет няма да го правим де....С Ева са страшна любов, как ще се разделят утре и ще издържат до неговия РД направо незнам Simple Smile

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ момичета!!!!

# 38
  • Мнения: 260
Честит Рожден Ден на Мая newsm59

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Благодаря за поздравленията!   ura
Купоня продължава у нашия дом. Четвъртък е голямото парти с много дечурлиги, като се нащракаме, живот и здраве, ще се пофалим с фотоси.
Детето порасна голям человек. Ех!


Искам да ви запопитам, няма ли да си направим един уикенд или нещо подобно за среща на априлчета и техни другари? М? Липсват ми разни особи много, ще ми се да ги видя. Хади, юни идва! Party

# 40
  • Мнения: 435
Честито Възкресение Христово!!!
Светли празници, приятели!!!

# 41
  • Мнения: 712
Честит рожден ден на Май с малко закъснение!
Да расте здрава и красива, а ината да ползва само с мирни цели!

Честито Възкресение Христово!
Надявам се тези дни да се отдадем на благородни мисли, подтикнати от пълните трапези и ситите стомаси.....

Evjeni, как така никой не се е отзовал? Аз нали писах, че в яслата на Бобко имат басейн и ще го пускам веднага щом разбера, че може?  Явно всички сме на едно мнение по въпроса за плацикането... Видях много желаещи.

За срещичка през някой уикенд - аз съм твърдо ЗА. Миналата година аз се появих на Рибарица, но не разбрах някой друг да отиде. Имаше много семейства с малки деца, но ние си останахме самички..... Вие как ги виждате нещата?
Аз през април съм направо в банкрутна ситуация. Децата на почти всичките ми приятели са родени през април.... Rolling Eyes Да не говорим за самите родители - половината са през април, а другата половина - през май....
Чак сега разбирам защо баща ми казваше едно време, че като си вземе априлската заплата и му се иска да се махне някъде - у нас има 5 рождени дни през май.  Praynig

# 42
  • Мнения: 1 341
Sarsarilka  Embarassed по-скоро имах предвид за водене някъде, за да си направиме организация и да не кукуваме сами докато децата се забавляват
Просто не ми говори за април месец. Имаме 5 рожденника в семейството, а аз съм вначалото на май - 3-ти., т.е. става шестиярожден ден.  За зла участ тогава са нивсички видове застраховки на каквото се сетиш... мале, мале. Великденската заплата я наместих предида я поуча. ама нищо купон да става

# 43
  • Мнения: 645
Христос Воскресе! Честито на всичко рожденици newsm59
Преди ни имаше в списъка ни сега видях че ни няма. Моля ако можете и моето момченце да го включите. Мазва се Боян и е роден на 28.04.2004г. Мерси  bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 2 210
Христос Воскресе! Честито на всичко рожденици newsm59
Преди ни имаше в списъка ни сега видях че ни няма. Моля ако можете и моето момченце да го включите. Мазва се Боян и е роден на 28.04.2004г. Мерси  bouquet
Пропуснали сме те, защото изобщо не се появяваш тук Sad. Ще се поправиш , нали  Wink? Hug

Общи условия

Активация на акаунт