Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте, момичета!
Много е хубава новата темичка, дано и да е на късмет за повечето от нас, които чакат и ловуват! Praynig
Аз не влизам в никоя класация, защото днес ми е 50 ден и няма нищо. След малко ще звънна на доки да си запиша час, да ходя да ме види, защото вече ще се побъркам!!! #Cussing out Такива нерви ме тресат напоследък, че се чудя как ме издържа моето слънчице?! newsm78
Ама той е много добричък и ме разбира!  Heart Eyes

# 16
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Ай, добро утро и от мен! Честита нова седмичка и нова темичка. Дано тази е пълна с  EFP, че да наваксаме за предните три!
Голденце, мерси за кафенцето и тортичката! Супер са!
Хайде момичета, успешна да е седмичката, усмихната и много щастлива!

# 17
  • Мнения: 1 792
Вили ти някви изследвания правила ли си.според мен е нямало оволация.имаш почти същата графика като мойта.не искам да те плаша но си обърни внимание.успех

# 18
  • София
  • Мнения: 3 789
Мушмурок, не съм правила никакви изследвания. Затова ще ходя на док тази седмица.
Ходих през Януари и искаше да ми изследва половите хормони, ама личната ми е в майчинство, а сестрата нещо се заяла и не е дала направление (мам я изпратих, че не ми е в Сф личната). А и като си плащам редовно здравните, искам да видя за какво си  ги плащам, т.е. и тази държава да направи поне нещо за мен.
Та ще видя док какво ще каже, ще ми я предизвика ли пущината, като на теб с хапове или какво правим?! newsm78
Но ми е ужасно изнервено, предполагам, че ме разбираш! Sad

# 19
  • Мнения: 1 792
знам как се чувстваш.съветвам те да си направих хормоналните изследвания защото от там искачат обикновенно проблемите.ето при мен например ми е висок пролактина и затова няма оволация.знам какво следва да се направи и после се надявам всичко да е ок.по добре е да знаеш проблема и да го лекуваш отколкото да се заблуждаваш че всичко само ще се наред-аз така правих преди.
желая ти всичко да е наред и скоро време да ми се хвалиш с добри новини.

# 20
  • Мнения: 112
Добро утро и от мене, сладурчета!   bouquet   bouquet   bouquet

Хубава седмичка на всички, много усмивки и много чертички!  luvbed  EFP  preggo  stork-boy  newsm32

Аз да ви се оплача, вчера моята гостенка дойде smile3518 Тъкмо бях започнала да си мисля, че ме е забравила и скоро няма да се срещнем. И така й се заканих за другия месец....  #2gunfire, че сигурно няма да посмее скоро да ме безпокои.  smile3534

# 21
  • Мнения: 851
Уффффф, тая лелка нещо много взе да си позволява  #2gunfire - последните няколко дни все чета, че е посетила някой! Пълно безобразие от нейна страна  Naughty Вместо да си почине от нас... абе не мога да я разбера. Хем вижда, че е нежелана... Аз мисля, че вече ще се засрами и няма да ни тормози в близката година  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 22
  • Мнения: 1 446
Здравейте, момичета
Аз тази седмица съм в почивка от бебеправенето, ще се забавлявам със служебни глупости
След като почнахме бебеправенето, ми се измести цикъла... Ама с малко висша математика, би трябвало миналата седмица по някое време да ми е било овуто, а след две седмици чакам или лелка или тестове, та засега съм в затишие пред буря! Ако не - съм си казала, че отивам на док да ме гледа и да ме изследва, и без това ми стана време за годишния.
Пожелавам успех на всички НЕчакащи, да дочакаме заедно добрите новини и да се похвалят, че сме се наредили за бебе 2008  Hug
Гледам днес Стела_Б е на чичо доктор да чуят сърчицето и ще чакаме добри новини от нея.
Голди, благодаря за чудесните кафета, които ни правиш всяка сутрин, ти си дъ бест. Какво става с твоята лелка, изгони ли я вече?
Мушморок, стискам палци, мъниче, всичко да е наред, с теб сме.
titi1981   това твоето на друго ми прилича, ама щом твърдиш, че е лелка....

# 23
  • Мнения: 370
Здравейте сладурки!Честит имен ден на всички на патерици и нека всички ваши мечти да ви се сбъднат.
Честит Рожден Ден на denis d!Да си ни жива и здрава,много щастлива и каквото си пожелаеш да се сбъдне!

Успешна седмица на всички вас и нека тя да е изпълнена само с положителни емоции.

# 24
  • Мнения: 1 792
момичета мога ли да ви поплача малко.моята приятелка от петък е в болницата че прокърви и сега ми се обади миличката и ми каза че е загубила бебчо.много ми е мъчно за нея,толкова много му се радваха и го искаха. Cry Cry Cry сега искат да и правят кюртаж а това означава че поне 3 месеца трябва да се пази.ама много е несправедливо беееее,защо така. Cry Cry

# 25
  • Мнения: 851
Честит рожден ден на denis_d:    bouquet бъди здрава, много усмихната и много скоро да осъществиш най-голямата си мечта  Hug

мушморок: Sad И на мен ми е много тъжно, като чуя такова нещо. Наскоро чух за някакво изследване, което показва, че на всеки 4 жени, 1 от тях е със спонтанен  Sad Защо толкова често. Едно време не е имало такива неща!!!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 789
Мушмурок, съжалявам за това,което се е случило с приятелката ти. Много е неприятно, но съм сигурна, че ще намери сили да продължи напред! Неприятно е, но се случват и такива неща! За жалост в повечето случаи няма какво да направим!
Сигурна съм, че скоро и двечките ще се похвалите с добри новини! Praynig

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
ЧРД на Денис  bouquet Много щастие, обич и сбъднати мечти!
Славундер, днес ми е трети ден. Запазих си час за цветна снимка на 11-ти; на 10-ти пътувам за София Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 446
Голди, а ако има бебоки, снимката може ли да се направи? В смисъл няма ли да си направиш тест преди това или нещо подобно. Извинявай за профанския въпрос, но не намерих много инфо.

# 29
  • Мнения: 1 792
Slavunder ами то Голди е в цикъл бре кво бебе newsm78

Общи условия

Активация на акаунт