Въпроси към модераторите и администраторите

  • 76 639
  • 860
  •   1
Отговори
# 825
  • софия
  • Мнения: 33 373
Имали нови условия за бутон "Полезно"?
Преди беше до 20 ползвания в рамките на час. От известно време е много по-малко за по-дълго време.

# 826
  • Мнения: 64 922
Съгласията излизат всякак.

# 827
  • Мнения: 6 094
И ако приемеш всики ли?

# 828
  • София
  • Мнения: 21 852
Да. Аз мислих, че е заради VPNa,  но не непрекъснато излизат.

# 829
  • тук и там
  • Мнения: 14 280
Продължава проблемът със качването на снимки.Вече и от лаптоп не става,и от настолната версия също.Та нещата стават по-зле.Преди само от мобилната не можеше,сега от никъде..

# 830
  • Мнения: 11 276
Не прочетохте ли, че се правят промени във форума и доста неща в момента може да са проблемни?

# 831
  • Мнения: 11 071
Безкрайните чаршафи от умишлено цитирани снимки в кралската правят темата невъзможна за четене през телефон. Сигналите към модераторите нямат особен ефект.

# 832
  • София
  • Мнения: 21 852
Не прочетохте ли, че се правят промени във форума и доста неща в момента може да са проблемни?
А вие не прочетохте ли, че обновяването на форума се прави независимо и на друга платформа, защото поне 10 пъти го уточниха.

# 833
  • Мнения: 3 131
Излиза оранжева лента "НОВО: Дигитални асистенти Виж", но като се кликне на нея се отваря абсолютно празна страница. Вероятно са отпуска асистентите.

# 834
  • Мнения: 30 501
Аз ги виждам асистентите.
Но днес има някакви проблеми с форума – може да си уцелила такъв.

# 835
  • София
  • Мнения: 2 909
Здравейте,
Два пъти писах на посочения имейл в темата за Лоялната програма, че искам да ползвам вече закупен ваучер за CCC, но не получавам отговор.
Моля за съдействие!
Благодаря предварително!

# 836
  • Sofia
  • Мнения: 3 268
Здравейте,
Два пъти писах на посочения имейл в темата за Лоялната програма, че искам да ползвам вече закупен ваучер за CCC, но не получавам отговор.
Моля за съдействие!
Благодаря предварително!
Здравейте,
Имам уверението на екипа, отговарящ за лоялната програма, че са се свързали с Вас по имейл и че допълнително ще Ви пишат и на лично съобщение.

# 837
  • София
  • Мнения: 2 909
Здравейте,
Два пъти писах на посочения имейл в темата за Лоялната програма, че искам да ползвам вече закупен ваучер за CCC, но не получавам отговор.
Моля за съдействие!
Благодаря предварително!
Здравейте,
Имам уверението на екипа, отговарящ за лоялната програма, че са се свързали с Вас по имейл и че допълнително ще Ви пишат и на лично съобщение.
Направено е, благодаря Ви!

# 838
  • Мнения: 6 916
Привет!
Съпругът ми има акаунт тук от над 16 години, който е ползвал много рядко.
Миналата седмица го използвах аз, но има забрана поради мултиакаунтинг. Вкъщи всеки има лаптоп, но имаме и настолен компютър, от който всъщност влезнах в акаунта му. Има ли шанс да се възстанови?

# 839
  • София
  • Мнения: 6 725
Да погледнете този профил, моля  https://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=795607;sa=showPosts

Общи условия

Активация на акаунт