Въпроси към модераторите и администраторите

  • 75 150
  • 845
  •   5
Отговори
# 840
  • Мнения: 24 462
Здравейте, профила знам, че няма как да бъде изтрит, но какъв е начинът да го деактивирам? Благодаря.

# 841
  • Sofia
  • Мнения: 3 264
Здравейте, профила знам, че няма как да бъде изтрит, но какъв е начинът да го деактивирам? Благодаря.
Относно деактивирането на профил:
https://bg-mam.ma/p/1068343/37497561
В последните 2 точки подробно е описана процедурата по оттегляне на съгласията или забравяне на профил.

Да погледнете този профил, моля
Благодаря

Привет!
Съпругът ми има акаунт тук от над 16 години, който е ползвал много рядко.
Миналата седмица го използвах аз, но има забрана поради мултиакаунтинг. Вкъщи всеки има лаптоп, но имаме и настолен компютър, от който всъщност влезнах в акаунта му. Има ли шанс да се възстанови?
Имате отделна тема и публикации от този профил, което е в противоречие с форумните правила и акаунтът е блокиран.

# 842
  • Мнения: 7 752
От много време има проблем с раздел Попитай специалист, както в основното меню, така и в отделните теми от него. През няколко секунди изгледът "подскача". Не знам как да го обясня, мога да ви пратя видео. Толкова е дразнещо, че рядко надничам в този раздел. Мисля, че повече от година има този проблем.

# 843
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 13 357
https://m.bg-mamma.com/?topic=1877180

Заключили сте темата, незнайно защо, точно когато съфорумка е споделила опит, породен от използване на нов продукт.

Харесах поста й, но не успях да коментирам по същество.
Странно, защо се пускат тези игри с възможност да се тества продукт, като после нямаме възможност да коментираме.

# 844
  • Euskal Herria
  • Мнения: 30 041
При мен се разрешиха проблемите - мога да качвам снимки от лаптопа, търсачката също вече работи. Благодаря!

# 845
  • Мнения: 13 271
При мен рекламните карета си стоят и пречат

Общи условия

Активация на акаунт