Отговори
# 15
  • Мнения: 676
Весела и успешна седмица момичета  bouquet

Я, дайте сега една вкусна и изпитана рецепта за козунак, а аз после ще ви 4ерпя Hug

# 16
  • Мнения: 1 147
Има в американската тема рецепта на Тандури за козунак, много я хвалят  Grinning

# 17
  • Мнения: 2 959
Честита нова празнично цветна седмичка! Да е спорна, успешна и много усмихната!
ПетяЛ, наистина красиво начало за седмица пълна само с хубави очаквания. Благодаря за празничното настроение което си пресъздала! А еклеровата торта, наистина е внушителна, но май Дессинка трябва да й хвърли едно оче?!
Джорджа- забързана Романтичке, честит Рожден Ден на Масимо!
Здраве, късмет и любов му желая с красивата Съпруга до Себе Си! А за добрите тайни новини ще стискаме палци да се появиш с хубава вест!

Краси, радвам се да Те видя сред нас. А за хубави великденски идей, виж тук , там ще намериш и рецептите на Наталина и на Дидка със снимки. Ти да не си решила да изненадаш мъжете си с козунаци таз година?
Тали Дан, честита Песха! Весели и емоционални почивни дни Ти желая!

Спорна нова седмичка Ви желая, Момичета!

# 18
  • Мнения: 7 914
Аз да се похваля, че вчера бях на ехогрфа с гинеколога и с бебчо всичко е перфектно Party Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Опитаха се пак да ме постреснат този път, че около плодните ми води били в огромно количество, ама се оказа пак некомпетентно изказване от страна  на асистентката на гинеколога  Rolling Eyes ooooh! Tired

PetyaL

 страхотна темичка си ни отворила   bouquet
Мдааааа дори и сватбените торти не са товакоето би трябвало да са Mr. Green Mr. Green Mr. Green

sonita
 как е тумбака? Hug

Ralfieta
как е малкото мишле? Hug

pepelyashka

 моя вече е сътворен в шкафа  Mr. Green Embarassed (купен де)


amei
 казвай как е новото жилище? Пооправихте ли го вече? newsm78

Bec
 нали знаеш на диета от "утре"  Mr. Green

Dessinka
 ха така ! Hug Hug Hug Party Party Party

Tali Dan
 честит ви Песах!!!

За интернета жалко, че много ще ни липсваш....ама важното е, че жилището става  Hug



Giorgia
честит ти Рожденик -  да ти е здрав , много обичлив и послушен!!!
Надявам се с нещо много хубаво да се похвалиш! Hug Peace Praynig

Black Mamba
 горката как беше след полета - много и стисках палци  Hug Hug Hug
Ще чакаме снимките с нетърпение Party

# 19
  • Мнения: 2 195
Джорджи , честито на половинката !   bouquet

Тали , много хубаво звучи както си описала тези сводове  Simple Smile  Чакаме с нетърпение снимки  Wink

Петя , влакчето от еклери най ми хареса  Simple Smile

Мистик и от теб очакваме снимки !

# 20
  • Мнения: 3 388
Привет и от мен!  Hug
Честит рожден ден на Массимо на Гери! Да е здрав мъж и много добър съпруг!   bouquet  bouquet
Звезди, добре е тумбата. Вчера за пръв път се почувствах истински бременна и осъзнах какво ме очаква. Всички ме гледаха съсредоточено точно там, чвно доста си ми личи вече. Лошото е, че нищо не усещам осезаемо и на моменти се шашкам.
Ще гледам да ви пусна голи / на тумбата, де/ снимки, които направихме в неделя  Crazy
Вчера направих пъврите покупки за бебо! Започна сеее!  Mr. Green Свкеи и тя сега започвала, след като аз съм направила първата крачка  Wink  Количката може да дойде вскеи момент, че мис  еобади нашия познат от Пег Перего, може да ме уреди с 30% отсъпка за единият от моделите, които предпочитам. Ето го тук http://www.pegperego.com/page.php?sid=6b99c15372435a5b25b8f809f4 … mp;pg=02&cl=N , първата цветова комбинация в червено и синъо. Само дето било повече синъо и по-малко червено, тъй като била от новата колекциа пролет 2007-ма.
Да си призня, аз предпочитах Солео, но е твърде светло / оранжевия модел/ и ми казах, че много ще се цапа  Confused

# 21
  • Мнения: 7 914
sonita
 аз не разбрах допълнителното столче за кола ли е или бъгито за понататък? newsm78
хаха не се шашкай, бе мило бъдещо мамче.... аз дори когато имам някакви прекрасни утрини... се събуждам и ха да стана и не мога и се чудя какво ми е....не може 100% от времето на бременността да се чувстваш бременна Hug Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 3 388
sonita
аз не разбрах допълнителното столче за кола ли е или бъгито за понататък? newsm78
хаха не се шашкай, бе мило бъдещо мамче.... аз дори когато имам някакви прекрасни утрини... се събуждам и ха да стана и не мога и се чудя какво ми е....не може 100% от времето на бременността да се чувстваш бременна Hug Hug Hug Hug

За количката ли? Ами 3 са в 1. Кошче, столче за по-нататък и столче за кола / което става од към 1 годинка някъде/. Столчето за кола става да се прикачва на количката също.

# 23
  • Мнения: 5 475
Да почерпя за здравето на Массимо. Hug





Лек ден на всички  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 907
Хора, аз се завърнах от далечния Нант и да ви успокоя, всичко мина ок!
Та ето ви няколко снимки, повече снимах Мамба, себе си не обичам да снимам  Mr. Green
http://clarimonde.multiply.com/photos/album/2

Повече със самолет аз няма да пътувам  Sunglasses
Навръщане си взех влак, зарязах самолетния билет, пътувах 10 часа, но ми беше благо на душата.

Хубава седмица на всички!

# 25
  • Мнения: 7 914
sonita
 ми аз защо не видях третата част? newsm78

Giorgia
 мерси за почерпката Hug

mystic
 красота в този Нант не е истина Heart Eyes
 страхотно че времето е било толкова слънчево Peace



# 26
  • Мнения: 3 388
sonita
 ми аз защо не видях третата част? newsm78

Звезди, виж тук http://www.bimbomarket.it/product.asp?Id=1041,  малко по-долу, където има схема с килограмите, е показана и лятната количка, която на голямата снимка не са я сложили  Peace

# 27
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Джорджи, да ти е жив и здрав рожденника!
Много да те оби4а и да те слуша!

# 28
  • Мнения: 7 914
sonita
а видяяяях -  честита ви количка и само на усмихнато беб да ви върви с нея  Hug

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 22:20 от звездичка

# 29
  • Мнения: 378
Честит Рожден Ден на Массимо, Джорджи! Да ти е жив и здрави, и мнооого да си те обича!!!

Мистик, много хубави снимки... Радвам се, че си се завърнала и си добре. Вече сигурно си успокоила страстите покрай пътуването. Все се каня да ти кажа, че ме зашеметяваш с този твой червен цвят...

Сонитка, хубава покупка. Много е вълнуващо това бебешко пазаруване. И давай да видим снимките де....

Великденската почивна вълна вече заля института ни, макар че и утре е работен ден. Днес е толкова спокойно в офиса ни – няма телефони, няма е-майли... - направо чудо. Използвам намалението и усилено си уплътнявам времето с форумстване. То аз да не казвам голяма дума..., че току виж пак гръмнали телефоните....

Имам въпросче – има ли определен ден, когато се правят козунаците /както за боядисването на яйцата/? Ние смятаме да ги правим в събота – дано да станат. Миналата година се изложих – въобще не се получиха, ама аз си го очаквах де – намяше кой да ми гледа бебочето и нещо не се получи с двете дини под една мишница.

Десинка, как си! Погали юнака от мен. Как мина рождения ден? Кога идва майчето ти? Сигурно вече не остана много.

Поздрави на всички ви!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт