Отговори
# 75
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
От бързане днес, забравих да се похваля, че пак съм леля на един Георги, роден 15 дни преди термина Simple Smile
Кажете как ви станаха козунаците, или не искате да ме наплюете публично?? Simple Smile
Ето и  снимки на яйцата /декоративните/. Тези, който са снимани в ръка са на моята приятелка, която побърках на тема украса. Тези на дървото са мой.
Има и два филма, те са от днес, какво правят децата докато майка им, меси козунаци, а баща им пие с гостите за здравето на малкия Георги.
Снимки на козунаците

Последна редакция: пт, 06 апр 2007, 07:28 от kita99

# 76
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Кита, моят козунак пак ще го пробвам в събота, в улисията около прибиране на дете от ясла и после боядисването на яйцата го....забравих и стана една Embarassed Embarassed ooooh!


Калида, старши е втресен повече от това как ще приспива младши без заветната цица и какво ще дава сутрин за закуска (пак по същата причина) Crazy та май ще се прави на бебедоставчик, първо минават през мен на сутрешна визита и тогава ще го кара на ясла...ще действаме според ситуацията Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 5 475
Бонджорно от мен!  Hug

Бързам да пиша и ...

Да  пожелая на всички весели великденски празници,много здраве,
любов и хармония на семействата ви.
Heart Eyes  bouquet

# 78
  • Мнения: 2 195
Калидка , не е само затова . По принцип . Една моя приетялка ми казва "Ти така си ходиш"  Laughing

Кита , моите възхищения !  Hug  Я яйцата са невероятни ! Как са обшивани ?  #Crazy

Джорджи , кога ще ни светнеш ?

# 79
  • Мнения: X
хихихи, Giorgia,пуснала си същата снимка, която и аз в началото на темата (имаме еднакъв вкус значи)

да се отчета: яйцата са готови, станаха горе-долу, явно ще се внасят все пак бои от БГ, защото не са перфектни цветовете все пак, козунаците са на ред утре
Кита, страхотно сте се справили, браво
Ралфиетка, честито едномесечно юначе, ние първата година на Криси всеки месец се черпехме, беше голям кеф
Kalida, майтап, при мен нещата винаги стават, но виж външния вид не го докарвам винаги и усилията са насочени и натам, а плуването е в един голям комплекс с плувни басейни, големи водни парзалки, воден масаж, сауни, голям кеф е, стоим поне по 3 часа, а и да похваля Криско - вече може да измине 5м с плуване, много съм горда - това е само след 3 мои лекции, а иначе ходи на курс по плуване цели 2 месеца без резултат, ама там с перце ги галят, аз малко  (или по-скоро доста) строга бях, но има резултат, което е важно
Макдирок, страхотни снимки, пожелавам ви много щастие с тези красавици, а таткото не мога да го мисля

хайде лек ден мацки и до скоро

# 80
  • Мнения: 2 427
Честитя предварително на всички този красив пролетен празник.Пожелавам ви много свежо настроение и емоции около великденската трапеза с хората които обичате.Честит Великден!(в случай че не се вясна да се застраховам че съм ви го пожелала).  bouquet Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 2 195
Айде , весели празници и от мен !
  bouquet   bouquet   bouquet

# 82
  • Мнения: 3 388
Току-що омесих козунака по рецепта на Кита99, сега втасва, да видим какво ще стане  Crazy

Весели празници от мен, мили момичета! Мир и любов!  Hug

Последна редакция: пт, 06 апр 2007, 18:10 от sonita

# 83
  • Мнения: 7 914
Момичета,
 днес изпратих най-добрата си приятелка за БГ....още не ме е хванала кривнята...
 ама за всеки случай от сега да ви пожелая

Весело  посрещане на Великден и да се борите с най-здравите яйца! Crazy Crazy




# 84
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Мистична, страхотни снимки. Всеки път забравям да го напиша, нали все бързам.
Пепи, и аз имам един превтаса, беше станал на пяна. Дано си доволна.
Сонита, дано и твоя се получи.
Калида, гостите ми бяха, да правим козунаци. Освен това братовчедка ми се погрижи да имаме и повод.
Мимка много лесно се правят мънистата.
Ето тук има модели. Като натиснеш Beschreibung, ще видиш обясненията в картинки. Толкова ме мързеше, че правих едно към едно. Само за зеленото смених 2 мъниста с капковидно такова. Низах на почти обикновен конец /малко по здрав/ с най-тънката игла, става бързо.
Най-пипкавото мънистено яйце го подарих на моята приятелка, защото не подхождаше на останалите и беше свръх тежко.
Да се оплача, че тук няма никакви подходящи клони за ваза. Нали е тропик, за да имам едно или 2 напречни клончета за окачване, би трябвало да сека цели клони или поне 2-3 метра, а съответно яйцата трябва да са от щраус.
Звезди не се криви. Живота е хубав и в най-гадните моменти.

# 85
  • Мнения: 1 049
Момичета, весели празници от мен! ::  ::
Ние няма да боядисваме яйца .Sad
Мъжо не може да се прибере и затова ние ще идем при него, утре тръгваме...  :: :: :: 

# 86
  • Мнения: 2 959
Ките, Честит Ти Племенник- Георги!

Да е жив, здрав, и победоносец малкият мъж!

..."Ти така си ходиш"...
Мимката- чаровнице такава, смея да не се съглася с приятелката Ти. Бясна си от обстоятелствата с които трябва да се бориш, бясна си от задачите които стоят пред Теб за разрешение, бясна си и от безучастността на хората около Теб, от това че мислят че около тях се върти света, но скоро предвиждам че ще смениш титлата. Приятни празници Ти желая!
Момичета, весели празници от мен! ::  ::
...затова ние ще идем при него, утре тръгваме...
Зайченце- щастливо, приятен път и невероятно изкарване в Генуа, да презаредиш емоционалните батерий и после само с усмивки да ни даряваш!
...още не ме е хванала кривнята...
Звездице- хубавице, няма и да те хване сега. Изпратила си една приятелка, но за сметка на това Ти предстоят страхотни и вълнуващи емоции занапред, не си заслужава заради една временна раздяла да разваляш и насторението на малкото Футболистче в Теб, Вие сте свързани не само физически но и емоционално, не забравяй!
Пепеляшко, а Ти колко време предвиждаш да изкараш в болницата с Бебо та Татито и приспивания и закуски трябва да прави?! Колко дни Ви държат в болница, тук е доста малко?
...но виж външния вид не го докарвам винаги...
ПетяЛ, недей да скромничиш, вида и на коледните сладки, и на Карлсоновите кифлички и на еклерите беше доста съблазняващ, а и в крайна сметка важен е и перфектният им вкус! Не случайно за мъжете Ти вкъщи почивните дни са празник.
...Бързам да пиша и ......
Романтичке, точно това многоточие е доста любопитно. Дано скоро разбулиш тайната мистерия около себе Си и да се сдобиеш с малко повече време и за нас! Приятни празници Ти желая и романтично пътуване!

Весели и слънчеви пролетни празници Ви желая!

# 87
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет от мен , най накрая имаме интернет. Rolling Eyes
Едно голямо Честото на Макдирок-чето , прекрасни слънчица да са ти живи и здрави и нека изпълнят домът ти с щастие.  bouquet  bouquet  bouquet
И едно голямо Честито на Деси ЧРД-то, да си ми жива и здрава и все така оптимистичнаbouquet  bouquet  bouquet

Малко за мен добре съм още пазя яйчицето цяло..ама днес ми е официалния термин според П.М-я , но знам че ще е по натам събитието.
Нощес за на сам тръгнаха майка и татко , с цяла кола ,,армаган,, утре най-късно ще са тук..
Иначе всичко е наред като изключим колко съм разсеяна , вече успах да си изгубя ключовете от апартамента  Blush и да сторя един куп поразии  Embarassed ..
Тази година няма да меся козунаци, днес само ще боядисам яйчица...
Прекрасен ден ви желая и  Празници изпълнени с усмивки.

Последна редакция: сб, 07 апр 2007, 09:16 от ivalex

# 88
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте на всички!   bouquet

ТалиДан, това Песах не е ли както ние му казваме Пасха  newsm78

Звездичка, радвам се, че всичко е наред с бебо!  Hug Сигурно вече рита много и иска да излиза  Mr. Green

Сонита, вече започват първите истински вълнения, свързани с бебо май, а? До един момент като, че ли не се осъзнава напълно какво ще дойде на бял свят... но после ... Hug

Мистик, снимките ви са чудесни! А и сте уцелили страхотно време! Малите човечета сигурно много са се забавлявали Laughing

Калида, наистина уча един курс, съвсем случайно попаднах на нещо добро, че и безплатно и сега по цял ден блея по талбици #Crazy. На всичкото отгоре реших точно тази седмица да започна диета ooooh!, но какво да направя, като сега ми дойде музата  hahaha

ПетяЛ, къде се намира тази пързалка с поясите? Тук има нещо подобно, но е на сняг и е адски забавно. И аз се пуснах, накуп със безброй дечурлига Blush Laughing, но си струваше!

Ралфиета, как върви отпуката? Честит първи месец на твоя малък мъж!   bouquet

Макдирок, страхотно бебче!  Heart Eyes И каката изглежда много щастлива!

Мимка, как върви холандския? Party Много са хубави яйцата! Станислав сигурно само обикаля и подпитва кога ще се сборите Mr. Green

Кита99, честит ти племенник! Да е жив и здрав и да ви радва много!  Peace

Ивалекс, желая ти много леко раждане, когато малчо реши да се появи, и дано изчака баба и дядо да дойтат!  Hug

Аз днес ще звъня да чуя моите малки сладури Франи и Жорко, те сигурно вече са видели сметката на всички яйца Joy. Утре планираме да ходим в Базел, има изложба на български тракийски предмети, и в страницата пише, че музея работи и по Великден. Така хем ще разгледаме града, хем ще видим нещо българско.

Желая на всички весело посрещане на Великден!  Sunglasses

# 89
  • Мнения: 1 110
Весело изкарване на празниците мили моми4ета!!!!!

Малкия направо се разбесня на хубавото време и ве4е не мога да се прибера да се докопам до компа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт