Рицарки на бялото кантарче - след срещата!

  • 16 102
  • 459
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 487
     То и на мен ми звучи страшничко , но за съжаление не може с кремчета да се премахне. Това  са мрежички от разширени капиляри / като при алкохолиците  Mr. Green/ и изглеждат като червенолилави петна.

    Процедурите се правят с лазер , но подробности ще разбера , като отида. Laughing

    Диче , махна ли снимките  и как си с  водата днеска ? Аха разбрах , за водата  Laughing

# 16
  • Мнения: 13 770
Какви снимки още, бееееее Crossing Arms Ами на мен Praynig Какво има вие да си се гледате, нали цяла вечер се гледахте Rolling Eyes Нарциси такива ooooh! Пък аз само на Айя снимките видях, а те повечето са от софрата -пълна, празна Crossing Arms

  Това  са мрежички от разширени капиляри / като при алкохолиците   Mr. Green/  ... подробности ще разбера , като отида. Laughing

Като разбереш, кажи и на другите купонджийки (лошите), ще им е от полза  Crossing Arms Mr. Green

# 17
  • Мнения: 750
Честито ново темище!
Да сте послушни и слабеещи Mr. Green

# 18
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Дика, извини ме Embarassed - пропуснала съм явно - колко кг. си вече?

# 19
  • Мнения: 2 487
     Не страдай , Пиле Hug

     Дичето , със сигурност няма да има нищо против да ти ги прати. Че нейните много , има да глееедаш  Laughing

     Изоставям ви за малко. Ша са върна  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 13 770
Диче, Диченце  Laughing Hug Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 8 348
Мими се върна уморена, изтощена, недоспала и нищо ненаучила
ях квото не трябвало, но не много
пих квото не трябвало - много
нищо не съм качила, но докога с този нережим

ни видях никви снимки ваши и чакам да ми пратите линк /моля/ да видя /моля/

аз може пък да ви кача мойте алкщохолишки сними да видите чудо
са отивам да чета

# 22
  • Мнения: 2 956
Hug И аз те обичам  Laughing  Heart Eyes
Ми на 33-та стр. бяха...не си чела значи всичко  Mr. Green


Ончеееййй ти снимки ше даваш ли душа ?  Hug

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 14:16 от Дика

# 23
  • Мнения: 4 447
Тръгна си наистина рано от купона и не можах много добре да те видя...ама нищо де. thumbsup
Аз пък седях точно до нея и какво да ви кажа - Кукла! Прилича на Уинона Райдър, но по-хубава. И много нежна, и като визия, и като поведение.
Гледам, че не се разбира много за кого говеря, та да поясня - за Бети. Ама би могло да се отнася за всеки! Hug

Дика, ако не те затруднявам изпрати ми повечко снимки. На всичко ще съм благодарна.

# 24
  • Мнения: 13 770
Дика, Hug

Кога са били на 33 страница? Не съм ги видяла, само от Айя имаше качени снимки.

Супер сте Peace Всичките Peace

Обачееее, що ми се стори, че видях пържени картофки Shocked С кетчуп и майонеза Shocked Shocked

Пък някои се и преобличали Mr. Green

И за пореден път се убеждавам, че има някои, дето хич не са за тук Peace

# 25
  • Мнения: 2 956
Пържените картофки бяха за на Литъл мъжа и  Laughing обаче АЗ лично изядох 1 картофче  Laughing Laughing с голям кеф  Crazy
Моите бяха точно след тези на Ванчето и се подвизаваха под колоритната дума "цък"  Laughing Laughing
Преди да напишете ,че искате снимки ги махнах  Wink
Мда...2 се преобличаХме ,ама само една се разголи  Laughing

# 26
  • Мнения: 13 770
На Ванчето Shocked Ама аз и тях не съм го видялаааа Cry

Оправдавайте се, оправдавайте се за картофите. Като гледам как сте обикаляли с вилиците..... Mr. Green

Мда...2 се преобличаХме ,ама само една се разголи  Laughing

Ти ли, бе? Аз се чудя защо клечиш зад пейката Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 4 447
Обачееее, що ми се стори, че видях пържени картофки Shocked С кетчуп и майонеза Shocked Shocked
Тия сосове бяха за мъжа на Литълчето. Пък и бяха съвсем по режима, тя нали е на високо-мазнинен, ниско-въглехидратен.
А пък после всички ядоха от мойта чиния, документирано е. hahaha
И ако искаш да знаеш не съм глезла пък! Само малко, може би.
Забравям все да допълня, че наживо сте по-хубави. Така мисля.
А Ванчето - бебче в личицето!
И наистина има няколко човека, на чието място хич нямаше да ме вълнуват подобни проблеми - Лу, Онка, Хъфи и Бети.
Кой нямаше коса, Асса ли? Дика има мноооого коса. Значи, стигаме до извода, че падането на косата не е от режима!

Майче, аз все се надявам да кажеш какво са казали докторите. Тъй де, ще те мислим ли, кога? Много ми се иска да ти е казал, че всичко ще се подреди от самосебе си.

# 28
  • Мнения: 256
Да ви кажа аз съм една пишман фотографка - много са ми смотани снимките главно чаши и бутилки се виждат има две три снимки които стават но ще ви ги пратя сигурно утре

# 29
  • Мнения: 256
 А Лу направо ми скри шапката - страшна мадама
Но всички сме си супер - никой няма никакво основание за ниско самочувствие и мрънкане

Общи условия

Активация на акаунт