Рицарки на бялото кантарче - след срещата!

  • 16 125
  • 459
  •   1
Отговори
# 435
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ако не успея утре, да ви пожелая отсега:

Честито Възкресение Христово, мили мои приятелки! Нека в домовете и в душите ви царуват мир, любов и щастие! Бог да е с вас!

# 436
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Ето и моето произведение http://www.snimka.bg/album.php?album_id=121390&photo=2

Мариетка  Hug   bouquet за рецептата ! И на Зори за идеята  Hug


 Hug Кога успя да ги направиш . Аз от 16 часа се пинкам ... и сега свърших

# 437
  • Мнения: 5 873
Роси,браво и на теб! Hug

това са моите яйца-не съм доволна,даже си не съм ги прехвърляла във фруктиерата... Confused



тази година голяма излагация... ooooh!

# 438
  • София
  • Мнения: 1 642
Здравейте момичета!

Няколко дни имахме повреда на някакъв основен кабел и целия район нямахме нет.
Гледам приготвили сте се за утре! Браво, особено Мариеткова направо ме разби с толкова козунаци!

Аз пък вчера си сецнах кръста, ама жестоко! Направо едва се движа и съответно отиде целият кулинарен план. Току що си боядисах яйцата, отврат са, ама не мога да стоя права. Калина помагаше колкото можеше.

Имах план да правя курабии и три козунака, но само до тестото на курабиите стигнах и утре преди да тръгна за вилата ще изпека три тави набързо, щот фурната толкова събира. И ми е гадно, защото обичам да си меся козунака, а не да купувам, но... пусто като ме наказа Господ задето мета на Разпети петък, нека ми е!

А вас ви целувам и ви пожелавам весело посрещане на Любимия ми празник.   bouquet

# 439
  • Мнения: 2 956
Попче и ти ли душко  Hug и аз се сецнах онзи ден,ама на следващия ми мина  Laughing


Мариетка нямам думи за изобретенията ти   bouquet
Ванче много са ти хубави яйцата  Hug    bouquet
Роси браво и на теб. Страхотен е козИнЯка   bouquet

Аз май ще се запътвам към хоризонталното положение  Laughing оставили са ме сам-самичка ( с детенце де) ,а и не спах последните 2 нощи като света...лягам си,за да не ми нахлуват други мисли в главата  Hug

Пожелавам ви весело посрещане на празника
  bouquet

# 440
  • Мнения: 5 873

Ванче много са ти хубави яйцата  Hug    bouquet

благодаря ти Веси Hug,но знам,че мога и по-добре Confused

Абе,попче Hug,мила,какви ги вършиш?!Кръщавана ли си в църква?Поне една свещ за здраве си запали....хич не ти върви значи! #Cussing out

# 441
  • Мнения: 1 366
Мили момичета, влизам само да ви честитя празника! Да сте йиви и здрави, вие и семействата ви! Само добрини да ви се случват - заслужавате го!


А какви сте кулинарки и домакини, нямам думи! Благородно ви завиждам! Аз съм пълен профан във всичко, свързано с домакинството. Но вече съм го приела като даденост и не се тормозя.

 Hug

# 442
  • София
  • Мнения: 1 642
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!! ОБИЧАЙТЕ И БЪДЕТЕ ОБИЧАНИ, МИЛИ РИЦАРКИ, НЕКА ЩАСТИЕТО ВЛЕЗЕ В ДОМОВЕТЕ ВИ И ЗАБРАВИ ДА ИЗЛЕЗЕ ОТТАМ! Heart Eyes

Ванче, любов, ама откак те видях си ми още по-голяма любов, кръщавана съм и са ми правили два пъти прощъпулник, ама нъцки. Сега една жена дето мноооого разбира ми каза, че трябва пак да ми се прави прощъпулник и ще взема да направя хем на мене, хем на детето, щот на нея таквози чудо не й се е случвало. Пък и няма нужда  Joy

Ако се питате що не спя, да ви кажа - пък и да не се питате пак да кажа - меся козунак и в момента втасва. Зле ми беше ама сърце не ми дава да си купя, просто душата ми роптае срещу такова решение. А меся на ръка, дори миксер нямам - а бе луда работа  newsm78

Последна редакция: нд, 08 апр 2007, 00:37 от jpop4e

# 443
  • Мнения: 448
Честит празник на всички.
Желая ви здраве, щастие, мир и любов



# 444
  • Мнения: 684
Честит празник на вас и вашите семейства. Мир и любов, крепко здраве.

Страхотни неща сте сътворили за празника, догодина и аз може да опитам да замеся нещо, ако съм отслабнал  Joy

Весело изкарване на празника.

# 445
  • Мнения: 5 873
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ,МИЛИ МОИ ПРИЯТЕЛКИ!!!Живи и здрави и много щастливи!
И нова среща!!! Heart Eyes





Ванче, любов, ама откак те видях си ми още по-голяма любов...
Blush Hug

Ха сега-нападайте яйцата!!!!
днес съм на яйчено-марулена диета! Crazyкозунаци няма да ям-обещавам! Hug

# 446
  • Мнения: 1 531
Христос Воскресе! Да сте живи, здрави и благословени от най-положителната вселенска енергия:)!

# 447
  • Мнения: 1 531
Танитка - ей по тоя начин смятам да сплета  Laughing http://www.kuharka.ru/viewtopic.php?t=79&postdays=0&post … =asc&start=75
Дика - чусесно изглеждат кифличките  Peace

ей така като ме препрати някой към някой кулинарен сайт:) и седмицата отива:).
но този път няма да се впускам да експериментирам, а ще си запиша интересни нещица за свободните дни:)
момичета, стискайте палци. тази сутрин кантарът (въпреки празниците дето ми се събраха - почнахме на срещата и продължи през седмицата за мен) показа 97,9...., колкото да не е 98,0 Simple Smile. та стискайте палци днес да не се изложа:)

попче, аз тия дни ще меся прощъпулник на малкия. освен да те поканя да потичаш с мен из квартала:)

# 448
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Христос Воскресе ! Бъдете здрави и много щастливи  Hug

# 449
  • Мнения: 2 956
Христос Воскресе ! Бъдете много  здрави- вие и вашите семейства  Hug Да не се отървете от любов и усмивки   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт