Рицарки на бялото кантарче - след срещата!

  • 16 153
  • 459
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 366
Малиии УрИвахте света. Таквиз гаджета сте - нИ ви вярвам  Outta Joint

Ама ша отида да си измия клавиатурата, да не съм веч такваз ...

# 76
  • София
  • Мнения: 8 348
Диче, викам да си разделим софията на 2 и да не си се мешаме в търсенето
ако някои мигрира сбъркан такъв ша си го фащаме където сме си го намерили

# 77
  • Мнения: 2 956
Не са това,което бяха...  Laughing
А и не сме първа младост вече  Laughing ей,ама верно много са тъпи тва мъжете...искат младички, още нищо не изживяли и неразбиращи...или пък много са си умни май  Thinking да могат да си "играят" с тях...
Оооо- нещо се разфилосоствах...отивам да потренирВам малко  Whistling

Айде- хубу...аз западната 1/2 ли да поемам ?  Joy

# 78
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Хем да се запиша, хем да кажа и аз като майчето, че сте "гаджета - бонбон " . А и да вметна- вчера като гледах снимките мъжА надничаше през рамото ( туй най- го мразя  Close ) и вика " ама какви хубави и слънчеви приятелки- форумки  имаш ...  Grinning

Аз да помоля на лични Ванчето да ми прати рецепта за козунак  Praynig  Ванче  Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 8 348
ми пада ти се западната
и аз си отивам ма няма да тренирам
ше спа

# 80
  • Мнения: 2 956

Аз изтрещЕх днеска...  Stop може и да не се появявам повече  Whistling

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 19:58 от Дика

# 81
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Уф, готово - оплетох го - малиииииии, голяма мъка, с 6 фитила, по едно време и ръцете си заплетох барабар с тях Crazy. И само притичвах до компа да следя урока...ама стана супер - много красив. Сега втасва, като се изпече ще видим дали ще си запази формата...
Роси, да ти пратя, ама е за машина...пък що ли да не стане и за ръчно месене newsm78?

# 82
  • Мнения: 1 934
Е изпуснах всички снимки нищо не оставихте да видя?

# 83
  • Мнения: 5 873
прибрах се!   Laughing
после ще сложа снимки в снимка бг-търсете в подписа,но не сега,по-късно!
танче,мъжо все ме питаше -еее,за мене нищо ли не казаха?сега е доволен,много даже. Mr. Green
и аз също... Mr. Green
абе всички сте много готини.

рецепта за козунак-Мариетке,давай помощ от приятел,моля! Hug

отивам да готвя,да пусна пералнята....ох,утре съм на работааааааа ooooh!
хади, после пак   Heart Eyes

# 84
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
рецепта за козунак-Мариетке,давай помощ от приятел,моля! Hug

Изпълнено е Peace!
Дано съм помогнала...

# 85
  • Мнения: 2 956
танче,мъжо все ме питаше -еее,за мене нищо ли не казаха?
И аз щях да кажа,ама ми неудобно беше  Blush аз имам и срам понякога  Laughing но рядко  Crazy
В интерес на истината е много готин  Peace и като излъчване и като външност  Hug веселяк  Simple Smile
Ето казАх си го пък...от кво пък да ме е срам  newsm78
 Joy Joy Joy

# 86
  • Мнения: 750
Мариетка, искам козунак! Поне да го видя Wink

# 87
  • Мнения: 5 873
И аз щях да кажа,ама ми неудобно беше  Blush аз имам и срам понякога  Laughing но рядко  Crazy

Joy Joy Joy

 Hug

# 88
  • София
  • Мнения: 1 642
Леле, днес се сбърках от задачи, само за момент надникнах и видях новото темище

Кога пет страници издраскахте ей!

Аз да кажа за козунаците - всяка година меся по различна рецепта и винаги стават. Важно е мерак да има. Един път ги загорих отгоре, направо въглед и като му ударих един рев, чудо, а мъжа ми вика - добре де дай сега да хапнем от загорелия сигурно става за ядене. И като взе да реже, за една бройка да не останат за празника. Тъй че смело месете.

Иначе аз от днес постя и много Фнимавам да не взема да се отворя на забранени храни, щото на миналите пости за една седмица вдигнах теглото с 3 кг.

Относно срещата - когато и където кажете, след събота с вас съм готова да тръгна навсякъде  Heart Eyes

Мими аз не видяяяяяяяях, искам снимката моля

# 89
  • София
  • Мнения: 1 642
За мъжете на Литълчето и Ванчето ще кажа, че бяха готини много, но как ни изтърпяха незнам. И оттук нататък предлагам като водите мъже да ги слагаме да седят един до друг, че да общуват малко и със себеподобни, щот ние направо ги изолирахме.

Общи условия

Активация на акаунт