Помощ! Разширени вени при бременност!

  • 11 757
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 145
Лекарството за разширени вени се казва детралекс, а може да се мажеш единствено с лиотон 100 гел, но за съжаление почти няма ефект. Азстрадам от вени от години, но гениколога ми изписа това лекарство от 4 месец и за мазане гела. Късмет

# 16
  • Мнения: 950
Аз все още имам разширена вена и спукани капиляри и не виждам да има някаква промяна от преди раждането. Докато бях бременна се мазах с Лиотон 1000, но въобще не ми помогна.

# 17
  • Мнения: 1 267
Eто и билков лек за разширени вени. Води се хранителна добавка, разрешено е и за кърмачки и бременни. Състав: червен лозов лист пулверизиран. Купих го за 7,50 лв. Препоръчително лечение 2 месеца. Една опаковка има 30 капсули. Все пак се консултирайте и с лекар.  Aз кърмя шсе още.

http://www.terrapoint.at/de/produkte/detail.asp?id=122&title=Rotes%20Weinlaub

# 18
  • Мнения: 479
Eто и билков лек за разширени вени. Води се хранителна добавка, разрешено е и за кърмачки и бременни. Състав: червен лозов лист пулверизиран. Купих го за 7,50 лв. Препоръчително лечение 2 месеца. Една опаковка има 30 капсули. Все пак се консултирайте и с лекар.  Aз кърмя шсе още.

http://www.terrapoint.at/de/produkte/detail.asp?id=122&title=Rotes%20Weinlaub
А откъде си го купила?

# 19
  • София
  • Мнения: 4 589
Можеш също да се мажеш с Троксевазин. Мен лично той ме облекчава. И като ти се подуят краката, гледай да легнеш и ако можеш, да ги вдигнеш.

# 20
  • Мнения: 1 267
Eличко, от аптеката. Червения лозов лист има широко приложение на Запад, но у нас все още не.

# 21
  • Мнения: 479
Можеш също да се мажеш с Троксевазин. Мен лично той ме облекчава. И като ти се подуят краката, гледай да легнеш и ако можеш, да ги вдигнеш.

А не пречи ли като си бременна? Аз си купих Хепароид, но лекарката каза да не прекалявам с употребата и не мога да разбера дали действа  newsm78

# 22
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Мда, за съжаление, появят ли се, оттърване няма! Превантивна мярка - винаги, когато може, да са вдигнати на високо.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 589
Не мисля, че пречи Троксевазинът, все пак се нанася локално.

# 24
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
След раждането - операция, иначе няма спасение, особено ако са наследствени...

Общи условия

Активация на акаунт