Мистър Свят 2007

  • 4 885
  • 147
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 631
Гледах, гледах.... и не можах да устоя на австралиеца  Peace
 Twisted Evil  Sunglasses

# 91
  • UK
  • Мнения: 3 959
Няма ли Мистър България с име Адриян в последните години? Важно ми е...

# 92
  • Мнения: 1 616
...Грешка...

# 93
  • UK
  • Мнения: 3 959
Този не е ли Пламен? Адриян имам предвид, може да е Андриян или нещо такова, но не е Андрей. Confused

# 94
  • Мнения: 2 491
Кой я прави тази анкета и защо няма всички участници?
Искам да гласувам за чилиеца, а го няма.
Явно тук се гласува за фаворитите на авторката на темата-в такъв случай няма да гласувам.

# 95
  • UK
  • Мнения: 3 959
Дадох 20 опции от тези,дето сте харесали.Ако някой има претенция за даден хубавец,ще го добавя веднага Wink
Гигова, а да четем.

# 96
  • Мнения: 2 491
Дадох 20 опции от тези,дето сте харесали.Ако някой има претенция за даден хубавец,ще го добавя веднага Wink
Гигова, а да четем.

Sorry, не ми се четеше цялата тема, а исках само да гласувам.  Embarassed
Извинения на авторката   bouquet

# 97
  • Мнения: 3 268
Кой я прави тази анкета и защо няма всички участници?
Искам да гласувам за чилиеца, а го няма.
Явно тук се гласува за фаворитите на авторката на темата-в такъв случай няма да гласувам.

Слагам Чили,споко Peace

# 98
  • Мнения: 1 616
Аз още в първия си пост споделих предпочитания - доминиканецът! След него - ливанеца!

# 99
  • Мнения: 2 491
Гласувах за чилиеца и доминиканеца Peace

# 100
  • Мнения: 6 958
Доминиканска и Испания Peace

# 101
  • Мнения: 1 273
МалЕ, тоя испанец какви очи има.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ама защо има опция само два гласа, защо не три--да се определи първо, второ и трето място. Макар че, аз лично си харесах повече от трима Embarassed Embarassed Embarassed :Испания, Доминика, Коста Рика, САЩ и Венесуела

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 16:05 от Аpv

# 102
  • Мнения: 3 268
Някои искаха само една да има даже.Мисля,че две е разумно,иначе много ще се триумим. Wink

# 103
  • Мнения: 2 386
E това е мъж по мой вкус.

АнгличАНинът...
Поредното доказателство, че винаги съм си падала по дългокоси и брадясали компютърни инженери Joy



Все едно аз съм го писала това.....взе ми ума.....Ох, толкоз' да си мязаме,бива ли?  Joy hahaha


Гласувам за ливанеца от първия линк и за англичанина от втория  Heart Eyes Heart Eyes

# 104
  • Мнения: 2 759
                   Ливан и Панама от Мисър Свят  Peace. Комплименти също и за Бразилия и Индия. Менхънт не го отварям, и по-добре за шефа ми  Mr. Green...

Общи условия

Активация на акаунт