Ужас

  • 4 647
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 111
 Току що гледах новините по Нова, какви мутри, ами те хлапета действащите лица-20, 21, 24 годишни.И цялата работа задето в събота в една дискотека набили брата на единия.

# 61
  • Мнения: 27 524
Радвам се, че си добре.
А иначе никой не знае откъде какво го чака. За мен - каквото ти е било писано. Не трябва да го мислим. Каквото има да става - да става.
Само ако може по-бързо...  Confused

# 62
  • Мнения: 1 813
Току що гледах новините по Нова, какви мутри, ами те хлапета действащите лица-20, 21, 24 годишни.И цялата работа задето в събота в една дискотека набили брата на единия.
Crazy

# 63
  • Варна
  • Мнения: 567
И аз гледах новините.
Студент  и бабичка случайни минувачи са простреляни, защото са били на грешното място в грешното време.
Отделно участниците в мелето.
Радвам се, че си добре Касиди.
Човек не знае какво му е писано.

# 64
  • Мнения: 5 539
Evana, държа да те уведомя, че Лилита дори не си спомням да съм я виждала.Това не пречи да мисля като нея.

Това, че мисля като някого, не ме прави автоматично дружка с него.
 Joy


 Joy
Лъжат, лъжат... Mr. Green Не ги слушай, Евана. С Едуина сме били на 1 форумска среща, с Джи - на 2 Laughing

# 65
  • Мнения: 4 586
Мутракът стрелял със законно притежаван пистолет.
Няма страшно! Какъв ли е редът за издаване на разрешително?
През лятото на 2000г. в Бургас през нощтта чух очередь.
Идентифицирах АК и тъй като не си носех моя,
обърнах се гърбом и пробягах 5 пресечки в свински тръс.
На сутринта във вестниците пишеше за убития и намерени 18 гилзи.

# 66
  • Мнения: 2 407
Важното е ,че ти си добре.

# 67
  • Мнения: 1 813
От обяд се чудя да Ви припомня ли,че единия "ранен" Рижата съвсем "случайно" преди 2 години лятото на "Мания" в Слънчев Бряг предизвика сбиване заедно с още един негов приятел,но бяха порядъчно намушкани.Дори аверчето му береше душа няколко дни в бургаската болница. Сега пак те нападат,пак те ранени.... Но никой не споменава дали нямат някой "успешен" опит някъде ...

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 5 733
Светнаха ме каква била работата. Станала е някаква магария в дискотека преди няколко дни и са закаличи Рижия.
После той и приятелите му палят апартамента на охранителя и когато го заварват на Часовника го нападат те. Той не е правил бели, нито да ги търси задето са му запалили апартамента, нито когато ги е видял ги е нападнал/потърсил сметка/.  Явно като са се видели, 3-мата са искарали ножове и са атакували жестоко. В опит да се защити охранителя стреля, но оръжието му е "тежко" тоест, куршума може спокойно да мине през 1 човек и да удари и 2-ри. Нападна ли са ги яростно с ножовете. Казаха, че можело и да ги убият. Тоест не им е пукало на микеретата.
Та 3-мата с ножовете ги следят уж полицаите, така де под око, но пак се правят, че ги издирват. Цял Бургас знае къде са само полицията не. Иначе сутринта са си закусвали на 15бл. в Изгрев.....знаят....а...сега къде са не.. Thinking 

# 69
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574

В София не е по-спокойно.
Размотавам се аз с детето по Славейков и гледам точно пред мен едно младо момче с пистолет в ръката се мотае край сергиите. Направо изтрещях. Слава богу не се случи нищо, но какво ми мина през ума......

# 70
  • Мнения: 480
Касиди, сега видях темата! Радвам се, че си добре!
Мога само да кажа - Господ да пази! Нас и децата ни!

# 71
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Каси, добре, че всичко е наред!
Потресена съм от чутото (днес по Дарик) и прочетеното тук, но, въпреки това, смятам, че Бургас е спокойно място за живеене. Не само откъм "ъндърграунд", но и откъм движение по пътищата, настроение на хората и обстановка.

# 72
  • Мнения: 1 813
Общо взето Рижавия и Сие живеят определено в 95-та и са с чувство за безнаказаност покровителствани от ... знаем кой. И нали припомних,преди 2 години пак ги наръгаха хората на един друг влиятелен човек в Бургас,полежаха в болницата,но и това не ги кротна поне малко.

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 5 733
Сега случайните минувачи станаха 3-ма. Един от хората дето са били с Рижия е минал за случаен минувач. Накрая да не излезе, че стрелеца се е напил и е почнал да стреля по случайни минувачи  hahaha

# 74
  • Мнения: 4 546
вие направо изкарахте, че едва ли не само в бургас има престъпност и нагляри  Shocked
а кой се е стрелял - рижия, плешивия или ...я не ми пука, нямам нищо против да се трепят един друг.  тъпото е, че са го напраивли по този начин и има пострадали минувачи

Общи условия

Активация на акаунт