"Slim Integra" още едно "чудо" за отслабване?!?!

  • 9 950
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 916
 newsm17 ако можеш й звънни...мерси много

# 16
  • Мнения: 1 339
А така, стана интригата  Crazy  Mr. Green  Laughing
сметана да не ни забравиш тук, да седим и да гадаем какво е станало  Crazy
Всички подробности искаме  Praynig
Питай я дали са й върнали паричките  Wink

# 17
  • Мнения: 6 958
smetana даже приятелката ти е напълняла още ли wowwww  #Crazy Хади чакаме да видим какво ще ти каже тя  Peace

# 18
  • Мнения: 817
Да ви кажа въобще не ми се вярва това нещо.
Ако отслабнеш за седмица с  6 кг. и малко да си починеш и после пак............ #Crazy ,как се свалят 6 кг. на седмица бе тези луди ли са Tired

# 19
  • Мнения: 393
smetana даже приятелката ти е напълняла още ли wowwww  #Crazy Хади чакаме да видим какво ще ти каже тя  Peace

Според мен не е напълняла от хапчетата , но просто не са й помогнали да  отслабне . А тя си е продължила да си похапва и е качила вместо да свали .
Мога да я търся чак вечерта , защото сега е на работа ... ще трябва да изчакате .
Убедена съм , че е пила същото .  newsm78
Разликата е , че тя си го взе като беше в Америка , може пък тази версия да е по - добра .  Mr. Green
И аз искам чудо ... не ми се седи на марули и репи ! Cry

# 20
  • Мнения: 6 958
Щом идва от Америка, смятай колко помага  Mr. Green

Аз я знам рецептата за чудо:

ябълки ''златна превъзходна''
минерална вода по ваш избор
и *кекс* за десерт

Ако го спазвате 7 дена 24 пъти за 24 часа в денонощието ще свалите минимум 1 кг. на ден   Mr. Green


П.С. Сега сериозно ще видиме какво ще ти каже приятелката ти и апелирам към всички момичета да внимават какви ''чудодейни хапчета'' си купуват... Всички сме пили поне веднъж през живота си дадено средство за отслабване, но като гледам все още се питаме една на друга, кое е чудото... Някой като го намери да свирне, тук сме и чакаме търсейки чудото за себе си  Peace

# 21
  • Мнения: 916
 Joy  Joy   Joy
ябълки ''златна превъзходна''
минерална вода по ваш избор
и *кекс* за десерт


Аз бих прибавила и чайче(ако може зелено) Mr. Green

# 22
  • Мнения: 817
А какъв е пропоръчителния режим на хранене към тези хапчета ,или може би няма LaughingЯдеш и слабееш.........................ех мечти ,мечти Blush
Сто процента към хапчетата има и брошура от типа на препоръчително е да избягвате всичко ,мазно ,сладко ,тестено ,нишестено ,до два плода на ден.Движението ,ако може да е всеки ден по час спорт.И най-добре и за най-бърз резултат се препоръчва да наблегнете на зелена салата и краставици в изобилие................и ,ако свалите изведнъж 6-7кг ,моля спрете и си хапнете Laughing Mr. Green

# 23
  • Мнения: 105
...Сто процента към хапчетата има и брошура от типа на препоръчително е да избягвате всичко ,мазно ,сладко ,тестено ,нишестено ,до два плода на ден.Движението ,ако може да е всеки ден по час спорт....
Много ме изкефи това!!! Joy Права си! Непомня да съм вземала нещо и да няма подобни "препоръки". Аз така или иначе съм решила да ги прежаля тия парички и да опитам, нали все някой балък/чка трябва да се намери Laughing, а пък дори и след това да не излезе нищо, поне ще кажа на всички и да има колкото се може по-малко "прекарани"!!!
...Ех, тези женски мечти и стремежи.... нямат край.... Tired
...като станем едни слаби, едни хубави..... Praynig

# 24
  • Мнения: 817
Тези момечета са се пробвали преди нас http://www.lepotainstil.net/phorum/read.php?8,5304,page=1 и http://www.cosmopolitan.ee/est/muud/index.php?forumtopic=208
Странно ,че в Гугал излиза само това newsm78
Не знам на какъв език е обаче ,нещо като сръбски май Tired ,ако някой може да разбере да пише има ли отслабнали........ .

Мери Рос ,извини ме са скептичното настроене ,но съм пила какво ли не.Искренно се надявам от тях да имаш невероятен резултат Peace

# 25
  • Мнения: 6 958
Може ли малко субтитри да пуснете  newsm78

# 26
  • Мнения: 393
Първия пост е за това дали някой е гледал рекламата , а после някакво момиче копира меилите , които си е писал с някого от фирмата относно продукта .
А има и едно , което се оплаква , че нещо никой не му отговаря на телефона .
Това разбрах при положение , че даже не знам на какъв точно език е това !  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 5 255
 newsm78 Когато видя Марта Вачкова да рекламира таквоз чудо "ще се вържа"  Mr. Green
Забелязали ли сте кой рекламира такива продукти  Mr. Green
Белослава, Наталия Симеонова, Анелия/фолкпевица/ и т.н. и т.н., т.е. жени, които нямат проблеми с килограмите  Mr. Green
А тази девойка от фотосите - нито я знаем, нито сме я чували - фотошоп и още нещо  Mr. Green
Де да ставаше така лесно  ooooh!
Та така, важното е че има наивни и се дават луди  Money

# 28
  • Мнения: 6 958
newsm78 Когато видя Марта Вачкова да рекламира таквоз чудо "ще се вържа"  Mr. Green
Забелязали ли сте кой рекламира такива продукти  Mr. Green
Белослава, Наталия Симеонова, Анелия/фолкпевица/ и т.н. и т.н., т.е. жени, които нямат проблеми с килограмите  Mr. Green
А тази девойка от фотосите - нито я знаем, нито сме я чували - фотошоп и още нещо  Mr. Green
Де да ставаше така лесно  ooooh!
Та така, важното е че има наивни и се дават луди  Money

 Peace

# 29
  • Мнения: 916
Анелия рекламира геритамин нео(или нещо такова)!то не е за отслабване!

Общи условия

Активация на акаунт