пролетен шопинг в италия

  • 18 882
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 151
Майка ми е в Рим и не ми дава да си купувам дрехи от БГ.през седмица -2 праща колети с дрехи и винаги казва,че са на изгодни цени.Но от къде ги намира тия намаления  Не знам.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 019
Майка ми е в Рим и не ми дава да си купувам дрехи от БГ.през седмица -2 праща колети с дрехи и винаги казва,че са на изгодни цени.Но от къде ги намира тия намаления  Не знам.

Е питай я де, че през юни и ние мислим да отидем за няколко дни.

# 17
  • Мнения: 13 512
Марковите дрехи са по-евтини и без намаления, за бутиците- да не говорим. но масовите- дизел, бенетон,Сисли, мис сиксти- са си понач1ало по-евтини  ,отколкото в България.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 019
Марковите дрехи са по-евтини и без намаления, за бутиците- да не говорим. но масовите- дизел, бенетон,Сисли, мис сиксти- са си понач1ало по-евтини  ,отколкото в България.

Благодаря за разяснението, само че за 4 дни както ще сме ние какво по-напред - магазини или забележителности? Добре, че ще сме без децата за да можем да обикаляме от сутрин до вечер. При всички положения времето няма да ни стигне. Живи и здрави догодина пак. Grinning

# 19
  • Мнения: 172
И аз съм съгласна че ако е за шопинг по-доброто място е Лондон. Днес се върнахме от Рим, всичко беше страхотно (няма да коментирам манджите ,че съм на диета сле 4 дни сериозна италианска манджа), но магазините не ме изкефиха много. Марковите магазини покрай Фонтани ди Треви са много добри, но от там насетне нищо интересно. Е не се върнах с празни ръце де Grinning. Много приятна за мен тенденция за обувките - спортни , но на леки платформи, идеални за дънки. Май оригиналния модел е на Кавали и от там на сетне колкото щеш цветове и материи. Приятни моменти на всички.

# 20
  • Мнения: 13 512
Марковите дрехи са по-евтини и без намаления, за бутиците- да не говорим. но масовите- дизел, бенетон,Сисли, мис сиксти- са си понач1ало по-евтини  ,отколкото в България.

Благодаря за разяснението, само че за 4 дни както ще сме ние какво по-напред - магазини или забележителности? Добре, че ще сме без децата за да можем да обикаляме от сутрин до вечер. При всички положения времето няма да ни стигне. Живи и здрави догодина пак. Grinning
4 дни обикаляне от сутрин до вечер ще ви стигнат само за забележтелностите. Отделете си един ден само за Ватикана и Сан Анджело. Сега ще седна да ви напишав другата тема  нашата програма, надявам се,че ще е полезна за много хора.

# 21
  • Мнения: 4 916
И аз съм съгласна че ако е за шопинг по-доброто място е Лондон. ...

За Лондон трябва неограничен бюджет, за съжаление. Е** ** скъпотията.

# 22
  • Мнения: 13 512
"Скъпо,но си заслужава", както казваше синът ми като беше малък, по повод една запалка от 8 лева, която ми подари за един 8ми март...Подари ми я и каза" Малко е скъпичка, но си заслужава- има и фенерче и свети" Joy Joy

# 23
  • Мнения: 4 916
"Скъпо,но си заслужава", ...

Да... но е доста шокиращо за тези, които идват от края на географията.

# 24
  • Мнения: 13 512
Но по време на намаления е безумна евтиния!  А и без намаления- ако знаеш откъде да пазаруваш-има си типично английски магазини - с техен си стил  дрехи, обувки, аксесоари...на цени  на ментетата в България. Просто там модата е различна, не е като европа /имам предвид Острова/.  Дори и дизайнерите им- един Маккуин или Вивиан Уестууд...да ме извиняват Армани и Галиано. НО-въпрос на вкус все пак.
Да... но е доста шокиращо за тези, които идват от края на географията.
тези от края на географията- не отиват на пазар в Лондон. А при цени на дънки Риплей в България 500 лева, какво да ти се види скъпо в Лондон? Не споря, разбира се....за пореден път само споделям,че цените на дрехи и обувки в България са неоправдано високи.

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 22:59 от monda

# 25
  • Мнения: 1 417
Да... но е доста шокиращо за тези, които идват от края на географията.
тези от края на географията- не отиват на пазар в Лондон. А при цени на дънки Риплей в България 500 лева, какво да ти се види скъпо в Лондон? Не споря, разбира се....за пореден път само споделям,че цените на дрехи и обувки в България са неоправдано високи.
А за Риплей не съм съгласна, според мен почти навсякъде държат висока цена Sad в Италия само по намаленията са доста по -ниски цените. Сега жаля за едни техни дънки дето си ги харесах в МОЛ - 580 лв Rolling Eyes
И сега какво вместо в Милано на шопинг в Лондон newsm78 Е и в Милано са си хубави магазините /на Виа Спига и Монте Наполеоне/ Wink и моделите ми допадат, оф сега ме хвърляте в размисъл

# 26
  • Мнения: 13 512
А,не...не налагам мнение в никакъв случай... за себе си казвам,че шопинг дестинацията е лондон.не говоря за  евтино, а за интересно и нетипично, различно...което на мен ми допада.
за Риплей- и в Италия  не видях 300 евро дънки...В Германия и в Англия миналата година бяха почти наполовина от тук цените, някъде имам снимки, трябва да  ги изровя.

# 27
  • Мнения: 172
Честно да Ви кажа наистина не мисля че в Рим е по-евтино от Лондон. Може би защото в Лондон си зная всички магазини , а в Рим влизах в който ми е пред очите , но наистина Рим ми се стори по-скъп от Лондон. Но има и друго, много от италианските магазини имат клонове в БГ и може би там може да сравните цени, аз поглед върху това нямам. Но пак повтарям и си стоя зад мнението че Лондон е мястото за шопинг ( не съм ходила в италиански аутлет, ама пък какъв английски знам).  Ама както казва едня моя приятелка- ,,Най удобните обувки са Прада, а най-хубавите костюми Армани Laughing (сваляли 10 кг одма)" - една разходка около Спаниш степс и това е. На всеки го желая, аз тоя път пасувах, ама здраве да е.

# 28
  • Мнения: 6 167
в момента няма намаление, зимните приключиха.
летните не са започнали.

аз пазарувам от шопинг центрове извън града.
висшата мода ми е само интерес, нямам такива скъпи дрехи.

верига, от която купувам дрехи е Овиессе, Н&М , Бенетон, Плейлайф ( което ми става, хаха). Тоест, някаква средна хубост магазини. Максимума ми за елегантност е Олтре Laughing
винаги гледам да са на намаление, аз обичам да съм на далавера, като пазарувам. 
не ми е ясно тия дрехи, които ви изпращат от рим през седмица откъде се купуват, но по насевер не мога да намеря магазин, в който да ми е евтино и да ми допадат дрехите.
Има един... Бернарди и още един... ( забравих го, но ще се сетя по натам), които са по-евтини, но аз никога нищо не си харесвам там.


# 29
  • Мнения: 13 512
аз смятам,че само марковите неща си заслужават парите в италия- по -евтини са.
прет а порте ме устройва, не искам haute couture:-)
Но много приятно бях изненадана в магазин Сатурн- за техника...мноооого голям избор, много по-ниски цени от БГ и модели,които ние тук не сме виждали. Исках да го изкупя!

Общи условия

Активация на акаунт