Щъркел бял ще донесе бебешко креватче със МАЙ-ско гардже

  • 9 367
  • 300
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 924
А да питам избрали ли сте си вече имена на малките и какви? Много ми е любопитно дали прасенце ще си има адаш сред майските бебета.Ние сме се спряли на Ясен . Може и Калин, но май по-скоро ще е Ясен. И на роднини ли си кръщавате децата или не?

# 286
  • Мнения: 832
А да питам избрали ли сте си вече имена на малките и какви? Много ми е любопитно дали прасенце ще си има адаш сред майските бебета.Ние сме се спряли на Ясен . Може и Калин, но май по-скоро ще е Ясен. И на роднини ли си кръщавате децата или не?
категорично НЕ на роднини. Имената са супер и ние много харесваме Ясен и Явор, обаче за сега май се спираме на Калоян. Още не сме взели решение, но не се учудвам защото с дъщеря ми вече ни изписваха, когато окончателно се спряме на име (когато ножа опре до кокала)  Mr. Green

днес едно боядисване на яйца и малко обичайна ежедневна домашна работа и съм скапана, и вие ли така се изморявате? за мен е ново, до сега не е било така, даже преди 1-2 дена изчистих като за Великден, къщата светна, но днес съм като изцеден лимон...

# 287
  • Мнения: 536
Я и аз да си покажа яйчицата, въпреки че тази година се спрях на едни гръцки бои които се оказаха много слаби  #Cussing out: http://217.75.143.62/bgmamma/P5240004.JPG А ето и един от козунаците които месих днес : http://217.75.143.62/bgmamma/P5240009.JPG  chef
Името на нашия момък ще е Николай.

# 288
  • Мнения: 65
А ето и един от козунаците които месих днес : http://217.75.143.62/bgmamma/P5240009.JPG  chef
Леле KSI, опасна си, браво, изглежда много вкусен! smile3501 newsm10  newsm51

# 289
  • Мнения: 81
ЧЕСТИТИ РОЖБИ НА ГАЛФИ, ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОООООГО ДА ВИ РАДВАТ   ura  ura  ura
Днес и ние боядисахме яйцата и се възползвахме от хубавото време с разходка до Панчарево  newsm44

# 290
  • Мнения: 625
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ,МАЙЧЕТА!!!

# 291
  • София
  • Мнения: 4 588
Христос Воскресе!!!


# 292
  • Мнения: 1 269
во истина воскресе!!! поредната изписана тема-браво на нас.  bouquet

# 293
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 541
Христос Воскресе и от мен
 Честити бебешорчета -госпожици но Галфи много да я радват и да я слушят най-вече.
За отчета -почти никва не я свърших ама си докарах бъбречна криза докторите казаха че от болката може да си докарам бебе щото ако ме хванат и контракциите съм щяля да ги сбъркам  Crazy и никакъв нет и комп докато не станат изследванията-в петък ревах като магаре човечето да изчака до вторник че тогава ако ще се ражда да го прави-то пък детето май чу-пу пу пу .Честно казано аз още май не съм готова за среща-кой ли ме пита Mr. Green.

# 294
  • Мнения: 371
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!Ама ние сме най-ранобудни май-ските мами ми се струва а?
Wink

# 295
  • Мнения: 7 914
Честито Христос Воскресе!!!

# 296
  • Мнения: 1 030
С пожелание за здраве, свтли помисли и чисти сърца! Честито Възкресение Христово! Борихте ли се момичета с яйца за сега моето яйце е борец.Весел дин!  bouquet              

Последна редакция: нд, 08 апр 2007, 10:12 от ptica

# 297
  • Мнения: 13
честит празник!христос воскресе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
много здраве ви пожелавам мамчета!



Искам да ви попитам на някоя да и е паднал корема защото моя нещо е много ниско от вчера,чувала съм че като ти падне корема скоро ще се ражда ама колко скоро не ми е много ясно я някои мама с опит да каже????????????? Thinking

# 298
  • Мнения: 205
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
Да сме живи и здрави всички ние, татковците и дечицата!
Аз съм чувала че може да падне корма и 2 седмици преди раждането... Даже май тук си го говорехме! Аз в момента и без това скучая, мъж ми още спи, ама като незнам как се пуска нова темичка Simple Smile Иначе с удоволствие!
Хайде сега easter

# 299
  • Мнения: 961
ВО ИСТИНА ВОСКРЕСЕ!!!

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 11:06 от asiasia

Общи условия

Активация на акаунт