AVON кампания 5 и 6

  • 12 684
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 372
Защо никъде не виждам цена на новия парфюм newsm78

# 16
  • у нас
  • Мнения: 443
цената на парфюма е29.90лв. интересното е че миналата седмица бях на курс и там пробвахме парфюма всички го харесваха много, но на мен ми напомня на тамян, и реших аз не съм в ред сега  се радвам,че има и други който не го харесва.
момичета някой виждал ли е очилата чакам отзиви има ги и в к06.

# 17
  • Мнения: 3 372
цената на парфюма е29.90лв. интересното е че миналата седмица бях на курс и там пробвахме парфюма всички го харесваха много, но на мен ми напомня на тамян, и реших аз не съм в ред сега  се радвам,че има и други който не го харесва.
момичета някой виждал ли е очилата чакам отзиви има ги и в к06.
Мерси vins, аз наистина не видях никъде цена #Crazy
На пръв поглед много ми хареса плажната чанта. Искам да попитам и дали парфюма Crystal е траен?

# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
Crystal за мен е средно траен, аз го харесвам.

Очилата ги имах поръчани, моето лице е по-широко и са ми малки, на дъщеря ми стават, явно са за много тясно лице, иначе са хубави, доста големи.
В новия каталог има нови, кафяви, повече ми харесват.

Новият парфюм не ми хареса, от типа на "вчера, днес, утре" е, силен, натрапчив. Има подарък към него колие и обици, не изглеждат зле.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 315
Моля за отзиви за пудрата за бронзов загар от страница 34. Искам нещо леко за цвят, че съм бяла. Мисля си за светлия нюанс - Natural Shimmer. Дали пък няма да е много светло, незабележимо. newsm78
Иначе преди имах перлите и се получаваше страхотен ефект, питаха ме дали съм ходила на солариум чак. Flutter Но сега искам да пробвам нещо друго и съм се спряла на тази пудра. Crazy
  bouquet

# 20
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Моля за отзиви за пудрата за бронзов загар от страница 34. Искам нещо леко за цвят, че съм бяла. Мисля си за светлия нюанс - Natural Shimmer. Дали пък няма да е много светло, незабележимо. newsm78
Иначе преди имах перлите и се получаваше страхотен ефект, питаха ме дали съм ходила на солариум чак. Flutter Но сега искам да пробвам нещо друго и съм се спряла на тази пудра. Crazy
  bouquet

Поръчах на сестра ми точно тази пудра и муса от 35 страница. Още не съм й ги дала, а тя днес ме помоли да ги пробвам, защото няма търпение, та да й кажа как са. Слажим мининмум и от двете, защото ги виждах, че са много тъмни - ами определено можеха да ме вземат да снимам ИНДИАНА ДЖОУНС.... почервенях цялата.... ooooh! Дано на нея й стоят по-добре, защото работи в соларно студио и е много черна??!! АЗ не съм от най-белите, с нормална към светла кожа, но бях убийствено червендалеста!!! Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 2 104
цената на парфюма е29.90лв. интересното е че миналата седмица бях на курс и там пробвахме парфюма всички го харесваха много, но на мен ми напомня на тамян, и реших аз не съм в ред сега  се радвам,че има и други който не го харесва.
момичета някой виждал ли е очилата чакам отзиви има ги и в к06.

еййййййй, чудех се на какво ми наподобява Peace

# 22
  • Мнения: 1 354
Момичета моля да ми обясните с точност как се използва пълнителя за устни и има ли доволни. Praynig Hug

Адски много съм се зарибила да си го купувам,но ако се разочаровам..... Cry

Затова ви моля за инфо...  bouquet

# 23
# 24
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Една колежка измаза втора опаковка и е много доволна, сега си поръча още две, нали са на далавера Simple Smile
Не спортува, обаче ходи на масажи антицелулитни.
Хубаво де, но какво разбираш под "много доволна" т.е. мен ме интересува колко сантиметра е махнала от обиколките след пълния курс на ползване и в какво отношение са се премахнали мазнините.
За пояснение: аз преди това измазах две туби антицелулитен гел - сутрин и вечер и после една туба от Лифт & Тък и спрях, защото не бях много доволна въпреки положените услия и дадените пари.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 828
Много доволна означава, че видимо й е намалял целулита.
Сантиметри не знам дали е мерила, но каза че си усеща по панталоните, че има разлика.

# 26
  • Мнения: 814
Amidala,Katiadjin, благодаря за новата брошура   bouquet !

# 27
  • Мнения: 893
Тази брошура е по - добра от 5 - та... Rolling Eyes
Мн неща ми харесват...
А сега ще си взема перлите...хем са намалени, хем отдавна им се точа Simple Smile)) Joy

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Да не се отцепвам (запис) Mr. Green

# 29
  • Мнения: 336
Така се бях наточила за бижутата, които вървят с новия парфюм, но като го помирисах ми изтръпна носоглътката. Не бях помирисвала толкова особен парфюм! И нищо не си харесах нито от брошурата (3 пъти я листих и се насилвах да си харесам нещо, ама...), нито от нетната... Sad. Не ми се беше случвало до сега!

Общи условия

Активация на акаунт