AVON кампания 5 и 6

  • 12 695
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Момичета, някоя може ли да ми каже колко време след поръчката се доставят продуктите? Аз като си поръчам в началото на кампанията, ми ги носи дистрибуторкта чак в последния ден. Това нормално ли е, сигурно има някаква далавера да ги бави толкова. Преди години помня, че имаше първа и втора поръчка, може и още да има, но ми ги носеха съвсем скоро след поръчката. Та, кажете ми, ако знаете, какъв е нормалният срок за доставка и ако трябва да сменям дистрибуторката.

# 256
  • София
  • Мнения: 5 828
Да, наистина има първа и втора поръчка, но датите са различни за различните представители.
По принцип поръчката пристига до 4-5 дена след подаването на поръчката от представителя, за София говоря. Не знам ти къде на морето си, предполагам и там е така.
Повтарям - 4-5 дена след подаване на поръчката от представителя, не от теб. Т.е. ти може да си поръчала 10 дена по-рано, но тя си има точно определени дати за поръчка и получаване.
Все пак твоята представителка не постъпва много коректно с теб, аз например винаги казвам точния ден на доставка, дори да е след месец и хората си правят сметка дали ги устройва или не.

# 257
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Здравейте момичета!!!Писах и в темата AVON а представители,но никой не ми отговаря вече доста време,а спешно ми трябва отговор  bouquet
От кампания №5 една клиентка поръча омекотяващата маска за лице със саке и ориз от Planet Spa.На упътването за начина на употреба пишеше,че се стои с маската 20 минути или докато изсъхне.Тя каза,че докато я сложи на лицето си и ставала като тебешир бяла,веднага засъхвала.Не изчакала и 2 минути,защото започнала и много да и стяга,и започнала да я мие,но с много зор.Казва,че мирише хубаво,няма вид на стара или с изтичащ срок.
Чудя се дали не трябва да се слага на мокро лице
Аз имам от зелената серия на Solution маска-като ми е сухо лицето направо го раздирам,затова първо го мокря и си слагам маската на мокра кожа.
Та,кажете ми,вие имате ли опит с тази маска?
Ще съм ви много благодарна

# 258
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Аз живея в Бургас, за протокола  Laughing. Но след като давам поръчката си още в първите 2-3 дни на кампанията, мисля, че е редно и тя да я пусне на първата дата. Питах се дали това е практиката по принцип или аз съм нещо прецакана  newsm78 да чакам толкоз дълго.

# 259
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз живея в Бургас, за протокола  Laughing. Но след като давам поръчката си още в първите 2-3 дни на кампанията, мисля, че е редно и тя да я пусне на първата дата. Питах се дали това е практиката по принцип или аз съм нещо прецакана  newsm78 да чакам толкоз дълго.

Няма точно определена практика, всеки представител си преценява, може би тя не успява да събере достатъчно поръчки за първа поръчка и затова пуска само втора  newsm78
И все пак би трябвало да те уведомява кога ще ти я достави, но това си е мое мнение, както казах всеки сам си преценява как да работи  Peace



nadinkata, нямам лични наблюдения, доколкото си спомням някой в предните теми беше споделил, че трудно засъхвала, така че се учудвам на това, което ти казваш  newsm78
Пилинг-маските се нанасят на почистено сухо лице доколкото знам.

# 260
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Аз живея в Бургас, за протокола  Laughing. Но след като давам поръчката си още в първите 2-3 дни на кампанията, мисля, че е редно и тя да я пусне на първата дата. Питах се дали това е практиката по принцип или аз съм нещо прецакана  newsm78 да чакам толкоз дълго.
И аз съм от Бургас PeaceНо от няколко години живея в Пловдив Peace
Аз също съм и дистрибутор и мога да ти кажа какво правя аз-когато давам каталога казвам и датите за поръчка и питам клиентите кога ще искат да имат продуктите.Ако някой бърза-пускам на първа дата,но ако не-когато събера всички поръчки,това може да стане и на втора дата.

# 261
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156





nadinkata, нямам лични наблюдения, доколкото си спомням някой в предните теми беше споделил, че трудно засъхвала, така че се учудвам на това, което ти казваш  newsm78
Пилинг-маските се нанасят на почистено сухо лице доколкото знам.
Не,тя не е пилинг маска,а е омекотяваща и подхранваща.
Все пак   bouquet  благодаря за  бързия отговор   bouquet

# 262
  • Мнения: 684
 HugТоку що ми доставиха новия парфюм   Heart Eyes ухае превъзходно цената е 30лв.,но си заслужава и колието и обеците са страхотни newsm78 но не трябва да ги мокря!

# 263
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Благодаря, nadinkata и Amidala!

# 264
Искам да попитам тези които вече имат каталог 7 има ли в него слънцезащитната серия и дали са по ниски цените в сравнение с каталог 6?

# 265
  • Мнения: 606
Терапията на Планет спа за лице е страхотна.Кремче мирише хубаво и овлажнява кожата.Препоръчвам я!  Peace Peace
Значи е без отмиване?

# 266
  • Мнения: 338
Терапията на Планет спа за лице е страхотна.Кремче мирише хубаво и овлажнява кожата.Препоръчвам я!  Peace Peace
Значи е без отмиване?
Да! Непише,че трябва да се мие и си го нанасям като крем.

# 267
  • София
  • Мнения: 2 107
Искам да попитам тези които вече имат каталог 7 има ли в него слънцезащитната серия и дали са по ниски цените в сравнение с каталог 6?

да, има я
2 продукта за 14.90 Peace

# 268
Искам да попитам тези които вече имат каталог 7 има ли в него слънцезащитната серия и дали са по ниски цените в сравнение с каталог 6?

да, има я
2 продукта за 14.90 Peace
Добра оферта значи, благодаря   bouquet

# 269
  • Варна
  • Мнения: 315
Мами моля Ви ако някой има вече новата брошура за кампания 7 да ми каже серията Clearskin цялата ли е намалена и на какви цени са съответно почистващия лосион за премахване на черни точки и прозрачния коректор за пъпки.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт