Водихте ли децата си в цирк "Монте Карло"?

  • 2 119
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 294
Да и ние бяхме, но само с каката. Много сме доволни и наистина си заслужава  newsm10

# 16
Водихме децата миналата неделя (01.04). Синът ми е на 6 г. и половина, а дъщеря ми на 2 год. и 3 мес. И на двамата много им хареса. Цените са в зависимост от това, на кои места ще седите- в ложите отпред е най-скъпо, но там мисля не пускат малки деца. Ние бяхме на десети ред и цените бяха следните: за родители по 10 лв., за сина ни: 5 лв., а за малката: 1 лв.

# 17
  • Мнения: 941
аз нямам търпение да отида, много обичам цирковете, особено този ми се струва доста интересен, малката ще я взема, дано да и е интересно и да издържи до края
мисля да ходим след празниците

# 18
  • Мнения: 634
Здравейте,
представлението наистина е много хубаво, направено е с много желание, артистите дават всичко от себе си.
На касата ми казаха, че цирка е там до 15 април
Цените за деца от 5 до 12г са 5 лева за билет
За възрастни - 8, 10,12 взависимост от мястото. Ложи - 17лева и за деца, и за възрастни
В залата е отоплено, има и тоалетни  - от тези подвижните, извън залата, естествено.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
Преди малко мъжът ми ми съобщи,че утре пак сме на цирк от 16:30ч Laughing.Малкият много ще се зарадва,днес дори даваха по НТВ за него.

# 20
  • Мнения: 2 534
много се радва и определено му беше интересно,скъса се да ръкопляска...Ще ви хареса.

Peace
Посетихме го при предното гостуване на цирка
Малката първо се разплака (беше на 2г и половина) , но след това ...  Party се отпусна и много й хареса

# 21
  • Мнения: 3 146
Колко често идва този Цирк в София? Че сега май няма да можем да отидем Sad

# 22
  • Мнения: 11 607
Здравейте.
Вчера решихме да заведем малкия на цирк,намира се зад МОЛ-а.Цялото представление трая около 2,30ч.Много съм въодушевена и доволна,хареса ми много.Определено не е от тези мизерни циркове със строшени пейки и столчета.Целият е в червено,светлините разбира се бяха страхотни,

При нас, т.е. в провинцията или в страната(кой както му хареса), бе през миналата година и водих децата... Независимо,че бе по-дълго представлението - моите гледаха с интерес и не им омръзна. Споделям положителните отзиви.... Peace Hug

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
А билети предварително ли си купувате?
Ще ми се утре да идем,ама сигурно ще е фул!
Знаете ли някакъв тел. или сайт за информация, евентуално да се обадя да ми кажат дали има билети за утре, да не се развозвам безсмислено нагоре-надолу Confused

# 24
  • София
  • Мнения: 5 289
Ей ся се прибрахме от цирка,малкия пак много се радва,независимо от това че наскоро бяхме пак.
Гена ние си взимаме предварително билети,защото в събота и неделя може и да не си намерим места.Но през седмицата едва ли е толкова пълно,още повече че цирка престоя известно време и повечето са го посетили вече.Не забравяйте-цирка е до 15 април.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Карчева, благодаря за отговора! Hug
Ще се пробваме утре

# 26
  • София
  • Мнения: 4 884
И ние бяхме вчера на цирк. На мен ми стана досадно от дългото представление, а детето непрекъснато ме дърпаше да си тръгваме. Явно аз съм загубила чара на детството да умея да гледам цирк с възхищение, а синът ми просто не си пада по такива мероприятия. Наистина хората са различни.
Нашите билети бяха 8 лв за възрастен и 1 лв за дете до 3 години, без право на място.

# 27
  • Мнения: 259
Някой да каже къде се намира точно този цирк,зад кой МОЛ те станаха толкова много,и от колко има представления.

# 28
  • Мнения: 6 390
От Руски паметник към Мола по Опълченска  - пеша най-добре, за да не се връщате много.
Цирка е супер, заболяха ме ръцете от пляскане - страхотно беше  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт